Množství:

  Množství:

   XS™ Sports Electrolyte Drink Vám pomáhá udržet se na vrcholu sil, protože nabízí vyváženou směs sacharidů a eletrolytů.

   Proč se Vám bude líbit…

   Správné palivo podporuje větší výdrž při fyzickém výkonu. Pomalu, středně rychle a rychle se uvolňující sacharidy a pět klíčových elektrolytů ve výrobku XS™ Sports Electrolyte Drink zlepšují schopnost organismu vstřebávat vodu. To během déletrvajícího fyzického výkonu zabraňuje dehydrataci. Když potřebujete dlouhotrvající energii na neměnné úrovni, používejte ho jako nápoj při sportu.

   XS™ Sports Electrolyte Drink je tak výjimečný díky svěží citrusové chuti pomerančů a limetek a směsi guarany, řeřichy peruánské a quercetinu, které podporují výkonnost. Tato trojice rostlin se pěstuje v Jižní Americe a má se za to, že obsahuje přírodní složky, které zlepšují pozornost a koncentraci.
    
    

   Užitečné tipy…

   • Doplňuje pět klíčových elektrolytů, o které organismus přichází při pocení během cvičení. Nedostatek elektrolytů může způsobit svalové křeče.
   • Elektrolytický roztok se sacharidy Vám také dodává energii potřebnou ke cvičení a přispívá k udržení výkonnosti během dlouhodobé vytrvalostní zátěže.
   • Pomáhá zvyšovat duševní a fyzickou odolnost, abyste mohli cvičit dlouho naplno.
   • Díky trojici jihoamerických rostlin může zvyšovat pozornost a koncentraci. Semena guarany obsahují ve srovnání s kávovými zrny čtyřnásobné množství kofeinu. Řeřicha peruánská je kvetoucí rostlina, která obsahuje velké množství živin, jako jsou mastné kyseliny a aminokyseliny. A nakonec quercetin je flavonoid, který najdeme například v rajčatech, bobulovinách a brokolici.
   • Jeden sáček rozpusťte v 500 ml vody, abyste získali hypotonický nápoj, nebo ve 400 ml vody, abyste získali izotonický nápoj. Užívejte během sportovních aktivit a cvičení.

   Složení

   Složení: maltodextrin, dextróza, fruktóza, kyselina (kyselina citronová), aroma, citronan tridraselný, regulátor kyselosti (citronan trisodný), guarana (rozpustný suchý extrakt; obsahuje 24 % kofeinu), vápenaté soli kyseliny trihydrogenfosforečné, sůl, uhličitan hořečnatý, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, palmový olej, extrakt z kořene řeřichy peruánské (Maca) (0,12 %), barvivo (beta-karoten (E160a)), quercetin (0,045 %), sladidlo (sukralóza), vitamin D (cholekalciferol).

    
    
   Výživová hodnota ve 100 g v jedné porci 25 g
   Energetická hodnota (kcal) 359 kcal 90 kcal
   Energetická hodnota (kJ) 1526 kJ 382 kJ
   Tuky 0.5 g 0.12 g
   z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g 0 g
   Sacharidy 85 g 21 g
   z toho cukry 43.5 g 11 g
   Vláknina 0 g 0 g
   Bílkoviny < 0.1 g 0 g
   Sůl 1.95 g 0.50 g

    

    

   Výživová hodnota ve 100 g DRHP v % v jedné porci 25 g DRHP v %
   Draslík 1209 mg 60 302 mg 15
   Vápník   488 mg 61 122 mg 15
   Hořčík    227 mg 60 56 mg 15
   Vitamin D 3  μg 60 0.75 μg 15

   * DRHP: Denní referenční hodnota příjmu

   Klíčové vlastnosti

   • Rychlý nástup osvěžení, určen k doplnění tekutin při nebo po cvičení, užitečný zdroj energie.
   • Plný účinných složek a důležitých elektrolytů.
   • Používejte spolu s dalšími výrobky XS Sports.

   Použití

   Rozpusťte 1 sáček v 500 ml vody k přípravě hypotonického nápoje nebo v 400 ml k přípravě isotonického nápoje. Pijte během cvičení nebo po něm.
   Jeden sáček obsahuje 60 mg kofeinu.

   Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Nevhodné pro těhotné ženy a děti.