Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky!

Množství:

  Díky vrstvitelnému složení se obočí snadno tvaruje a fixuje se barva pro dosažení přirozeného až dramaticky výrazného líčení. Voděodolné při koupání v moři či bazénu a surfování – gel bude držet, dokud ho neodlíčíte!

  Čím Vás může zaujmout

  • Voděodolný gel na obočí, který zahustí a vytvaruje obočí s dlouhotrvajícím účinkem.
  • Vysoce pigmentované složení pomáhá obočí snadno tvarovat a fixovat barvu, která vypadá velice přirozeně.
  • Kartáček s mikroštětinkami je velmi praktický. Rychle jím obočí zdůrazníte, vytvarujete a posílíte.
  • Obsahuje pečující kokosový olej.
  • Složení odolné vůči vodě, rozmazání, potu i vlhkosti.

  Proč se Vám bude líbit

  Užívejte si dokonalého obočí, ať už Vás život zavede kamkoli!
  Naše první voděodolná tužka na obočí s dlouhotrvajícím účinkem je dokonalým pomocníkem pro dny strávené na pláži i večerní party. Obočí okamžitě zahustí a odolá rozmazání, potu i vlhkosti. Díky ultraúzkému kartáčku trvá nanesení jen pár vteřin. Poskytuje celodenní jistotu, ať vyrazíte na pláž, surfovat nebo na červený koberec.

  Tužka na obočí, která byla stvořena pro celodenní zábavu, obsahuje pečující kokosový olej. Je voděodolná, můžete s ní do bazénu i na pláž, odolá potu i cvičení – a zcela jistě s ní můžete vyrazit na červený koberec!

  Porušujte pravidla: – Buďte odvážnější díky několika rychlým tahům. Tužka na obočí je navržena tak, aby umožnila přirozené až intenzivní líčení podle vrstev. Chcete-li dosáhnout dramatičtějšího vzhledu, pár jich přidejte.

  Klíčové vlastnosti

  Čisté a bezpečné složení Artistry™:

  • Bez parabenů
  • Bez složek živočišného původu
  • Dermatologicky testováno
  • Alergologicky testováno

  Návod k použití

  Přípravek nanášejte pomocí prodlouženého aplikátoru tahy směrem vzhůru. Začněte u vnitřního koutku a následujte oblouk obočí až na samý okraj, tak zvýrazníte celé obočí.

  Složení

  ISODODEKAN, VODA, TRIMETYLSILOXYSILIKÁT/DIMETIKONOLOVÝ KŘÍŽOVÝ POLYMER, SORBITAN-OLIVÁT, OXID KŘEMIČITÝ, DIMETIKON, TRIMETYL-SILOXYSILIKÁT, KAOLÍN, SORBITAN-TRISTEARÁT, QUATERNIUM-90 BENTONIT, DIISOPROPYL-ADIPÁT, POLYISOBUTEN, SILYLÁT KŘEMIČITÝ, KARNAUBSKÝ VOSK (COPERNICIA CERIFERA), TRIHYDROXYSTEARIN, CELULÓZA, FENOXYETANOL, MIKROKRYSTALICKÝ VOSK, LECITIN, KYSELINA POLYHYDROXYSTEAROVÁ, HEKTORIT, NYLON-6, KAPRYLYLGLYKOL, PROPYLENKARBONÁT, ETYLHEXYLPALMITÁT, ISOPROPYLMYRISTÁT, KYSELINA ISOSTEAROVÁ, POLYGYCEROL-3-POLYRICINOLEÁT, TRIETOXYCAPRYLYLSILAN, KOKOSOVÝ OLEJ (COCOS NUCIFERA), PENTAERYTHRITYL-TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINAMÁT, HEXYLENGLYKOL, PANTENOL, MŮŽE OBSAHOVAT OXIDY ŽELEZA (CI 77491, CI 77492, CI 77499), OXID TITANIČITÝ (CI 77891).