image/png;;;03.png

Inovace

Od uvedení prvního výrobku na trh před více než půl stoletím stojí Amway v čele vědeckého výzkumu. Více než 900 vědeckých pracovníků, inženýrů a techniků společnosti Amway v 75 výzkumných laboratořích po celém světě vyvíjí neustále nové výrobky a modernizuje ty tradiční, abyste svým zákazníkům mohli vždy nabízet jen to nejlepší.

Každý nový výrobek je důkladně testován, aby odpovídal vysokým standardům kvality. Řada certifikátů třetích stran svědčí o tom, že společnost Amway je ve svém úsilí o vývoj výrobků, kterým mohou lidé důvěřovat, úspěšná.

VÍTE, ŽE…

Po celém světě Amway provozuje 75 výzkumných laboratoří,

kde zaměstnáváme na 900 vědců, technologů a jiných odborníků. Pracovníci výzkumu a vývoje Amway získali na 900 patentů a v předních odborných časopisech jim publikovali na 400 článků.

ARTISTRY patří celosvětově mezi pět nejprodávanějších značek prestižní kosmetiky.*

Zdroj: Euromonitor International Limited; databáze kosmetických přípravků a přípravků osobní péče 2011, kategorie a podkategorie prestižní kosmetiky a péče o pleť; globální maloobchodní ceny 2010.

                                
 

NUTRILITE v USA, Mexiku a Brazílii hospodaří

na 6 400 akrech zemědělské půdy. Rostliny se pěstují a sklízejí v souladu s přírodou na základě udržitelných metod bez použití chemikálií.