Kč 1 105,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  XS™ Proteinové tyčinky zajišťují růst a zachování svalové hmoty a prodávají se v praktické formě, která je vhodná i na cesty. Podporují regeneraci po tréninku a můžete si je dát i ke svačině.

  Jak Vám pomohou

  1. Přispívá k růstu svalů prostřednictvím cílené směsi bílkovin (20 g), svaly dostávají stabilní přísun podpory pro regeneraci ve formě rychle a pomaleji stravitelných bílkovin.
  2. Výrobek je obohacen selenem, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
  3. Jedná se o čistou tyčinku z kvalitních surovin s vysokým obsahem vlákniny (50 % doporučené denní dávky) bez přidaného cukru, čímž se liší od jiných výrobků, neobsahuje prázdné kalorie a nezvyšuje tak hladinu cukru.

  Čím by Vás mohly zaujmout

  Pokud chci žít naplno aktivním způsobem života, znamená to výběr doplňků stravy, které jdou o krok dál. XS Proteinová tyčinka dává organismu vše, co potřebuje, a tehdy, kdy to potřebuje, aby maximálně využil svůj potenciál. Nové XS Proteinové tyčinky podporují růst svalové hmoty po cvičení a dodávají se v praktické formě, která je vhodná i na cesty. Každá proteinová tyčinka obsahuje cílenou směs bílkovin, která zajišťuje stabilní přísun rychleji a pomaleji se uvolňujících proteinů a tím po delší dobu podporuje syntézu bílkovin. Tyto nové proteinové tyčinky jsou obohaceny o selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, a můžete je mít vždy po ruce, když potřebujete podpořit svůj výkon.

  Informace pro Vás

  Dosahujte lepších výsledků v každé fázi – vyzkoušejte celou řadu XS™.

  Složení

  Příchuť čokolády: Složení: mléčná bílkovina, isomalto-oligosacharid, zvlhčující látka (glycerol), oligofruktóza, kakaová hmota, hrachová bílkovina, pšeničný škrob, slunečnicový olej, kakaová drť, nízkotučné kakao, aromata (s obsahem mléka), emulgátor (ester kyseliny citronové (E472c)), sladidlo (steviol-glykosidy), vitaminy [vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (thiamin mononitrát), vitamin B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamin B12 (kyanokobalamin)], minerální látky (seleničitan sodný).

  Výživová hodnota

  na 100 g

  v tyčince (60 g)

  Energetická hodnota

  1362 kJ / 327 kcal

  817 kJ / 196 kcal

  Tuky

  11 g

  6,6 g

  Nasycené

  4,2 g

  2,5 g

  Sacharidy

  14,6 g

  8,7 g

  Cukry

  2,9 g

  1,8 g

  Polyalkoholy

  9,9 g

  6,0 g

  Vláknina

  26,3 g

  15,8 g

  Bílkoviny

  33,3 g

  20 g

  Sůl

  0,63 g

  0,38 g

   

   

   

  Thiamin (vitamin B1)

  0,38 mg (34%*)

  0,23 mg (21%*)

  Riboflavin (Vitamin B2)

  0,48 mg (34%*)

  0,29 mg (20%*)

  Vitamin B6

  0,47 mg (34%*)

  0,28 mg (20%*)

  Vitamin B12

  0,85 µg (34%*)

  0,51 µg (20%*)

  Selen

  14,1 µg (25 %*)

  8,5 µg (15 %*)

  * DRHP: Denní referenční hodnota příjmu

  Klíčové vlastnosti

  • Rychle účinkující a velmi účinný výrobek určený ke konzumaci po cvičení pro lepší růst svalové hmoty a snížení únavy.
  • Každá tyčinka plná účinných složek a důležitých vitaminů dodá 20 g kvalitní bílkoviny.
  • Lze využít i jako zdravou svačinu během náročného dne, neboť má vysoký obsah vlákniny (15,8 g) a je bez přidaného cukru.
  • Příchuť čokolády.

  Použití

  XS™ Proteinové tyčinky si dejte po cvičení jako chutnou a výživnou regeneraci po tréninku. Tyčinku si užijte i jako zdravou svačinu v praktickém balení během náročného dne.

  Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl. Nevhodné pro diabetiky!