Nízké riziko - Nízké náklady

image/png;;;amway3.png

Nízké riziko - Nízké náklady

Nízké počáteční náklady. Záruka spokojenosti Amway.
Dále se Vám při budování Vašeho podnikání dostane podpory od: Vašeho sponzora a ostatních Vlastníků podnikání Amway, a také Zákaznického oddělení Amway, které Vám zodpoví všechny Vaše dotazy.

image/png;;;319737.png

Nízké riziko – Záruka spokojenosti Amway

Stojíme si za kvalitou výrobků Amway a zaručujeme Vám plnou spokojenost. Pokud nejste zcela spokojeni, žádáme o vrácení zboží, které Vám bude buď (i) bezplatně vyměněno, nebo (ii) získáte úvěr v plné výši částky zaplacené za původní zboží na zakoupení jiného výrobku Amway, nebo (iii) Vám bude vyplacena kupní cena v plné výši. Tato záruka neplatí pro zboží (i), které bylo používáno za jiným účelem, než pro jaký bylo za běžného domácího používání určeno; (ii) které bylo úmyslně poškozeno nebo nesprávně používáno; (iii) výrobky distribuované v síti Amway, pro jejichž vrácení platí přesně stanovená lhůta; nebo (iv) výrobky, které jsou kryty výslovnou písemnou zárukou.

image/png;;;319744.png

Nízké náklady na zahájení vlastního podnikání Amway

K zahájení Vašeho podnikání AMWAY™ Vám stačí pouze 739,00 Kč. Jako nový Vlastník podnikání dostanete Startovací soupravu, která Vám pomůže krok za krokem pochopit podnikání Amway a výhody Prodejního a marketingového plánu Amway.
Především nezapomeňte využít cenové zvýhodnění, které můžete dostat k Vaší první objednávce.

Více informací najdete ve Startovací soupravě.

Zaregistrujte se NYNÍ!

Úvod do podnikání Amway - jak můžete získat příjem navíc