Množství:

  Tento výrobek je součástí 1 balíčku(ů):

  Nutrilite™ Vitamin B Plus využívá technologii dvojího působení pro optimální uvolňování všech osmi esenciálních vitaminů B, které přispívají ke snížení míry únavy a vyčerpání, normálnímu energetickému metabolismu a k normální funkci imunitního systému.

  Proč se Vám bude líbit…

  I když jsou naše životy stále hektičtější, nemůžeme se úplně vyčerpat. Mnozí z nás se upínají ke kofeinu nebo svačinkám, aby si zvýšili hladinu energie, když přestávají stíhat, ale tyto návyky nejsou dlouhodobě udržitelné a ve skutečnosti ani neřeší příčiny únavy.

  Díky výrobku Nutrilite™ Vitamin B Plus je snadné udržet si trvale dostatek energie. Vitaminy skupiny B přispívají k normálnímu energetickému metabolismu a ke snížení míry únavy a vyčerpání. Nutrilite™ Vitamin B Plus poskytuje okamžitou dávku vitaminů B, kterými nastartujete svůj den a udržíte si potřebnou hladinu energie po celých osm hodin. Navíc bylo zjištěno, že vitaminy B12 a B6 přispívají k normální funkci imunitního systému a poskytují každodenní podporu, kterou potřebujete, abyste mohli žít svůj život naplno.

  100 % DRHP (denní referenční hodnoty příjmu) všech osmi esenciálních vitaminů B se dodává v jedné jediné tabletě a díky technologii dvojího působení se živiny uvolňují v ideální době pro optimální vstřebávání. K tomu, abyste se celý den cítili plní energie, Vám stačí jedna tableta.

   

  Užitečné tipy…

  • Nutrilite™ Vitamin B Plus poskytuje v jedné jediné tabletě 100 % DRHP (denní referenční hodnoty příjmu) všech osmi esenciálních vitaminů skupiny B.
  • Optimální vstřebávání: Technologie dvojího působení umožňuje, že se všechny vitaminy B uvolňují do těla v ideálním čase.
  • Nutrilite™ Vitamin B Plus poskytuje okamžitou dávku vitaminů B, která Vás nastartuje; následně poskytuje nepřetržitou podporu po celých osm hodin.
  • Dodává vitaminy B1 (thiamin), B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselinu pantotenovou), B6 (pyridoxin), B7 (biotin) a B12 (kobalamin) a tím přispívá k normálnímu energetickému metabolismu.
  • Vitaminy B12 a B6 přispívají k normální funkci imunitního systému.
  • Přispívá k normální činnosti nervové soustavy a k normální psychické činnosti díky vitaminům skupiny B biotinu, kyselině listové, niacinu, thiaminu, vitaminu B12 a vitaminu B6.
  • Dodává vitaminy B2 (riboflavin), B3 (niacin), B5 (kyselinu pantotenovou), B6 (pyridoxin), B9 (kyselinu listovou) a B12 (kobalamin) a tím přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
  • Obsahuje přírodní spirulinu, která se pěstuje na vodohospodářské farmě s certifikací Nutricert™.
  • Tableta se díky svému tvaru snadno polyká; je to praktické řešení, protože k celodenní podpoře Vám stačí pouze jedna tableta.

  Mezi předními globálními značkami vitaminových doplňků stravy byla Nutrilite™ první s doplňkem stravy obsahujícím vitaminy skupiny B s technologií dvojího působení*.

  * Zdroj: Euromonitor International Limited; Ověřování tvrzení na základě výzkumu a metodiky společnosti Euromonitor pro Amway Corporation provedených v květnu 2016 a říjnu až listopadu 2016. Euromonitor zkoumal 10 nejprodávanějších globálních značek vitaminů a doplňků stravy podle tržeb v roce 2015; maloobchodní prodejní ceny.

   
  PRŮMĚRNÝ OBSAH DENNĚ (1 tableta) % DRHP*
  Thiamin (B1) 1,1 mg 100%
  Riboflavin (B2) 1,4 mg 100%
  Niacin (B3) 16 mg 100%
  Vitamin B6 1,4 mg 100%
  Kyselina listová (B9) 200 μg 100%
  Vitamin B12 2,5 μg 100%
  D-biotin (B7) 50 μg 100%
  Kyselina pantotenová (B5) 6 mg 100%
  Spirulina prášek 80 mg **
  • Doporučené dávkování: 1 tableta denně
  • Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Nevhodné pro děti do 3 let.
  • Výrobek není náhradou pestré stravy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Obal pevně zavírejte.
  • Uchovávejte na chladném a suchém místě.
  • Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.