Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky a ušetřete 125 Kč za svou první objednávku*!
*Cenové zvýhodnění ve výši 125 Kč se vztahuje na první objednávku nových Registrovaných zákazníků, pokud bude vyšší než 1299 Kč vč. DPH a pokud bude zadána do 5 dnů od registrace. Toto cenové zvýhodnění platí od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022.

Kč 1 330,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Nutrilite™ Echinacea je bylinný doplněk stravy, který obsahuje tři druhy třapatkovky na podporu správné funkce imunitního systému.

  Proč se Vám bude líbit…

  Všichni se chceme cítit co nejlépe a nejzdravěji. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je podpořit imunitní systém a posílit přírodní obranné mechanismy našeho těla. To platí především v zimních měsících, kdy se hojně vyskytují nachlazení a chřipky.

  Nutrilite Echinacea snadno a praktickým způsobem pomáhá imunitnímu systému. Naše směs obsahuje tři druhy třapatkovky, které se pěstují a sklízí na naší vlastní farmě v Trout Lake ve státě Washington v USA, která se nachází daleko od městského znečištění a kde mají rostliny skvělé podmínky k růstu. Díky listům, kořenům a epifytům třapatkovky nachové a kořenům třapatkovky úzkolisté je Nutrilite Echinacea výrobkem, ke kterému se vždy obrátíte, když potřebujete podpořit svou imunitu.
   
   

  Užitečné tipy…

  • Obsahuje tři druhy třapatkovky pěstované na farmě Trout Lake: listy, kořeny a epifyty třapatkovky nachové a kořeny třapatkovky úzkolisté.
  • Třapatkovka podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá posílení přirozené obranyschopnosti organismu.
  • Tento doplněk stravy neobsahuje žádná umělá barviva, aromata ani přidané konzervanty.

  Použití:

  V případě potřeby užívejte tři tablety denně.


  Upozornění

  Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Tento výrobek nenahrazuje rozmanitou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

   
  PRŮMĚRNÝ OBSAH V TABLETĚ NA DEN (3 TABLETY)
  Extrakty z echinacey 116 mg 348 mg
  Citrusový koncentrát 33 mg 100 mg
  • Lidé, kteří by rádi doplnili svou stravu bylinami.
  • Každý, kdo upřednostňuje echinaceu pěstovanou metodami ekologicky udržitelného zemědělství.

  Doporučené dávkování

  Užívejte 3 tablety denně podle potřeby. Denní užívání po dobu delší než 2 týdny po sobě není doporučeno.

  Upozornění

  Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Není určeno dětem do 3 let. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.