Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky a ušetřete 125 Kč za svou první objednávku*!
*Cenové zvýhodnění ve výši 125 Kč se vztahuje na první objednávku nových Registrovaných zákazníků, pokud bude vyšší než 1299 Kč vč. DPH a pokud bude zadána do 5 dnů od registrace. Toto cenové zvýhodnění platí od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022.

Kč 30 260,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Filtrovaná voda skvělé chuti se zachovaným obsahem minerálních látek pro zdravý život bez starostí. S eSpring Zařízením na úpravu pitné vody už nikdy nebudete muset kupovat vodu v plastových láhvích!
   

  Čím Vás může zaujmout

  • Účinně hubí až 99,99 % choroboplodných bakterií a virů vyskytujících se v pitné vodě.
  • Účinně snižuje výskyt více než 160 kontaminantů včetně více než 140 potenciálně zdraví škodlivých kontaminantů.** Jsou to např. jemné částice (usazeniny, vodní kámen v potrubí), organické chemické látky (pesticidy, polychlorované bifenyly), anorganické chemické látky (olovo, rtuť) či mikrobiologické látky (bakterie, viry, prvoci). Pitná voda z vodovodu může být také znečištěna léčivy a veterinárními přípravky.
  • Zachovává ve vodě prospěšné minerální látky, jako je vápník, hořčík a fluoridy.
  • Filtruje mikroplasty až do velikosti 0,2 mikronu ve vodě z vodovodu.
  • Účinně snižuje obsah chloru a chloraminu, čímž zajišťuje zlepšení chuti vody, její vůně a průzračnosti.***
  • Pro větší pohodlí a funkčnost je vybaveno přídavným kohoutkem.
  • Vyrobeno z prémiových materiálů.
  • Filtr s uhlíkovým blokem účinně snižuje výskyt částic o velikosti až 0,2 mikronu, což je 300krát až 500krát méně než průměr lidského vlasu.**** (K částicím patří azbest, sedimenty, nečistoty a vodní kámen).

  * eSpring Zařízení na úpravu pitné vody nebylo testováno na snížení výskytu koronavirů (vyvolávajících např. onemocnění MERS, SARS nebo COVID-19).
  ** eSpring Zařízení na úpravu pitné vody nezabraňuje vzniku onemocnění ani nesnižuje jejich výskyt.
  *** Podle množství chloru ve vodě z vodovodu. Voda z vodovodu ve Vašem regionu nemusí obsahovat chlor ani detekovatelné množství chloru.
  **** Průměr lidského vlasu je obvykle 60–100 mikronů.

  Proč se Vám bude líbit

  eSpring je celosvětově nejprodávanější značkou domácích zařízení na úpravu pitné vody.*

  Voda je zdrojem zdravého života. Pomáhá nám těšit se plné tělesné i duševní kondici. Umožňuje nám prožívat život naplno. Voda z eSpring Zařízení na úpravu pitné vody je voda v nejčistší podobě – se skvělou chutí a bohatým obsahem minerálních látek.
  Jak si můžete vychutnat vodu v rámci svého zdravého životního stylu způsobem, který je přínosný pro Vaši rodinu i celou naši planetu?
  Potřebujete čistotu a zde se Vám nabízí.
  Každý filtr upraví 5 000 litrů vody, než je třeba jej vyměnit.

  * Dle analýzy globálních tržeb za rok 2020 provedené společností Verify Markets. Bude revidováno jednou za dva roky.

  Mohlo by Vás zajímat

  Tři technologie úpravy vody

  eSpring Zařízení na úpravu pitné vody spojuje účinnost mechanické filtrace, absorpce a inaktivace ultrafialovým světlem s pokročilým elektronickým sledováním.

  • Předřazený filtr

  Skládaný filtr s velkou plochou využívá k zachycení velkých částic mechanickou filtraci, čímž chrání filtr s uhlíkovým blokem před ucpáním.

  • Zdokonalený filtr s uhlíkovým blokem

  Omezuje výskyt více než 160 kontaminantů včetně více než 140 potenciálně zdraví škodlivých znečišťujících látek o velikosti do 0,2 mikronu.*

