Power of 5 – časté otázky a odpovědi

Chci darovat příspěvek na NUTRILITE Little Bits. Komu příspěvek daruji?

Váš příspěvek bude poskytnut organizaci CARE skrze systém společnosti ammado se sídlem v Zugu ve Švýcarsku. CARE použije Váš příspěvek k distribuci výrobků NUTRILITE Little Bits dětem trpícím podvýživou. Cílem je rozšířit tuto podporu do 15 zemí světa do roku 2016.

Proč jde můj příspěvek přes další společnost?

Společnost ammado poskytuje podporu organizaci CARE ve vybírání příspěvků na celém světě, a to i v zemích, kde CARE nemá vlastní kancelář.

Které pobočce organizace CARE bude poskytnut můj příspěvek?

Pokud má CARE pobočku ve Vaší zemi, Váš příspěvek bude připsán nejprve této pobočce a poté bude přesměrován do CARE v USA. V ostatních případech bude připsán přímo na účet organizace CARE v USA.

Může přispět kdokoli, nebo pouze VPA a zaměstnanci Amway?

Na NUTRILITE Little Bits může přispět každý a pomoci tak v boji s dětskou podvýživou.

Získá CARE celý můj příspěvek?

ammado si za služby spojené s výběrem příspěvků účtuje 5% z každé dotace. Další poplatky mohou být spojené s použitím kreditní karty.

Je možné odečíst můj příspěvek z daní?

Váš příspěvek organizaci CARE může být daňově odečitatelný na základě zákonů ve Vaší zemi. Pro více informací se prosím obraťte na Vašeho daňového poradce.


 

Upozornění

Po kliknutí na "Přispějtě" budete přesměrováni na stránky ammado. Tyto stránky nejsou pod kontrolou společnosti Amway. Nejsme zodpovědní za informace či materiály obsažené na těchto stránkách. Doporučujeme k přečtení podmínky ochrany soukromí všech webových stránek třetích stran před zadáním jakýchkoli osobních dat na těchto stránkách. Společnost Amway není žádným způsobem zapojená do procesu transferu příspěvků mezi ammado a CARE. Společnost Amway a její pobočky nejsou zodpovědné za poplatky spojené s činností ammado či CARE. Příspěvky mohou být odečteny z daní na základě zákonů v konkrétní zemi. Kontaktujte prosím Vašeho daňového poradce pro více informací.