Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky a ušetřete 125 Kč za svou první objednávku*!
*Cenové zvýhodnění ve výši 125 Kč se vztahuje na první objednávku nových Registrovaných zákazníků, pokud bude vyšší než 1299 Kč vč. DPH a pokud bude zadána do 5 dnů od registrace. Toto cenové zvýhodnění platí od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022.

Množství:

  L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek ,první biologicky odbouratelný průmyslově vyráběný čisticí prostředek pro domácnost*, bez námahy odstraní špínu a nečistoty a postará se o to, aby byla Vaše domácnost hygienicky čistá.

  Proč se Vám bude líbit…

  Ještě nikdy pro nás a pro naše rodiny nebylo důležitější udržovat domácnost v čistém a zdravotně nezávadném stavu jako nyní. Díky L.O.C. Víceúčelovému čisticímu prostředku nemůže být naštěstí udržování domácnosti v absolutní čistotě jednodušší. Tento účinný víceúčelový čisticí prostředek si snadno poradí s usazenou špínou i nečistotami na všech omyvatelných plochách a postará se o to, aby byla Vaše domácnost zářivě čistá a voňavá. Máte také jistotu, že v domácnosti nepoužíváte žádné škodlivé látky, protože L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek je sestaven z přísad pocházejících z přírodních zdrojů a neobsahuje fosfáty, agresivní kyseliny ani chlór. Navíc je zcela biologicky odbouratelný.

   

  Užitečné tipy…

  • Snadné čištění beze šmouh s účinnými přísadami z přírodních zdrojů.
  • Obsahuje systém BIOQUEST FORMULA™ společnosti Amway sestavený z vysoce aktivních přírodních složek, které neškodí životnímu prostředí.
  • Lze ho použít na všechny omyvatelné povrchy.
  • Nemusí se oplachovat. Stačí umýt a je to.
  • Tento bezpečný přípravek pomáhá rodinám již více než 50 let.

  Použití:

  • Do kbelíku s 5 litry vody přidejte 30 ml L.O.C Víceúčelového čisticího prostředku.
  • Povrchy omyjte a nechte oschnout. Netřeba oplachovat.
  • K čištění menších ploch pomocí rozprašovače rozmíchejte 50 ml L.O.C. Víceúčelového čisticího prostředku ve 450 ml vody v Amway Láhvi s rozprašovačem. Povrch postříkejte a utřete dosucha. Není třeba jej oplachovat, ale čisticí roztok ve spreji nezapomeňte spotřebovat do 30 dnů od smíchání.  
  • Tento univerzální čisticí prostředek lze také používat k hygienickému mytí rukou. Stačí jej použít neředěný a poté si ruce opláchnout.

  * Podle testů biologické odbouratelnosti jsou odbouratelné všechny složky Amway Home L.O.C. Víceúčelového čisticího prostředku, nikoli jen povrchově aktivní látky, jak požaduje EU. 

  Na základě průzkumu provedeného společností Verify Markets v roce 2021.

  Pro účely těchto tvrzení je biologická odbouratelnost definována následovně: schopnost materiálů rozložit se na materiály nacházející se v přírodě (voda, CO2 a minerální látky), jsou-li vystaveny slunečnímu záření, vodě a mikrobům.

  Název složky Registrační číslo CAS Název 
  Water 7732-18-5 Voda
  Sodium Laureth Sulfate 68585-34-2 Aniontový surfaktant
  C10-16 Alcohol Ethoxylate 68002-97-1 Neionogenní surfaktant
  Cocamidopropylamine Oxide 68155-09-9 Amfoterický surfaktant
  Sodium Chloride 7647-14-5 Kuchyňská sůl
  Citric Acid 77-92-9 Organická kyselina (regulace pH)
  Fragrance Proprietary - see IFRAorg.org Vůně
  Methylchloroisothiazolinone 26172-55-4 Konzervant
  Methylisothiazolinone 2682-20-4 Konzervant

  VAROVÁNÍ. Způsobuje vážné podráždění očí. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze snadno vyjmout. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

  Klíčové vlastnosti

  • vysoce koncentrované složení, které využívá složky získané z přírodních zdrojů (např. kokosový olej a sůl).
  • Hodí se na všechny omyvatelné povrchy včetně koupelny a kuchyně, omyvatelných zdí, lakovaného dřeva a dalších předmětů v domácnosti.
  • Čistá a svěží vůně obsahuje esenciální oleje.
  • Složení je zcela biologicky odbouratelné a neobsahuje žádné fosfáty, silné kyseliny nebo bělidla na bázi chloru.
    

  Jak používat

  L.O.C. Víceúčelový čisticí prostředek je vhodný pro čištění van, toalet, glazovaných dlaždic, dřezů, sprch a mramoru. Bezpečně lze použít také na varné desky, kuchyňské desky, omyvatelné zdi, kliky na dveřích, telefonní přístroje, odpadkové koše a lakované dřevo.

  • Při běžném úklidu přidejte 30 ml L.O.C. Víceúčelového Čisticího Prostředku do kbelíku s 5 l vody. Povrch umyjte a osušte dle potřeby. Netřeba oplachovat!
  • Při čištění pomocí rozprašovače použijte AMWAY Láhev s rozprašovačem a naplňte ji 450 ml vody k rysce 9:1. Doplňte Víceúčelovým čisticím prostředkem k rysce 500 ml. Pak povrch postříkejte a vytřete dosucha.
  • K mytí rukou používejte prostředek neředěný a po použití si ruce opláchněte.
    

  Složení

  Water, Sodium Laureth Sulfate, C10-16 Alcohol Ethoxylate, Cocamidopropylamine Oxide, Sodium Chloride, Citric Acid, Fragrance, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone.