HANA BEDNAŘÍKOVÁ

Vlastník podnikání Amway #459100

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/hanabednarikova
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Vítejte na mých stránkách,

Společnost Amway a její partnerské firmy jako je Nutrilite, XS Sport nutrition, eSpring, aj. nabízí vysoce kvalitní výrobky pro Vaše potřeby v oblasti výživy, sportu, krásy a péče o tělo, kompletní ekologická péče o domácnost. Možností pro malé a střední podniky je zde také spousta - např. kvalitní pitná voda pro Vaše zaměstnance.

Pokud máte zájem vyzkoušet tyto kvalitní produkty, na které se vztahuje 90 denní záruka spokojenosti v podobě vrácení peněz a nebo se chcete dozvědět o tom, jak jednoduché je nakupovat ve svém vlastním e-shopu a vydělat si tím tolik, kolik sami potřebujete, a o tom, proč i já jsem se rozhodla jít touto cestou a v čem spatřuji její hlavní výhody a jistoty, neváhejte se na mě obrátit. Ráda Vám o tom povykládám na osobní schůzce.

Můžete také zjistit, jak se stát Staňte se manažerem svého života nebo se inspirovat snadnými a zdravými recepty a tipy.

Není asi nic snazšího než vydělávat tím, že změníte své nákupní zvyklosti a místo toho, abyste šli do obchodu, si produkty denní spotřeby nakoupíte pohodlně na internetu.


Budu se těšit na setkání s Vámi :)

Moje novinky

14-08-2017Jak dostat gril do původního stavu?
Grilovací sezóna je v plném proudu a možná si lámete hlavu nad tím, jak ten gril po takovém náporu uvést do původního stavu. Řešením je Čisticí přípravek na trouby AMWAY™

Objednávky můžete zasílat přímo z Vašich zákaznických stránek nebo na můj e-mail ;) Garance spokojenosti opět 90 dnů :)
02-08-2016Sám sobě koučem
Na osobním rozvoji je třeba pracovat celý život. Motivačním a inspirujícím nástrojem pro Vás může být i časopis FirstClass, jehož obsah každé dva měsíce nabízí několik zajímavých článků v oblastech jako jsou business, osobní rozvoj, moderní technologie, gastronomie, cestování, najdete zde také inspirativní příběhy zajímavých osobností a mnoho dalšího.

Pro ty, komu není jejich život lhostejný a chtějí od života tak zvaně něco víc, je časopis skvělým společníkem nejen na letní pláž.

1-2 z2 Položky
Položek na stránce:
 

Moje výrobky Amway

Výživa

Krása

Domácnost

Nakupujme online společně

1. Objednávejte výrobky prostřednictvím našich internetových stránek Amway a my Vám objednávku zašleme rovnou domů.
2. Využijte osobní poradenství o výrobcích od svého VPA.
3. Získejte doporučení o výrobcích
4. Ke svým objednávkám získejte osobní doplňkové služby.

Zahajme společně Vaše podnikání

Kontaktujte mě

E-mail:

Navštivte můj internetový profil

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat
Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.