image/jpeg;;;l1.jpg

NUTRILITE™ – oficiální doplňky stravy klubu AC Milán

JEJICH ÚSPĚCHY: LEGENDÁRNÍ
JEJICH DOPLŇKY STRAVY: NUTRILITE

AC Milán je jedním z nejlepších evropských fotbalových týmů. Není překvapením, že za světovými tituly stojí skvělí hráči a trenéři. Najdete tam však ještě něco dalšího – doplňky stravy značky NUTRILITE.

NUTRILITE je oficiálním dodavatelem doplňků stravy klubu AC Milán již od roku 2008. Od té doby naše značka sportovcům poskytuje obohacenou výživu, díky níž mohou podávat výkony na světové úrovni. Společně usilujeme o posunutí hranic sportovních výkonů.

OPTIMÁLNÍ VÝKONNOST

Spolupráce mezi jedním z nejúspěšnějších fotbalových klubů na světě a přední světovou značkou vitaminů a doplňků stravy není náhodná. Značka NUTRILITE a AC Milán sdílejí společnou filozofii:

OPTIMÁLNÍ VÝKONNOST
VYŽADUJE OPTIMÁLNÍ VÝŽIVU

Vzhledem k tomu, že výrobky NUTRILITE dokáží vytěžit z přírody to nejlepší, nemělo by být překvapením, že laboratoř MilanLab důvěřuje našim doplňkům stravy, které dokáží vytěžit maximum z hráčů.

image/jpeg;;;l2.jpg

MILAN LAB

Odborníci značky NUTRILITE spolupracují již od roku 2008 s lékaři a specialisty z laboratoře MilanLab při řešení individuálních potřeb hráčů AC Milán na základě individuálních programů výživy. Micheline Vargas, DrPH, CNS, RCEP, je odbornicí značky NUTRILITE, která má na starosti analýzu stravovacích návyků, genetických dispozic a životního stylu hráčů. Na základě těchto informací pak spolupracuje s Dr. Dolcim, odborníkem na biochemii z laboratoře MilanLab, a Dr. Avaldim, odborníkem na výživu z laboratoře MilanLab, na přípravě doporučení pro změnu jídelníčku a užívání konkrétních doplňků stravy NUTRILITE.

Dokonce i špičkovým sportovcům světové úrovně mohou v jídelníčku chybět důležité živiny. Vyváženým výživovým základem a zaplněním výživových mezer prostřednictvím doplňků stravy NUTRILITE naši odborníci pomáhají zlepšit fyzickou kondici hráčů AC Milán.

image/jpeg;;;l3.jpg

ÚSPĚCHY

Více než 90 % hráčů z týmu AC Milán dodržuje výživový program NUTRILITE a nedávné laboratorní testy prokazují výrazné zlepšení hodnot vitaminu D. Kromě lepší kondice a většího množství energie hráči hovoří i o nižším výskytu svalových křečí a únavy. Je to důkaz, že optimální výživa podporuje optimální výkonnost.

image/jpeg;;;blank.jpg

Celostní přístup značky NUTRILITE k výživě skvěle zapadá do filozofie laboratoře MilanLab. Značku NUTRILITE považujeme za přední autoritu v oblasti výživy a věříme, že její doplňky stravy pomáhají našim sportovcům dosahovat optimálních výkonů.“

– MUDr. Alberto Dolci