  • Technologie ultrafialového záření

  UV lampa v eSpring Zařízení na úpravu pitné vody dodává UV záření v dávce až 40 milijoulů na čtvereční centimetr, čímž účinně eliminuje 99,9 % choroboplodných bakterií, virů a oocyst přenášených vodou.* **

  eSpring Zařízení na úpravu pitné vody má externí certifikaci podle mezinárodně uznávaných norem NSF/ANSI. Tyto certifikace souvisejí s lepší chutí, vůní a vzhledem vody (norma č. 42), eliminací olova a těkavých organických látek (norma č. 53), zajištěním dodatečné baktericidní úpravy dezinfikované veřejné pitné vody (norma č. 55) a omezením nově se objevujících znečišťujících látek, jako jsou herbicidy, některé léky na předpis, volně prodejná léčiva apod. (norma č. 401). eSpring Zařízení na úpravu pitné vody získalo Zlatou pečeť Sdružení pro kvalitu vody (Water Quality Association) pro špičkové výrobky na úpravu spotřební pitné vodyhttps://wqa.org/find-products#/keyword/espring). Zlatá pečeť Sdružení pro kvalitu vody (WQA) se uděluje výrobkům, které splňují požadavky přísného testování z hlediska oborových norem, podrobují se každoročním auditům výrobních závodů a také splňují požadavky programů certifikace WQA.

  https://info.nsf.org/Certified/DWTU/Listings.asp?TradeName=espring&Standard=&ProductType=&PlantState=&PlantCountry=&PlantRegion=&submit3=Search&hdModlStd=ModlStd
  NSF International je přední nezávislá organizace, která vytváří normy v oblasti veřejného zdraví a certifikační programy, jež pomáhají chránit potraviny, vodu, spotřební výrobky a životní prostředí po celém světě. Certifikát NSF je Vaší zárukou, že výrobek byl otestován jednou z nejrespektovanějších nezávislých organizací zabývajících se testováním výrobků – od rozsáhlého testování výrobků přes analýzy materiálů až po neohlášené inspekce výrobních závodů. Aby výrobek získal certifikát NSF, každý aspekt jeho vývoje je podroben důkladnému hodnocení.

  http://info.nsf.org/Certified/dwtu/listings.asp?CompanyName=a
  ccess+business+
  group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTUasp?CompanyName
  =access+business+group&submit1=Search+by+Manufacturer&Program=DWTU

  eSpring Zařízení na úpravu pitné vody bylo na trh uvedeno v roce 2002 a k dnešnímu dni se ho prodalo přes 6 milionů kusů.***

  * eSpring Zařízení na úpravu pitné vody nezabraňuje vzniku onemocnění ani nesnižuje jejich výskyt.
  ** Bakterie až o 99,9999 %, viry až o 99,99 % a oocysty až o 99,9 %.
  ** Eliminace oocyst UV zářením se týká giardiózy a kryptosporidiózy.
  ** eSpring Zařízení na úpravu pitné vody nebylo testováno na snížení výskytu koronavirů (vyvolávajících např. onemocnění MERS, SARS nebo COVID-19).
  *** K dubnu 2020.

  eSpring™ je celosvětově nejprodávanější značkou domácích systémů na úpravu vody.*

  * Dle analýzy globálních tržeb za rok 2020 provedené společností Verify Markets.

  * Jednou za dva roky bude revidováno. 

   

  • eSpring kombinuje tři technologie úpravy vody: mechanickou filtraci, adsorpci a inaktivaci UV světlem.

  • Patentovaný uhlíkový filtr účinně snižuje výskyt částic o velikosti až 0,2 mikronů, což je 300krát až 500krát méně než průměr lidského vlasu. K částicím patří azbest, sedimenty, nečistoty a vodní kámen.*

   * Průměr lidského vlasu je v průměru 60–100 mikronů.

   * 01803462.4 Čína, 202616 Indie, ID0021067 Indonésie, 4567704 Japonsko, 10-0468186 Korejská republika, MY139949-A Malajsie, 197169 Tchaj-wan, 32008 Thajsko, 6368504 Spojené státy americké

  • Technologie okamžitého náběhu – UV lampa uvnitř vložky filtru se spíná pouze tehdy, když otočíte kohoutkem, díky čemuž proudí studená voda neohřátá UV zářením.
  • Elegantní design, který šetří místo.
  • Monitorovací systém Vám oznámí, že uhlíkový filtr a UV lampa pracují a kdy je čas na každoroční výměnu vložky filtru.
  • Přídavný kohoutek s logem značky ve spodní části, luxusní design pro ty nejmodernější kuchyně.
  • Délku hadiček lze přizpůsobit dle potřeby.
  • Jednotka se dodává ve smontovaném stavu.
  • eSpring Zařízení na úpravu pitné vody funguje při tlaku vody běžném v domácnostech. Instaluje se pod dřezem, kde není na očích.
  • eSpring je prvním zařízením na úpravu pitné vody, které využívá indukční vazbu a technologii inteligentního čipu.
  • Obsahuje patentovanou bezdrátovou technologii napájení eCoupled™, která vzduchem, vodou a plastovými komponenty bez přímého kontaktu elektrického přívodu přenáší elektřinu potřebnou k zapnutí UV lampy. Díky inteligentnímu bezdrátovému napájení je zařízení velmi účinné a spolehlivé. Vývojový tým tuto průlomovou technologii poprvé využil v roce 2000 a eSpring je jediná značka zařízení na úpravu pitné vody, která tuto technologii využívá.*

