TEAM NUTRILITE

Ambasadoři značky NUTRILITE používají výrobky NUTRILITE pro zlepšení kondice, výkonnosti a udržení optimálního zdraví.

 

Česká republika

 

 

SIMONA BAUMRTOVÁ

Simona je jednou z nejlepších českých plavkyň (3x individuální český rekord, 1x štafetový český rekord, 1.místo v hodnocení Českého poháru, 8 titulů mistra ČR, 2x 5.místo na ME, 7., 8., 9.místo na MS).

http://www.simonabaumrtova.cz/

 

 

 

VÍTĚZSLAV VESELÝ                                                  

Vítězslav je členem tréninkové skupiny oštěpaře Jana Železného a v současnosti jeden z nejlepších oštěpařů světa. V roce 2013 se v Moskvě stal mistrem světa a slavil několik úspěchů v rámci Diamantové ligy.  

 

 

PETR FRYDRYCH

Petr je členem tréninkové skupiny oštěpaře Jana Železného a v současnosti jeden z nejlepších oštěpařů v České republice.

http://www.petrfrydrych.com/

 

 

MICHAELA VORLOVÁ

Michaela je jednou z nejlepších českých plážových volejbalistek. Je několikanásobnou akademickou mistryní ČR a pravidelně se účastní mezinárodních turnajů a exhibic.

 

 

LUKÁŠ OLEJNÍČEK

Lukáš je jedním z nejlepších českých běžců na tratích 3000 – 5000 metrů, na těchto tratích běhá také překážky. Mezi jeho disciplíny patří i přespolní běh či běh do schodů. Je několikanásobným mistrem ČR a akademickým mistrem ČR.

 

 

Slovenská republika

 

PAULÍNA FIALKOVÁ

Paulína je slovenská biatlonistka, na kontě má například 4. místo z MS juniorů a 10. místo z ME juniorů ve vytrvalostních disciplínách. Paulína je také dvojnásobná mistryně světa v letním biatloně. Na světové univerziádě v roce 2015 získala kompletní sadu medailí.

 


TOMÁŠ HASILLA

Tomáš je slovenský biatlonista a člen národní reprezentace. Mezi jeho největší úspěchy patří 5. místo na Mistrovství Evropy a 2. místo na MS v letním biatlonu.