KAMILA BENADOVÁ

Vlastník podnikání Amway #490378

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/kbenadova
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Vítám Vás na mých osobních stránkách společnosti AMWAY

a zároveň bych Vám chtěla pogratulovat, že jste se rozhodli změnit svůj životní styl k lepšímu. Veškeré výrobky, které společnost AMWAY udává na trh jsou nejen biologicky a ekologicky nezávadné, ale zároveň se kvalitou řadí mezi světové špičky. Na veškeré výrobky se vztahuje stoprocentní garance spokojenosti, což znamená, že do devadesáti dnů od zakoupení výrobku jej můžete bez udání důvodu vrátit. Tohle asi v drogerii nezažijete :)
Většinou se jedná o koncentráty, které se používají až po zředění s vodou a v závěru zjistíte, že cenově vyjdou stejně jako běžné prostředky, které již užíváte.
Na doplňky stravy má firma Nutrilite své vlastní pozemky, na kterých pěstují veškeré produkty založené na přírodní bázi. Kosmetická firma Artistry je čtvrtá nejlepší kosmetika na světě, firma e-Spring dodává super filtry na vodu a taky tu najdete vynikající těstoviny :)

Kdybyste měli jakýkoliv dotaz týkající se jakéhokoliv výrobku, neváhejte mě kontaktovat.

Při zájmu o své vlastní podnikání AMWAY mne taktéž kontaktujte a ráda Vám vše vysvětlím

email: benadovak@gmail.com
mob: +420 734 474 898

Zahajme společně Vaše podnikání

Kontaktujte mě

E-mail:
Telefon:
+420 734 474898

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat

Návštěvníci

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.