CS

Zveme Vás do Bratislavy na NUTRILITE Minimaraton!

Vážení obchodní přátelé, dovolte, abychom Vás pozvali na další ročník NUTRILITE Minimaratonu v rámci ČSOB Bratislava Maratonu, který se uskuteční 28. března 2015 ve 14:00 hod. Níže najdete několik užitečných informací o této významné akci. Jelikož se jedná o jubilejní 10. ročník, máme pro Vás také několik novinek.

Pro všechny účastníky a běžce, kteří do Bratislavy cestují autem, jsou k dispozici speciální VIP parkovací místa – AMWAY VIP PARKING, která se nacházejí u hlavního vchodu do obchodního centra EUROVEA (viz přiložená mapka akce AMWAY VIP PARKING). Pro lepší navigaci a záchytný bod těm, kteří přijedou autem, budou do vzduchu vypuštěny velké balony s logem NUTRILITE/AMWAY , které Vás navedou už z dálky.

Parkování je bezplatné a ihned po zaparkování můžete využít registraci na NUTRILITE Minimaraton, která bude umístěna přímo na parkovišti, tímto jsou zajištěny veškeré povinné náležitosti registrace a zároveň získání registračního balíčku. Tato registrace je určena pouze pro účastníky Amway, proto by mělo být registrování jednotlivých účastníků bezproblémové. Rádi bychom požádali všechny běžce, aby se po příchodu do centra EUROVEA ihned zaregistrovali.

Parkoviště bude přístupné od 10:00 hod a registrace bude probíhat od 10:00 – 13:50 hod.

Dalším místem určeným pro všechny běžce bude tzv. AMWAY Zóna, kterou najdete na hlavním náměstí EUROVEA v blízkosti sochy M. R. Štefánika. Jedná se přímo o AMWAY stan, kde bude připraveno občerstvení pro všechny běžce (FIT H2O, STRIVE+, ovoce, bagety apod.). 

Novinkou tohoto ročníku je také to, že každý účastník získá nafouknutý balon s logem NUTRILITE, který všichni běžci vypustí hromadně při startu do vzduchu a vytvoří tak efektní moment NUTRILITE Minimaratonu. Balony pro běžce budou k dispozici v AMWAY stanu na hlavním náměstí EUROVEA.

Pro běžce je zabezpečená také šatna a úschovna, obojí se bude nacházet ve stanu u registrace (VIP Parking zóna), přístupné budou pro běžce od 10:00 do 16:00 hod, také Vás proto prosíme, abyste si vyzvedli Vaše věci do 16:00 hod.


Doručováni zásilek na konci měsíce března 2015 a v průběhu měsíce dubna 2015

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom Vás informovali o doručování zásilek objednaných na konci měsíce března a v průběhu měsíce dubna 2015.

Objednávky ze dne:   Rozvoz/doručení dne:
31.03.2015 - 01.04.2015   03. 04.2015
03.04.2015 – 06.04.2015   08.04.2015

Statní svátky v tomto období:      

06.04.2015 - Velikonoce


V Bratislavě se běžel NUTRILITE Minimarathon, zvítězil Lukáš Olejníček

 

Společnost Amway byla již počtvrté hlavním partnerem série běžeckých závodů Bratislava Marathon. Součástí celé akce byl rovněž NUTRILITE Minimarathon s délkou 4,2 kilometru. Letos se tohoto běhu zúčastnilo 1550 běžců. Již počtvrté zvítězil člen Teamu NUTRILITE Lukáš Olejníček, trasu zaběhnul za 14:07. K tomuto skvělému výkonu přidal poté ještě vítězství v běhu na 10 kilometrů, který byl rovněž součástí víkendové série závodů v Bratislavě.

Gratulujeme a děkujeme všem běžcům a běžkyním, kteří se zúčastnili!

 

 Nová řada šamponů a kondicionerů SATINIQUE s patentovanou technologií ENERJUVE rozzáří Vaše vlasy

 

Zdravé, lesklé a krásné vlasy nemusí být jen sen. Společnost Amway přichází s novou kolekcí šamponů a kondicionerů SATINIQUETM, které představují nové možnosti, jak rozzářit Vaše vlasy a dát jim sílu. Kolekce vyvinutá na základě nejmodernějších vědeckých poznatků přináší patentovanou technologii ENERJUVETM společně s pečlivě vybranou směsí bylin a živin, jež vlasy revitalizují.

 

Více informací naleznete pod následujícími odkazy.

Tisková zpráva

Obrázky výrobků:

SATINIQUE™ Šampon pro barvené vlasy, SATINIQUE™ Kondicionér pro barvené vlasy

SATINIQUE™ Šampon pro zvětšení objemu vlasů, SATINIQUE™ Kondicionér pro zvětšení objemu vlasů

SATINIQUE™ Vyhlazující šampon s hydratačním účinkem, SATINIQUE™ Vyhlazující kondicionér s hydratačním účinkem

SATINIQUE™ Šampon s kondicionérem 2 v 1, SATINIQUE™ Revitalizační maska

 

 


Společnost Amway oslavila deset let kampaně pro děti One by One

 

Společnost Amway oslavila 20. listopadu 2013 desáté výročí dobročinné kampaně pro děti One by One. Tento den tak byl nejen Dnem dětí OSN, ale také prvním Dnem dobrovolnictví Amway.

