Objevte okouzlující kolekci dámských a pánských vůní AMWAY™ a objevte pro sebe tu pravou! 
DÁMSKÉ VŮNĚ

Romantické, elegantní, intenzivní, či svěží: nabídka AMWAY Vůní obsahuje výběr dámských vůní včetně parfémů, toaletních vod a tělových sprejů pro každou osobnost, náladu nebo styl. Řady dámských vůní ANTICIPATE™, ANCESTRY™ a WISTFUL™ představují okouzlující sortiment vůní od ženských po citrusové, od sladkých po vášnivé, od smyslných po tajemné.

 

 

 

 

 

 

Rychlé zobrazení

DUŠE ROMANTICKÉ ŽENSKOSTI.

 
Jemná a smyslná představa bramboříku a liči pohladí Vaše smysly a dodá Vám nádech jemnosti. Svádí kombinací konvalinky s ylang-ylangem, které se dostávají až k srdci vůně, kde láká ambrou a pudrovým pižmem. Přichází duše ženskosti, něžná květinová vůně, jíž nelze odolat.

 

 

Rychlé zobrazení

DUŠE VÁŠNIVÉ SMYSLNOSTI.

 
Podtrhněte vášnivou stránku své duše touto orientální a bohatou vůní, která kombinuje ostružiny se svěžími bílými fréziemi a vytváří fascinující prvky touhy. Dotek exotického sambackého jasmínu a orchideje škádlí a svádí, k nim se pak připojují jemné doteky santalového dřeva a pačuli, které hypnotizují Vaše smysly a probouzejí ve Vás vášeň. Pro nádech hřejivé a bohaté smyslnosti.

 

 

Rychlé zobrazení

VYJÁDŘENÍ KLASICKÉ ELEGANCE.

 
Černý rybíz, citron a bergamot vytvářejí harmonickou strukturu, kterou podtrhují tóny egyptského jasmínu a konvalinky, čímž inspirují k nadčasové smyslnosti. Bílé pižmo a ambra v samém srdci vůně dodávají auru skutečné elegance – neodolatelné a důmyslné zároveň. Exkluzivní vyjádření nadčasového stylu.

 

 

Rychlé zobrazení

SOFISTIKOVANÉ VYJÁDŘENÍ STŘÍDMÉ ELEGANCE.

 
Lehká svěží vůně květin v objetí slabé mořské brízy jako mírný vánek doletí nad Île de la Cité a osvobodí Vaše smysly. Vůně broskví protkaná nočními tóny kvetoucího jasmínu, něžná graciéznost tuberózy a pudrové bílé pižmo Vás cestou přes pařížský most Pont Neuf obklopí aurou tajemné elegance. Unesena smyslností a lehkostí kráčíte obklopena pocitem sofistikované elegance. Vysoce koncentrované: pro dlouhodobou smyslnost Vaší pleti.

Rychlé zobrazení

JISKRNÁ A PODMANIVÁ ŽENSKOST.

 
Vnímejte všemi smysly tóny citrónu a maliny s nádechem růžového pepře. Probuďte své srdce dotekem růže a liči zjemněným náznakem bílého pižma, a zahalte se tak závojem hravé a skutečné ženskosti. Podchyťte skutečného ducha a jiskru své ženskosti a každý den si ponechte alespoň trochu ZASNĚNOSTI.

Rychlé zobrazení

ZÁŘIVOST A POCIT OSVĚŽUJÍCÍ POHODY.

 
Spojení citrónu a nektarinky s jiskrou čistého osvěžení doplněné o vůni frézií a růže ukotvené doteky pudrového pižma Vás přenesou do světa příjemné péče. Vyzkoušejte tento dokonalý moderní tělový sprej s vitaminem E a olejem, který zjemňuje a chrání Vaši pleť a přitom jí dodá celkový zářivý jas. Vychutnejte si osvěžující pocit pohody a oslňte díky WISTFUL™ Aroma Tělovému spreji.

