Množství:

  Tento výrobek je součástí 1 balíčku(ů):

  Nutrilite™ Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, k udržení normální činnosti svalů, jakož i k normální funkci imunitního systému a celkově dobrému zdravotnímu stavu.

  Proč se Vám bude líbit…

  Odborníci považují vitamin D za nesmírně důležitý faktor pro naše celkové zdraví a pohodu. Pokud jde o dobré zdraví, je prospěšný v mnoha ohledech. K syntéze vitaminu D dochází, když přichází naše pokožka do styku se slunečními paprsky, ale protože mnoho z nás tráví většinu svých dní ve vnitřních prostorách s umělým osvětlením a vzhledem k tomu, že se k ochraně pokožky široce používají opalovací krémy, může být pro nás někdy obtížné vystavit se na dostatečnou dobu působení UV záření. Kromě toho není snadné získat dostatečné množství vitaminu D prostřednictvím stravy, protože se vyskytuje ve velmi malém počtu potravin, i když ho najdete například v tučných rybách, jako je losos nebo makrela. Záleží také na tom, kde žijete, protože vystavování pokožky UV záření je problém spíše na severní polokouli než na jižní, což je jeden z důvodů, proč více než 40 % Evropanů trpí nedostatkem tohoto cenného vitaminu*.

  Nutrilite™ Vitamin D Vám přináší produkt slunečních paprsků. Tento doplněk stravy, který obsahuje denní dávku 15 µg (600 IU)** vitaminu D z přírodních zdrojů, přispívá k udržení normálního stavu kostí a zubů, k normální funkci imunitního systému a k normální činnosti svalů. Je také známo, že přírodní vitamin D hraje významnou roli v procesu buněčného dělení, což z něj činí faktor, který přispívá k celkově dobrému zdravotnímu stavu jedince. Těžko byste našli praktičtější způsob, jak si udržet dostatečnou hladinu vitaminu D.

   

  Užitečné tipy…

  • Doplněk stravy Nutrilite™ Vitamin D poskytuje denní dávku 15 µg (600 IU)* vitaminu D získaného z přírodních zdrojů na podporu Vašeho zdraví. Tento doplněk stravy je vyroben z koncentrovaného vitaminu D získaného z kultivovaných kvasinek z partnerského zařízení s certifikací NutriCert™.
  • Praktické užívání, každý den stačí jen jedna malá tableta, která se snadno polyká.
  • Nutrilite™ Vitamin D neobsahuje umělá barviva, aromata ani přidané konzervační látky.
  • Vitamin D přispívá k udržení normálního stavu Vašich kostí a zubů a přispívá k normálnímu vstřebání/využití vápníku a fosforu.
  • Vitamin D přispívá k normální funkci imunitního systému a k udržení normální činnosti svalů.
  • Je známo, že vitamin D se podílí na procesu dělení buněk, díky čemuž je klíčový pro celkově dobrý zdravotní stav jedince.  

  * Rozsáhlá studie financovaná Evropskou unií zjistila, že nedostatek vitaminu D se vyskytuje u 40,4 % evropské populace bez ohledu na věk, národnost a zeměpisnou šířku. Zdroj: Cashman KD, Dowling KG, et al. Vitamin D deficiency in Europe: pandemic? Am J Clin Nutr (2016) 103(4):1033–44.10.3945/ajcn.115.120873.

  ** 300 % DRHP (denní referenční hodnoty příjmu).

  Složení

  SLOŽENÍ: maltodextrin, stabilizátory (mikrokrystalická celulóza, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa), droždí s vitaminem D 3 %, modifikovaný škrob, protispékavé látky (oxid křemičitý, mastné kyseliny), sacharóza, antioxidanty (askorban sodný, alfa-tokoferol), zvlhčující látka (glycerol), triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, cholekalciferol, lešticí látka (karnaubský vosk).
   

  Výživová hodnota

  PRŮMĚRNÝ OBSAH                   NA DEN (1 TABLETA) % DRHP****
  Vitamin D 15 μg 300

  **** % denní referenční hodnoty příjmu

  Klíčové vlastnosti

  Nutrilite Vitamin D obsahuje doplňující dávku 15 µg (600 IU) vitaminu D.

  Je vhodné začlenit ho do jakékoli stravy či jídelníčku – stačí si vzít jednu malou, snadno polykatelnou tabletu denně.

  Nutrilite Vitamin D je vyráběn z kultivovaných kvasinek – vysoce koncentrovaného zdroje vitaminu D.

  Nutrilite Vitamin D neobsahuje umělá barviva, příchutě ani přidané konzervační látky.

  Použití

  Užívejte jednu tabletu denně, s jídlem nebo bez jídla.

  • Uchovávejte mimo dosah malých dětí.
  • Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte.
  • Uchovávejte na chladném a suchém místě.
  • Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.