Kč 1 295,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Množství:

   Nutrilite™ Echinacea je bylinný doplněk stravy, který obsahuje tři druhy třapatkovky na podporu správné funkce imunitního systému.

   Proč se Vám bude líbit…

   Všichni se chceme cítit co nejlépe a nejzdravěji. Jedním z nejlepších způsobů, jak toho dosáhnout, je podpořit imunitní systém a posílit přírodní obranné mechanismy našeho těla. To platí především v zimních měsících, kdy se hojně vyskytují nachlazení a chřipky.

   Nutrilite Echinacea snadno a praktickým způsobem pomáhá imunitnímu systému. Naše směs obsahuje tři druhy třapatkovky, které se pěstují a sklízí na naší vlastní farmě v Trout Lake ve státě Washington v USA, která se nachází daleko od městského znečištění a kde mají rostliny skvělé podmínky k růstu. Díky listům, kořenům a epifytům třapatkovky nachové a kořenům třapatkovky úzkolisté je Nutrilite Echinacea výrobkem, ke kterému se vždy obrátíte, když potřebujete podpořit svou imunitu.
    
    

   Užitečné tipy…

   • Obsahuje tři druhy třapatkovky pěstované na farmě Trout Lake: listy, kořeny a epifyty třapatkovky nachové a kořeny třapatkovky úzkolisté.
   • Třapatkovka podporuje normální funkci imunitního systému a napomáhá posílení přirozené obranyschopnosti organismu.
   • Tento doplněk stravy neobsahuje žádná umělá barviva, aromata ani přidané konzervanty.
   • Výrobek neobsahuje složky živočišného původu.

   Použití:

   V případě potřeby užívejte tři tablety denně.


   Upozornění

   Uchovávejte mimo dosah dětí mladších 3 let. Tento výrobek nenahrazuje rozmanitou stravu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

    
   PRŮMĚRNÝ OBSAH V TABLETĚ NA DEN (3 TABLETY)
   Extrakty z echinacey 116 mg 348 mg
   Citrusový koncentrát 33 mg 100 mg
   • Lidé, kteří by rádi doplnili svou stravu bylinami.
   • Každý, kdo upřednostňuje echinaceu pěstovanou metodami ekologicky udržitelného zemědělství.

   Doporučené dávkování

   Užívejte 3 tablety denně podle potřeby. Denní užívání po dobu delší než 2 týdny po sobě není doporučeno.

   Upozornění

   Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Není určeno dětem do 3 let. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.