Množství:

  Množství:

   Doplněk stravy ve formě gelových kapslí s vitaminem A (beta-karoten) a zinkem na podporu normálního stavu zraku.* Se 4 karotenoidy z přírodních zdrojů a zinkem.

   * Vitamin A (provitamin A beta-karoten) a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku.

    

   Jak Vám pomůže

   • Je zdrojem zinku a vitaminu A, které oba přispívají k udržení normálního stavu zraku. Zinek také přispívá k normálnímu metabolismu vitaminu A.
   • Dodává čtyři vysoce koncentrované karotenoidy prvotřídní kvality – lutein, zeaxantin, lykopen a beta-karoten.
   • Obsahuje beta-karoten z řasy Dunaliella salina, který se v organismu mění na vitamin A, jenž přispívá k udržení normálního stavu zraku.
   • Hodí se k jakémukoli režimu nebo životního stylu, neboť se jedná o malé gelové kapsle, které se snadno polykají a užívají se v počtu jedné denně.

   Čím by Vás mohl zaujmout

   Naše oči nás provázejí celým životem. To, co vidíme, a jak to vidíme, přispívá ke kvalitě našeho života a vytváří to vzpomínky, k nimž se později rádi vracíme. Na oči spoléháme téměř v každém aspektu každodenního života.. Spoustu času trávíme díváním se na monitor, a naše oči tak mohou mít pocit, že toho po nich chceme hodně. Vzhledem k tomu, že se jedná o tak důležitý orgán, zaslouží si naši pozornost. Pojďme se podívat na živiny, které jsou pro oči důležité.

   Nutrilite Vision plus* je doplněk stravy pro oči inspirovaný přírodou,* který obsahuje zinek a čtyři vysoce koncentrované karotenoidy prvotřídní kvality pocházející z rostlin pěstovaných na partnerských udržitelných farmách NutriCert.

   * Vitamin A (beta-karoten) a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku.

   Informace pro Vás

   • Jedna gelová kapsle obsahuje 12 mg luteinu a 2,4 mg zeaxantinu
   • Jedna gelová kapsle obsahuje 2,5 mg beta-karotenu
   • Jedna gelová kapsle obsahuje 1,5 mg lykopenu

   Neobsahuje umělá barviva, sladidla, aromata ani konzervační látky

   Klíčové vlastnosti

   • Obsahuje čtyři vysoce koncentrované karotenoidy prvotřídní kvality z přírodních zdrojů. Lutein a zeaxantin pocházejí z květů měsíčku aztéckého, jednoho z nejkoncentrovanějších botanických zdrojů luteinu v přírodě. Beta-karoten pochází z řasy Dunaliella salina. Lykopen pochází z rajčat.
   • Všechny karotenoidy použité v tomto výrobku jsou získávány z rostlin pěstovaných na partnerských farmách s certifikací NutriCert, kde se uplatňují metody udržitelného zemědělství. Cílem těchto metod je pečovat o půdu i okolní komunity a dodávat rostliny s vysokým obsahem fytonutrientů
   • Formát gelových kapslí, které se užívají v počtu jedné denně a snadno polykají, je skvělým způsobem, jak rychle a pohodlně doplnit stravu o živiny na podporu normálního stavu zraku.* Snadno je začleníte do jakéhokoli životního stylu nebo režimu. Tento doplněk stravy navíc vytvořila Nutrilite, světová značka č. 1 v prodeji vitaminů a výživových doplňků,**které důvěřují lidé po celém světě. 

   * Vitamin A (beta-karoten) a zinek přispívají k udržení normálního stavu zraku.  
   ** Zdroj: GlobalData | http://gdretail.net/amway-claims/

   Návod k použití

   • Užívejte jednu gelovou kapsli denně, pokud možno při jídle

   Složení

   AVERAGE CONTENT  Per Day (1 soft gel)     % NRV***
   Vitamin A 417µg (RE) 52 %
   (as Beta-Carotene) (2,50 mg)  
   Lycopene 1.5 mg  
   Zeaxanthin 2.4 mg  
   Lutein 12 mg  
   Zinc 2.6 mg 26 %

   *** % denní referenční hodnoty příjmu

   SLOŽENÍ: extra panenský olivový olej, želatina, zvlhčující látka (glycerol), slunečnicový olej, lykopenový oleoresin z rajčat (Solanum lycopersicum) (5,2 %), voda, lutein a zeaxantinový výtažek z měsíčku aztéckého (Tagetes erecta) (3,6 %), glukonan zinečnatý, olivový olej – složený z rafinovaných olivových olejů a panenských olivových olejů, emulgátor (slunečnicový lecitin), stabilizátor (kandelilový vosk), karoteny z mořských řas (Dunaliella salina) (0,9 %), antioxidanty (výtažek s vysokým obsahem tokoferolů, kyselina L-askorbová), barvivo (beta-karoten z Blakeslea trispora).