image/png;;;10_sm.png

 

„Existuje řada důvodů, proč lidé začínají s přímým prodejem. Jakmile objeví naši podnikatelskou příležitost, vidí možnosti. Ihned zaujme jejich představivost.“

Doug DeVos, Prezident společností Amway a Alticor

  • image/jpeg;;;1.2.jpgNeobyčejná společnost
  • image/jpeg;;;2.jpgŠpičková zařízení po celém světě
  • image/jpeg;;;2.2.jpgPrezentační a školící centra Amway
  • image/jpeg;;;50x60.jpgAmway - videonahrávka o naší společnosti

Neobyčejná společnost

image/jpeg;;;1.jpg

Neobyčejná společnost

Amway a její mateřská společnost Alticor jsou největší společnosti přímého prodeje na světě. Společnost založili v roce 1959 dlouholetí přátelé a obchodní partneři Rich DeVos a Jay Van Andel.

Rodiny DeVos a VanAndel i dnes nadále prosazují filozofii usilovné práce a osobního odhodlání, díky níž je Amway v 21. století stejně úspěšná, jako byla ve století 20. V roce 2017 dosáhly celkové výnosy společnosti Amway 240,6 mld. Kč*. Společnost Amway, která v současné době působí na více než 70 trzích celého světa, je hrdá na to, že Vám může nabídnout flexibilní podnikání postavené na pevných základech. Na Vaší cestě k úspěchu Vás budeme jako partnera podporovat a respektovat.

*Amway/Alticor, na základě Direct Selling news Global 100

Špičková zařízení po celém světě

Špičková zařízení po celém světě

Amway působí na celé zeměkouli, má vlastní výzkumná centra, udržitelné farmy a Prezentační a školící centra, která svým praktickým přístupem vytvářejí Vašemu podnikání zázemí.

Kliněte na mapu a najděte Vaši místní pobočku Amway

Prezentační a školící centra Amway

image/jpeg;;;2.1.jpg

Prezentační a školící centra Amway

V šesti evropských zemích nabízejí centra nový pohled na minulost, současnost a budoucnost společnosti Amway. Návštěvníci se dozvědí více o Prodejním a marketingovém plánu a také o výrobkových řadách společnosti Amway v oblasti správné výživy a životního stylu, kosmetiky a péče o domácnost. Kromě toho centra poskytují své prostory pro prezentace, prohlídky a školení.

Další informace najdete na www.amway-experience.com

Amway - videonahrávka o naší společnosti

Přehled o ústředí společnosti Amway ve městě Ada, Michigan, USA.