DoubleX

NUTRILITE™ DOUBLE X™ a Daily

NUTRILITE Daily a NUTRILITE DOUBLE X jsou spolehlivým zdrojem důležitých vitaminů a minerálních látek a povzbuzují Vás na cestě k vyvážené stravě. Cílem výrobků NUTRILITE je podpořit a posílit naše přirozené silné stránky.

image/png;;;Good nutrition makes the difference.png

Správná výživa je vidět

Všechny naše tělesné funkce závisejí na přítomnosti vitaminů a minerálů, které podporují zdravý a aktivní životní styl. Tyto důležité živiny se nacházejí v mnoha různých druzích ovoce a zeleniny – právě proto je pestrá strava tím nejlepším, co můžeme dělat každý den pro příjem potřebných vitaminů a minerálů do svého organismu .

Při současném životním stylu nezbývá na opravdu výživné stravování příliš času, nebo jídla prostě vynecháváme. Čerstvé potraviny často nahrazujeme průmyslově zpracovanými potravinami a kvůli nedostatku času konzumujeme stravu chudou na živiny. Doplňky stravy jsou dobrým zdrojem chybějících živin, který může přispět k vyvážené stravě, optimální kondici a celkově dobré tělesné i duševní pohodě.

image/png;;;Which nutrients are important.png

Které živiny jsou důležité?

Život v nejčistší podobě: vitaminy

Vitaminy jsou nezbytně nutné pro všechny základní metabolické funkce jako např. zpracování ostatních živin a krvetvorbu, produkci hormonů, genetického materiálu i chemických látek v nervové soustavě. Vitaminy lze rozdělit na rozpustné ve vodě nebo rozpustné v tucích, a to v závislosti na jejich chemickém složení. Vitaminy rozpustné ve vodě jsou vitamin C a vitaminy B. Vitaminy rozpustné v tucích jsou vitaminy A, D, E a K.

Výkonní pomocníci: minerální látky

Minerály podporují růstové a regenerační funkce všech tělesných buněk a hrají také klíčovou roli v dalších složitějších chemických systémech, zejména v rámci nervové soustavy. Minerály, jako např. vápník, hrají klíčovou úlohu při regeneraci kostí a zubů. Železo je nezbytné pro správné fungování hemoglobinu (protein červených krvinek) a hořčík zastává v organismu více než 300 různých biochemických funkcí.

Přirozená obrana: antioxidanty

Volné radikály mohou v důsledku oxidace poškodit DNA buněk v organismu, což může případně vést až k onemocnění a rychlejšímu stárnutí. Antioxidanty pomáhají chránit buňky organismu tím, že bojují proti volným radikálům, které způsobují poškození buněk. Mezi běžné antioxidanty patří vitaminy C a E i další sloučeniny podobné vitaminům, jako jsou karotenoidy (alfa a beta karoten), lykopen a lutein, ale také stopové prvky, např. selen.

Zázrak přírody: fytonutrienty

Živiny nacházející se v rostlinách byly vždy součástí chemického složení ovoce a zeleniny. Teprve nedávno se určité fytonutrienty podařilo izolovat, identifikovat a studovat jejich mnohé prospěšné vlastnosti. Celosvětový výzkum potvrzuje, že strava bohatá na fytonutrienty může napomáhat dosažení optimálního zdraví.

Fytonutrienty jsou chemické sloučeniny, které se přirozeně vyskytují v rostlinách. O těchto účinných sloučeninách se domníváme, že přirozenou cestou chrání organismus a optimalizují účinnost nejdůležitějších vitaminů.

Multivitaminy naplňují několik potřeb najednou – a to po celý rok

Pět porcí ovoce a zeleniny každý den. Bez výjimky! Adekvátní příjem vitaminů a minerálů je nezbytný pro posílení imunitního systému, na podporu normálního tempa růstu a vývoje, a také ke správnému fungování buněk a orgánů. Přijmout správné množství je ovšem složité, protože vyvážené pokrmy jsou nahrazovány průmyslově zpracovanými potravinami. Svou daň si vybírají také alkohol, kofein a nikotin – látky, které připravují náš organismus o vitaminy a minerály.

Doplňky stravy nejsou náhražkou zdravé a vyvážené stravy, multivitaminy díky svému složení fungují jako doplňkový zdroj vitaminů a minerálů, které pomáhají naplňovat Vaše nutriční potřeby a které ve Vaší pravidelné stravě možná chybí. Jedná se o ověřený a stálý zdroj důležitých vitaminů a minerálů, díky němuž získá Vaše výživa na vyváženosti.

Objevte své optimální já!

Nutrilite nabízí dva multivitaminové a multiminerální výrobky, které pokrývají různé nutriční potřeby a přirozeným způsobem zlepšují Vaši stravu po celý rok: