ARTISTRY™ Intenzivní péče o pleť

ARTISTRY Intenzivní péče o pleť je inspirována špičkovými klinikami péče o pleť a poskytuje alternativu návštěvy dermatologa v pohodlí domova. Cílená péče pro specifické znaky stárnoucí pokožky s využitím enzymů a přírodních výtažků, které pomáhají vyhladit a obnovit pleť a poskytují viditelné výsledky.

image/png;;;Targeted to produce results.png

Důraz je kladen na výsledky

U vzniku řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť stála inspirace u špičkových mezinárodních dermatologických klinik; tato řada byla navržena dermatology jako opravdová alternativa odborného dermatologického ošetření. Praktické přípravky pro domácí použití jsou úzce zaměřeny na eliminaci konkrétních příznaků stárnutí pleti. Například náš exkluzivní Obnovující peeling pracuje s pH pleti; již v osmi minutách pleť jemně osvěží a zregeneruje, a to pomocí kombinace enzymů a přírodních složek, které pleť jemně obrušují a přitom nenarušují její přirozenou hydratační bariéru. Dlouhodobé výhody v boji proti stárnutí pomáhají Vaší pleti opětovně získat pevnost a zářivost, vyrovnávají tón pleti a rozjasňují ji, a rovněž redukují výskyt vrásek. Řada Intenzivní péče o pleť je zárukou viditelných výsledků pro stárnoucí pleť.

Hladší, svěžejší, hebčí… to je ARTISTRY Intenzivní péče o pleť!

image/png;;;Clinical research, dermatologist results.png

Klinický výzkum, výsledky jako od dermatologa

Výsledky na úrovni dermatologického ošetření řady ARTISTRY Intenzivní péče o pleť vycházejí z průběžných výzkumů na nejvyšší úrovni, které realizují naši dermatologové. Ve složení najdeme jedinečné proteolytické enzymy z hub, oleje ze semen a liposomy, vše vyrobeno a klinicky testováno s největší péčí. Máte-li zájem o regeneraci pleti a dlouhodobé výsledky v boji proti stárnutí, které jsou patrné na pohled i na dotek, přinese Vám tyto viditelné výsledky skutečná věda ve výrobcích ARTISTRY.

image/jpeg;;;latest_product.jpg

ARTISTRY Zpevňující sérum proti vráskám

Tento výrobek příští generace s obsahem retinolu obsahuje silně účinné složky na podporu tvorby kolagenu v jediném vysoce účinném a přesto jemném nočním zpevňujícím séru. Probouzejte se po čase se zdravě, svěží a výrazně pružnější pokožkou a menším počtem vrásek. Tento výrobek vyvinutý ve spolupráci s univerzitou zaměřenou na dermatologický výzkum byl klinicky testován, aby pomohl obnovit přirozenou strukturní matici pokožky. Aktivuje maximální obnovovací schopnosti pleti přesně tam, kde je to třeba, díky exkluzivní složce Targeting Complex.

image/png;;;artistry_intensive_skincare_small_picture.png

ARTISTRY Obnovující sérum na 14 nocí

Intenzivní ošetření pleti přinášející 7 stupňů regenerace v podobě 7regeneračních účinků už za 14 nocí. Výsledkem je na pohled hladší, ošetřená pokožka. Dopřejte své pleti regeneraci a mladistvý vzhled! Zjistěte více!