   *6436299 Spojené státy americké

  • Inteligentní čip zajišťuje bezdrátovou komunikaci s jednotlivými vložkami. Díky tomu monitor rozpozná a zobrazuje provozní podmínky a stahuje důležité informace o jednotlivých vložkách, např. o době používání a zbývající kapacitě.

  • Více než 80 udělených patentů a žádostí v patentovém řízení.

   

  TECHNICKÉ SPECIFIKACE: eSpring™ Zařízení na úpravu pitné vody:

  • Jmenovitá výška krytu: 327 mm.
  • Jmenovitý průměr: 178 mm. Vyrobeno z trvanlivé, nárazuvzdorné umělé hmoty.
  • Vstupní proud: 19 V DC, 3,16 A
  • Vložka filtru (model č. 100186): Lisovaný uhlíkový blok s vnitřní ultrafialovou lampou.
  • Materiály: Všechny materiály přicházející do styku s vodou splňují požadavky americké FDA pro použití při přenosu kapalin pro lidskou spotřebu.
  • Maximální provozní tlak: 860 kPa
  • Minimální provozní tlak: 104 kPa
  • Maximální provozní teplota: 30° C
  • Minimální provozní teplota: 4,4° C
  • Jmenovitý servisní průtok: 3,4 l za minutu při tlaku vody 415 kPa s novou vložkou filtru. (Skutečný průtok bude úměrný tlaku vody a délce provozu vložky filtru.)
  • Kalibrovaná životnost: Filtr je určen pro průměrné potřeby jedné rodiny na vaření a pitnou vodu po dobu jednoho roku nebo 5000 litrů, podle toho, která skutečnost nastane dříve. Pozn.: Skutečná životnost vložky filtru bude úměrná frekvenci používání a kvalitě vodního zdroje.
  • Upozornění: Záruka se vztahuje pouze na eSpring v případě použití originálních komponentů a součástek. Ak je systém eSpring připojený jinými součástmi (např. jiným kohoutkem než originální eSpring Kohoutek), způsobí automatickou ztrátu záruky na celý systém.
  • Instalace: Rychlá a jednoduchá.
  • Výměna vložky filtru: Rovněž rychlá a jednoduchá. Uživatel ji může provést sám. Z důvodu výměny filtru není nutné zařízení na úpravu pitné vody vracet do výrobního závodu.
  • Testování: Certifikace třetí stranou v souladu s mezinárodními standardy NSF/ANSI 42, 53, 55, 401 a normou WQA Gold Seal.

  • Účinně snižuje výskyt více než 160 kontaminantů včetně více než 140 potenciálně zdraví škodlivých kontaminantů:
   - olovo a rtuť
   - částice až do velikosti 0,2 mikronu včetně azbestu, sedimentů, špíny a vodního kamene
   - 32 pesticidů a vedlejších produktů pesticidů
   - 13 vedlejších produktů dezinfekce
   - radon a vedlejší produkty rozpadu radonu v pitné vodě
   - 9 farmaceutických kontaminantů
   - 42 známých anebo předpokládaných endokrinních disruptorů 
  • Účinně ničí (omezuje nebo brání reprodukci) více než 99,99 % choroboplodných bakterií a virů přenášených vodou v pitné vodě* (včetně koliformních, patogenních a heterotrofních bakterií, polioviru, rotaviru a hepatitidy A). 

  * Při použití jako doplňkového baktericidního systému pro úpravu pitné vody z veřejných vodovodů.

  • Účinně snižuje obsah chlóru a chloraminu, čímž zajišťuje výrazné zlepšení chuti vody, její vůně a průzračnosti.
  • Neodstraňuje zdraví prospěšné minerální látky, jako je vápník, hořčík a fluorid.
  • Upraví vodu na pití a vaření pro šestičlennou rodinu o objemu 5 000 litrů (1 320 galonů) nebo po dobu jednoho roku podle toho, co nastane dříve.
   - Jedna vložka filtru eSpring zajistí ekvivalent až 10 000 (půllitrových) lahví vody.*

  * Životnost filtru závisí na kvalitě vody a intenzitě používání.

