Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky!

Kč 1 630,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Lehká hydratační emulze s SPF 15 chrání pleť před paprsky UV záření a dalšími negativními vlivy okolního prostředí a zároveň předchází vzniku jemných linek a vrásek.

  Čím Vás může zaujmout

  • Svým lehkým složením pleť hydratuje, podporuje jemnou rovnováhu mastné až smíšené pleti a umožňuje pleti dýchat.
  • Posiluje ochranu pleti před každodenním působením vlivů okolního prostředí, jako je UV záření, volné radikály a znečištění.
  • Pomáhá pleti vyhlížet déle mladší tím, že ji chrání, a tak zpomaluje známky stárnutí.
  • Díky SPF 15 Vás dennodenně chrání před působením slunečního záření.
    

  Proč se Vám bude líbit

  Artistry Youth Xtend Ochranná Emulze je ideálním hydratačním přípravkem, který lze kombinovat s Vaším každodenním systémem péče o pleť proti stárnutí. Nejenže udržuje pleť celý den hydratovanou, ale také Vám poskytuje zvláštní ochranu před vlivy okolního prostředí, které pleť poškozují. Zabudovaná ochranná bariéra Vás chrání před škodlivým UV zářením, které hraje významnou roli v procesu stárnutí pleti. Vaše pleť je také prosycena kombinací pečujících látek získaných z přírodních zdrojů. Ty mají schopnost přírodních antioxidantů bojovat proti volným radikálům, což také pomáhá zpomalovat známky stárnutí.

  Mohlo by Vás zajímat

  • 80 % žen zaznamenalo, že je jejich pleť po pouhých třech týdnech užívání zářivější (na základě studie osobního vnímání spotřebitelů).
  • Obsahuje přírodní, ošetřující látky bohaté na antioxidanty, získané z černého rybízu a zelené třešně acerola schválených značkou Nutrilite™.

  Klíčové vlastnosti

  Artistry Youth Xtend Ochranná Emulze je lehký hydratační přípravek, který pleť po celý den zjemňuje a ošetřuje, ale také chrání před některými z nejdůležitějších faktorů způsobujících stárnutí pleti:

  • Zabudovaná ochranná bariéra proti slunečnímu záření (SPF 15) přirozeně obsažená v plodech afrického baobabu chrání pleť během dne a předchází stárnutí pleti působením slunečního záření.
  • Složení emulze zachovává hydratační rovnováhu v mastné až smíšené pleti.
  • Každodenním používáním se hebkost pleti zvyšuje.
    

  Návod k použití

  • Jemně vetřete do pokožky krouživými pohyby směrem vzhůru.
  • Dokonale se hodí ke každodennímu používání.
    

  Složení

  Artistry Youth Xtend Ochranná Emulze pleť hydratuje svým lehkým složením s obsahem ochranných složek, které předcházejí poškození pleti způsobujícímu, že Vaše pleť vypadá starší. Výtažek z plodů afrického baobabu poskytuje zabudovanou bariéru, která pleť chrání před škodlivým UV zářením. Černý rybíz a zelená třešeň acerola bojují proti účinkům volných radikálů na kůži silnými antioxidanty a zároveň pleť po celý den ošetřují a vyhlazují.