Množství:

  Množství:

   SA8 Delicate Jemný prací prostředek nyní obsahuje ještě více rostlinných složek a má vylepšenou déletrvající vůni. Odstraňuje skvrny z jemných tkanin, jako je hedvábí a vlna – nebo ze sportovního oblečení se speciální úpravou. Vhodný pro praní v pračce i ruční praní. Skvělý účinek ve studené vodě.

   POZOR

   Způsobuje vážné poškození očí. Používejte ochranné brýle / ochranu obličeje. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Pokud je to možné, vyjměte kontaktní čočky. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Obsah odkládejte na obecním sběrném dvoře; k recyklaci odevzdávejte jen zcela vyprázdněné nádoby.

   • SA8 Delicate Jemný prací prostředek má složení se sníženou pěnivostí, proto prádlo není nutné opakovaně máchat a při ručním praní tak prostředek šetří čas a energii.
   • Výborný prací účinek i při praní při nižších teplotách.
   • Koncentrované složení pro maximální prací účinek a minimální množství odpadu.
   • Dokonale se vymáchá, nezůstávají po něm žádné částečky, které by dráždily citlivou pokožku.
   • SA8 Delicate obsahuje biologicky odbouratelné látky, které chrání vlákna tkaniny.
   • Obsahuje vylepšený systém BIOQUEST FORMULA™.
   • Jedna láhev vystačí až na 200 dávek ručního praní!

   Pro zobrazení složení prosím klikněte zde.

   Název složky Registrační číslo CAS Název 
   Water 7732-18-5 Voda
   C10-16 Alcohol Ethoxylate
   68002-97-1
   Neionogenní surfaktant
   Hexylene Glycol 107-41-5 Rozpouštědlo
   Whole Cut Fatty Acid (C8-18 and C18-unsaturated) 67701-05-7 Kokosové mýdlo
   C12-14 Alcohols Ethoxylated Propoxylated 68439-51-0 Neionogenní surfaktant
   Glycereth-26 31694-55-0 Disperzní činidlo
   Propylene Glycol 57-55-6 Rozpouštědlo
   Potassium Hydroxide 1310-58-3 Regulátor pH
   Fragrance Proprietary - See IFRAorg.org Vůně
   Citric Acid 77-92-9 Regulátor pH

   SA8 Delicate lze použít pro jemné, stálobarevné prací tkaniny – spodní prádlo, hedvábí, punčochové zboží, ručně pletené a vlněné oděvy i umělé tkaniny, např. nylon, viskózové hedvábí a polyester. Ideální pro sportovní oblečení z hitech materiálů, např. z goretexu či mikrovlákna.

   • Při ručním praní použijte 5–10 ml v závislosti na tvrdosti vody. Tekutý prací prostředek rozpusťte ve vodě a prádlo po dobu pěti minut nechte namáčet.
   • Při praní v pračce použijte 20–30 ml a zvolte program pro jemné tkaniny s nízkou teplotou.

   Upozornění:

   • Prací prostředek se může při nízkých teplotách, např. při přepravě v chladném období, přeměnit na rosolovitou tekutinu nebo gel. V takovém případě láhev před použitím ponechte při pokojové teplotě nejméně 20 °C po dobu 24 hodin a občas ji protřepejte.  Jakmile je výrobek opět tekutý, lze jej používat běžným způsobem, na jeho účinnost to nebude mít vliv.  
   • Ujistěte se, že jste nastavili prací program pro jemné prádlo s nízkou teplotou.
   • Jednotlivé kusy oděvů vymáchejte a nechte je uschnout podle pokynů výrobce.

   NEBEZPEČÍ. Způsobuje vážné poškození očí. Používejte ochranné brýle/obličejový štít. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte toxikologické informační středisko nebo lékaře. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.