Rychlé zobrazení

SVOBODA ZAZÁŘIT.

 
Kombinace granátového jablka a mandarinky upoutá Vaše smysly, zatímco pivoňka a magnólie se do nich hravě vmísí a vnesou do nich klid a harmonii. Nádech santalového dřeva a jemného lotosového květu tón doplní a zanechají ve Vás pocit dokonalé harmonie a vnitřní svobody zazářit. Užijte si auru vůně WISTFUL No1 Eau de Parfum for Women.

 


 

PÁNSKÉ VŮNĚ

Elegantní, sportovní nebo prémiové: Vyberte si, kým chcete být dnes! Vůně pro muže OPPORTUNE™ využívají množství ingrediencí a tónů, jež Vám dávají svobodu zvolit vůni, která skutečně odpovídá Vaší osobnosti.

 

 

 

 

 

Rychlé zobrazení

LUXUSNÍ KVALITA A TISÍCE RŮZNÝCH ODSTÍNŮ – TO JE VÁŠ ŽIVOT!

 

Žár sečuánského pepře a mandarinky naši parfuméři odlehčili vůní jasmínu a esencí JUNGLE ESSENCE®, které vhodně doplňují intenzivní vůni cedrového oleje, jenž parfém podtrhuje svou svěžestí a mate smysly. Dualita horkého a studeného – duševní vyrovnanost doprovázená kultivovaností a rafinovaností – kapradinová vůně, která je mužná, mnohotvárná a dokonale prvotřídní.

* Ochranná známka společnosti V. MANE FILS, Société anonyme.

Rychlé zobrazení

ELEGANCE, TAJEMSTVÍ A POKUŠENÍ – TO JE VÁŠ ŽIVOT!
 

 
Splynutí jemné zelené mandarinky, aromatických cedrových listů a pikantního kardamomu vytváří tajemství, které vzdoruje veškerému chápání. A k tomu jemný náznak rebarbory a sena smíchaný s mořskou vůní a elegancí dubu, díky čemuž vzniká pokušení, kterému nelze odolat. Složení, které se hodí k životu se stylem a elegancí, zahalenému do aury tajemna.

Rychlé zobrazení

AKCE A ENERGIE – TO JE VÁŠ ŽIVOT!
 

 
Exploze svěžích citrusových tónů zaujme smysly a prolíná se s osvěžujícími tóny pikantního černého pepře a hlohu, z čehož vzniká sama podstata energie. Dále Vás pak rozmarýn zavede k základu tvořenému ambrou a cedrovým dřevem, které vůni propůjčují moderní mužnost. Svěží složení, které Vás naplní energií a zanechá ve Vás pocit povznášející lehkosti.
NÁVOD K POUŽITÍ VŮNÍ

Parfém je vhodné nanášet dvakrát až třikrát denně. Nelze očekávat, že jedno nanesení vydrží celý den. V parfémech se používají fixační látky, které udržují stálost vůně a zajišťují dlouhotrvající účinek parfému na pokožce.

Parfém je vhodné nanášet na místa, kde cítíte puls: na vnitřní stranu zápěstí a do loketních jamek, pod kolena, na krk a pod ušní lalůčky (nikoli za uši).

Pokud Vaše pokožka reaguje na parfém citlivě, nastříkejte jej na kapesník ten si dejte do kapsy nebo do kabelky.

Parfém do pokožky nevtírejte, protože tím vůni „rozbijete“ a změníte. Nastříkejte jej na pokožku a nechte přirozeně zaschnout, aniž byste se jej dotýkali.

Podle nálady a příležitosti používejte různé vůně. Používejte jiný parfém během dne a jiný pro večerní příležitosti.

Pokud chcete v létě dosáhnout chladivého osvěžení, ukládejte parfém do ledničky. Jinak parfém vždy uchovávejte na chladném, suchém místě.

 

 

 

 


 

PODPŮRNÉ MATERIÁLY

 

Vůně AMWAY - prezentace