  • Dosahuje výjimečného průtoku zajišťujícího až 3,4 litru upravené vody za minutu (l/m) nebo 0,9 galonu za minutu (gal/m).
   - Zcela naplní malý (dvoulitrový) hrnec iCook za méně než 34 vteřin
   - Zcela naplní standardní kávovar na 12 hrnečků za méně než 38 vteřin.
  • Praktické, snadno použitelné a udržovatelné.
  • Značka eSpring je držitelem patentů, které zahrnují takové technologie jako aktivní uhlíkový blok filtru, design filtru/vložky a konstrukční mechanické a elektrické prvky.*

  *2598233 Kanada, 200610103021.1 Čína, HK1109132 Hongkong, 4819617 Japonsko, MY142701-A Malajsie, 6436299 Spojené státy americké, 6673250 Spojené státy americké, 3878645 Japonsko, 03152640.3 Čína, HK1063458 Hongkong, 03804217.7 Čína, 4430399 Japonsko, 10-0824147 Korejská republika, 6984320 Spojené státy americké, 236136 Indie, 4358635 Japonsko, 10-0875571 Korejská republika, 6806649 Spojené státy americké, 7170200 Spojené státy americké, Čína, 202616 Indie, ID0021067 Indonésie, 4567704 Japonsko, 10-0468186 Korejská republika, MY139949-A Malajsie, 197169 Tchaj-wan, 32008 Thajsko, 6368504 Spojené státy americké, 5156027 Japonsko, 10-1377925 Korejská republika, I397101 Tchaj-wan, 58632 Thajsko, 7568955 Spojené státy americké

  • Praktická a snadno vyměnitelná uhlíková/UV vložka filtru.
  • Praktičtější a cenově výhodnější než balená voda.
  • Zaznamenává dobu používání i počet litrů, aby měli spotřebitelé o zbývající životnosti filtru přesné informace a nemuseli se jí zatěžovat. Po výměně filtru se systém automaticky resetuje.
  • Pro zobrazení zbývající životnosti filtru a stavu zařízení používá srozumitelné ikony/grafické symboly.
  • Flexibilnost instalace umožňuje jednotku umístit na to nejpříhodnější místo.

  Nejdůležitější vlastnosti

  Technická specifikace eSpring Zařízení na úpravu pitné vody:

  • Jmenovitá výška krytu: 327 mm.
  • Jmenovitý průměr: 178 mm. Vyrobeno z trvanlivého, nárazuvzdorného plastu
  • Vstupní napětí: 110–220 V AC.
  • Vstupní napětí (ze zdroje napětí): 19 V DC; 3,16 A.
  • Vložka filtru (obj. č. 100186): Lisovaný uhlíkový blok s vnitřní ultrafialovou lampou
  • Materiály: Všechny materiály přicházející do styku s vodou splňují požadavky americké FDA pro použití při přenosu kapalin pro lidskou spotřebu.
  • Maximální provozní tlak: 860 kPa (8,6 baru).
  • Minimální provozní tlak: 104 kPa (1,04 baru).
  • Maximální provozní teplota: 30 °C.
  • Minimální provozní teplota: 4,4 °C.
  • Jmenovitý servisní průtok: 3,4 l za minutu při tlaku vody 4,15 kPa (4,15 baru) s novou vložkou filtru. (Skutečný průtok bude úměrný tlaku vody a délce provozu vložky filtru).
  • Kalibrovaná životnost: Filtr je určen pro průměrnou spotřebu jedné rodiny na vaření a konzumaci po dobu jednoho roku, nebo 5 000 litrů – podle toho, co nastane dříve. Pozn.: Skutečná životnost vložky filtru bude úměrná frekvenci používání a kvalitě vodního zdroje.
  • Výměna vložky filtru: rychlá a snadná. Zvládne uživatel. Zařízení na úpravu pitné vody není nutné kvůli výměně vložky filtru vracet do výrobního závodu.
  • Testování: Certifikace třetí stranou v souladu s mezinárodními normami NSF/ANSI č. 42, 53, 55 a 401 a Zlatou pečetí WQA.

  Návod k použití

  • Hlavní jednotka eSpring Zařízení na úpravu pitné vody je složena již při dodání.
  • Délku hadiček lze přizpůsobit dle potřeby s ohledem na preferované místo instalace.
  • Po instalaci dodává zařízení eSpring filtrovanou vodu přímo z kohoutku.
  • Každý filtr vydrží jeden rok, nebo upraví 5 000 litrů vody (podle toho, co nastane dříve), než je potřeba vložku vyměnit.  
  • Máte-li jakékoli otázky týkající se servisu nebo chcete-li uplatnit záruku, kontaktujte Kontaktní centrum (+420 239 018 075).