MARTINA ČERMÁKOVÁ

Vlastník podnikání Amway #512559

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/flyingjoy
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Vítám Vás na své stránce Amway.

Amway je pro mne nejen společností, která mi od počátku nabídla vysoce kvalitní, fungující a biologicky odbouratelné výrobky, což jako matka tří malých dětí velmi oceňuji.Nabídla mi rovněž příležitost vzít svůj život do vlastních rukou. Je to pro mě cesta, která mi umožnila skloubit péči o rodinu, domácnost a práci.

Čím více se seznamuji s výrobou a účinností jednotlivých výrobkových řad, jsem jejich stále nadšenějším uživatelem a propagátorem. Máte-li třeba jen i nezávazný zájem o výrobcích či podnikání pohovořit, velmi ráda Vám potřebný čas věnuji a pokusím se najít pro Vás to nejlepší řešení. Při objednávce nad 1000 Kč Vám zdarma přidám malý dárek.

Těším se na setkání s Vámi

Ing. Martina Čermáková


Welcome on my Amway page.

Amway offers me from the beginning high quality, working and biodegradable products, which I highly appreciate as a mother of three. It offered me also opportunity to have impact on my life. To manage my family, household and work at the same time.

The more I know about products and efficiency of individual product lines, the more I'm enthusiastic and love to promote them. Even If you need only a non-binding talk about the products or the business, I will be very glad to give you my time and I'll try to find the best solution for you. I am looking forward to meeting you. If your order will be over 1000 Kč, you will get small present for free.

Best regards

Martina Čermáková

Nakupujme online společně

1. Objednávejte výrobky prostřednictvím našich internetových stránek Amway a my Vám objednávku zašleme rovnou domů.
2. Využijte osobní poradenství o výrobcích od svého VPA.
3. Získejte doporučení o výrobcích
4. Ke svým objednávkám získejte osobní doplňkové služby.

Zahajme společně Vaše podnikání

Kontaktujte mě

E-mail:
Telefon:
+420 602 661872

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat
Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.