ARTISTRY essentials

ARTISTRY™ essentials

ARTISTRY essentials obsahuje výrobky pro zjednodušenou každodenní péči o pleť pro normální až suchý nebo smíšený až mastný typ pleti nebo pro citlivou pokožku. Podle specifických potřeb pleti lze kombinovat hydratační výrobky a výrobky pro rovnováhu pleti řady essentials, aby bylo dosaženo maximálního účinku. V několika minutách pomocí tří jednoduchých kroků systému řady essentials - čisticí přípravek, pleťová voda, hydratační přípravek - dodáte Vaší pleti čistě rostlinné látky a naši exkluzivní hydrolipidovou matici patentovanou v USA a o výsledcích se přesvědčíte na vlastní oči i kůži.

image/png;;;Natural beauty in three simple steps.png

Přirozená krása ve třech jednoduchých krocích

Zjednodušená denní péče o pleť, která bere v úvahu Vaše individuální potřeby: ARTISTRY essentials je založena na rovnováze mezi tím nejlepším z přírody a nejmodernějšími vědeckými poznatky, které přinášejí fantastické výhody přímo Vaší pleti. Řady hydratačních výrobků a výrobků na rovnováhu pleti lze používat současně, v závislosti na konkrétních potřebách Vaší pleti. Čisticí přípravky, pleťové vody a emulze – tři dokonalé jednoduché kroky, které Vaší pleti dodají to, co každý den potřebuje, a to během několika minut.

Zažijte spojení exkluzivních, čištěných bylinných složek a naší hydrolipidové matice (HLM) patentované v USA. Tato účinná kombinace obsahuje naše přirozenou cestou získávané ingredience a zaručuje výsledky, které jsou patrné na pohled i na dotek. Normální až suchá, citlivá, případně smíšená až mastná pleť se okamžitě optimalizuje, je hebká a vláčná.

Seriózní věda s každodenní jednoduchostí.

image/png;;;Essential science for stunning results.png

Vědeckými poznatky k oslňujícím výsledkům

ARTISTRY essentials obsahuje naše exkluzivní vysoce účinné složky. Ať už se jedná o naši hydrolipidovou matici (HLM) vyvinutou ve spolupráci s prestižní švýcarskou farmaceutickou firmou nebo komplex Nourish-3 Complex, spojuje v sobě značka ARTISTRY seriózní vědecké poznatky s každodenní jednoduchostí a přináší tak Vaší pleti účinná složení. V řadě patentovaných a specializovaných aktivních složek, jež jsou odvozeny od fytochemických látek v květinách a rostlinách, se potkávají příroda a výzkum. Výsledky jsou okamžité a přitom dlouhodobé, pleť je zásobena zvlhčujícími látkami a lipidy, které jsou jí vlastní, pleti se vrací její někdejší mladistvý jas. Mnoho našich rostlin pochází z našich vlastních certifikovaných biofarem NUTRILITE*, což je zárukou vysoké kvality přírodních složek. Takovéto spojení vědy a přírody se nejlépe projeví v jediném magickém okamžiku: při revitalizaci a osvěžení Vaší pleti a podtržení Vaší individuální krásy.

*„Farmy jsou certifikovány oficiálními certifikačními orgány v souladu se zákony zemí, kde se nacházejí.“