Miliony Vlastníků podnikání Amway (VPA) a zaměstnanců společnosti na celém světě se zapojily do této oslavy formou dobrovolného příspěvku dětem, které potřebují naši pomoc.

Během října 2013 měli VPA možnost nakoupit za zvýhodněných podmínek dva různé balíčky, které obsahovaly dva, respektive tři výrobky Amway.

V České republice jsme takto shromáždili celkem 601 výrobků (GLISTER™ Všestranně účinná fluoridová zubní pasta, GLISTER™ Kartáček na zuby, BODY SERIES™ Osvěžující sprchový gel, L.O.C.™ Víceúčelový čistící prostředek a SA8™ Jemný tekutý prací prostředek).

 

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří přispěli.

Tyto výrobky budou darovány organizaci Charita Česká republika, která je použije na humanitární účely.

Během kampaně One by One v uplynulých deseti let jsme pomohli deseti milionům dětí na celém světě, kterým jsme věnovali 191 milionů dolarů a 2,7 milionů hodin dobrovolné práce.

Formy pomoci jsou různé – od finanční podpory konkrétních projektů společností Amway až po finanční příspěvky VPA z každého nakoupeného výrobku.

Den dobrovolnictví Amway u příležitosti 10. výročí kampaně One by One byl skutečně celosvětovou záležiostí. Podívejte se na naši fotomapu, co se dělo ve světě.

Na fotografie z ČR se podívejte na našem profilu na Facebooku.

Chcete se rovněž zapojit do One by One? Můžete přispět nákupem AMWAY™ One by One Hrnku k 10. výročí kampaně.

 

 

 


 


Amway je partnerem prvního Globálního týdne podnikání v ČR

 

Největší světová událost věnovaná podpoře podnikání se letos poprvé uskuteční také v České republice. Jedním z partnerů je také společnost Amway.

 

Global Entrepreneurship Week (GEW) se koná od 18. do 24. listopadu 2013 v Praze, Brně, Ostravě a dalších českých městech. Celý týden vyvrcholí závěrečnou konferencí za účasti zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství a zástupců organizací a asociací podporujících podnikání v České republice.

Global Entrepreneurship Week (GEW) je největší celosvětovou událostí věnovanou podpoře podnikání. Aktivity GEW podporuje celá řada významných osobností. Jmenujme například Baracka Obamau, Billa a Hillary Clinton, podnikatele a osobností businessu jako je Richard Branson (zakladatel Virgin Group) i celebrity jako je Bono Vox. V roce 2012 GEW proběhnul ve 131 zemích světa, podpořilo jej 20 prezidentů a premiérů.

V roce 2013 bude do iniciativ GEW poprvé v historii zapojena také Česká republika. Cílem GEW zde je zvýšit celospolečenskou podporu podnikání, představit podnikání jako životní styl a propagovat méně známe nadějné české startupy a firmy. Týden podnikání GEW ČR se koná pod záštitou ministrů MPO a MŠMT.

Hostitelskou organizací GEW v České republice se stal European Leadership & Academic Institute (ELAI), pořádající klíčové aktivity v Praze, Brně, Ostravě a koordinující aktivity pořádané partnerskými organizacemi podporujícími startupy a podnikání. Hlavním partnerem GEW v České republice je společnost KPMG, dalšími partnery jsou Amway, Seznam.cz, 3M a Confidence Digital.

Společnost Amway je partnerem závěrečné konference, která se uskuteční v pátek 22. listopadu. Podrobné informace naleznete na stránkách: http://www.elai.cz/cs/kalendar/nadchazejici-udalosti

 

 

 


Společnost Amway získala ocenění pro nejlepší společnost přímého prodeje

 

Evropská Asociace přímého prodeje (SELDIA) ocenila společnost Amway jako nejlepší společnost přímého prodeje pro rok 2013. Cenu převzal Managing Director pro region Evropy a Jižní Afriky Peter Strydom.

SELDIA je na evropské úrovni nejvýznamnějším sdružením společností přímého prodeje. V České republice sdružuje společnosti přímého prodeje Asociace osobního prodeje (AOP).

Cenu předal Peteru Strydomovi prezident americké Asociace přímého prodeje Joe Mariano. Ten zdůraznil především roli Amway v šíření příležitosti pro každého, kdo chce pracovat na vlastním podnikání.


 

 


Společnost Amway pomohla postiženým povodněmiNičivé záplavy postihly v červnu 2013 r. Praze i pražskou čtvrť Troja, kde mimo jiné sídlí společnost Amway. Po dohodě s místním krizovým štábem jsme poskytli pomoc místním rodinám, jejichž domácnosti byly nejsilněji zasaženy. Dvacet rodin tak od Amway dostalo balíčky s čistícími prostředky, které jim pomohou při úklidu po povodni. Společnost Amway dále monitoruje, do jaké míry a kde se do pomoci po povodních může zapojit.

 

 


Amway Česká republika – Spolehlivá firma

 

Amway ČR obdržela od nezávislého informačního portálu www.zivefirmy.cz certifikát „Spolehlivá firma“.

Na tomto informačním portálu jsou uváděny firmy, které působí na českém trhu více než 10 let. Certifikát je důkazem, že příslušná společnost je veřejností chápána jako spolehlivá.

Portál umožňuje přímý přístup na veřejné internetové stránky Amway ČR a zasílání dotazů.

 


 
     

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR

 

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.