Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky a ušetřete 125 Kč za svou první objednávku*!
*Cenové zvýhodnění ve výši 125 Kč se vztahuje na první objednávku nových Registrovaných zákazníků, pokud bude vyšší než 1299 Kč vč. DPH a pokud bude zadána do 5 dnů od registrace. Toto cenové zvýhodnění platí od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022.

Kč 1 570,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Artistry Intensive Skincare™ Pokročilý přípravek s vitaminem C+HA vyhlazuje mimické vrásky a při dlouhodobém používání přispívá k prevenci vzniku linek a vrásek způsobených agresivními faktory okolního prostředí. 

  Proč se Vám bude líbit…

  Věk, genetika, životní prostředí i Váš životní styl mohou mít vliv na to, jaká je Vaše pleť na pohled i na dotek, a přispívají ke vzniku nežádoucích linek. Naštěstí bylo klinicky prokázáno, že komplexy vitaminu C a kyseliny hyaluronové obsažené v Artistry Intensive Skincare™ Pokročilém přípravku s vitaminem C+HA vyhlazují výrazné mimické vrásky, jako jsou jemné vějířky v koutcích očí, vertikální vrásky v koutcích úst, vrásky způsobené starostmi a vodorovné rýhy na čele.

  Vlákna inovativní kyseliny hyaluronové (HA) v tomto denním séru poskytují efekt okamžitého vyplnění, zároveň podporují interní hladinu vlhkosti pleti a v neposlední řadě časem zlepšují hydrataci a flexibilitu.

   

  Použití:

  • Výrobek aktivujte tak, že kapátko vyměníte za aktivační víčko. Umístěte kapátko do krabičky, která je speciálně uzpůsobena pro jeho úschovu, než provedete následující úkony.
  • Pevně stiskněte tlačítko na víčku a uvolněte 100% čistý vitamin C do séra.
  • Třicet sekund protřepávejte, dokud se prášek v séru zcela nerozpustí.
  • Aktivační víčko vyměňte za kapátko.
  • Čtyři až pět kapek tohoto koncentrovaného přípravku jemně vetřete do právě vyčištěné pleti. Pro dosažení nejlepších výsledků používejte každé ráno i večer.
  • Poté aplikujte hydratační krém, a pokud přípravek nanesete ráno, použijte i denní krém s ochranou proti slunci.

  Užitečné tipy...

  • Vitamin C je znám svými účinky proti stárnutí, ale je nechvalně proslulý svou nestabilitou a při rozpuštění v roztoku, jako je sérum či krém, se rychle rozkládá. Naše exkluzivní aktivační víčko zajišťuje čerstvost 100% čistého vitaminového prášku až do jeho použití.
  • Naše třešně acerola, bohatý zdroj vitaminu C, pocházejí z největší farmy pěstující třešně acerola na světě. Farma vlastněná společností Amway se zaměřuje na udržitelné zemědělské metody, které jsou ohleduplné k životnímu prostředí. Při plné zralosti jedna malá třešeň acerola obsahuje více vitaminu C než celý pomeranč střední velikosti.
  • Je klinicky prokázáno, že viditelně zahlazuje všechny výrazné mimické vrásky.
  • Viditelně přispívá k plnosti pleti a obnově jejího objemu a obličeji dodává plnost. Pleť hydratuje.
  • Účinná antioxidační ochrana pomáhá předcházet vzniku vrásek způsobených agresivními vlivy okolního prostředí.

  Klíčové vlastnosti

  • Je klinicky prokázáno, že viditelně vyhlazuje všechny hlavní mimické vrásky včetně jemných vějířků v koutcích očí, vrásek v koutcích úst, vodorovných rýh na čele/vrásek způsobených starostmi, vrásek v okolí obočí/způsobených mračením a dalších 11 druhů vrásek.
  • Pomáhá viditelně zpevnit pleť a na pohled obnovit její objem a plnost, aby Vaše tvář získala mladistvý, atraktivní vzhled.
  • Díky účinné antioxidační ochraně před působením agresivního prostředí pomáhá předcházet vzniku vrásek.

  Návod k použití

  Před použitím je třeba výrobek aktivovat následujícím způsobem:

  • Z ampulky ze sérem vyjměte kapátko a místo něj nasaďte aktivační víčko. Pro Vaše pohodlí je obal výrobku uzpůsoben tak, abyste v něm mohli kapátko nechat odložené, než provedete několik následujících úkonů.
  • Pevně stiskněte tlačítko na víčku a uvolněte 100% čistý vitamin C do séra.
  • 30 sekund protřepávejte, dokud se prášek zcela nerozpustí.
  • Aktivační víčko vyměňte za kapátko.
  • Při každém použití nanášejte 4-5 kapek tohoto koncentrovaného přípravku, 2x denně, ráno a večer.

  Každodenní použití:

  1. Pleť ošetřete svým čisticím a tonizačním přípravkem Artistry™ pro každodenní péči.
  2. Naneste přípravek Artistry Intensive Skincare™ Pokročilý přípravek na ošetření pleti s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou, poté pokračujte koncentrovaným sérem Artistry™ pro každodenní použití.
  3. Naneste hydratační přípravky Artistry™ na obličej a oči.

  Složení

  CONTAINER 1

  WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT, GLYCERETH-26, METHYL GLUCETH-20, POLYGLYCERIN-3, PHENOXYETHANOL, ALLANTOIN, SODIUM CITRATE, CHLORPHENESIN, PEG-8, XANTHAN GUM, CETETH-20, SODIUM HYALURONATE, FRAGRANCE/PARFUM, DIPEPTIDE DIAMINOBUTYROYL BENZYLAMIDE DIACETATE, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SACCHARIDE ISOMERATE, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERYL ACRYLATE/ACRYLIC ACID COPOLYMER, CARRAGEENAN, MALPIGHIA PUNICIFOLIA (ACEROLA) FRUIT EXTRACT, PVM/MA COPOLYMER, MALTODEXTRIN, ACETYL OCTAPEPTIDE-3, SEA SALT, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, LIMONENE, LINALOOL

  CONTAINER 2

  ASCORBIC ACID