MIREK PECINA

Vlastník podnikání Amway #2919761

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/pecinam
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 

Vítejte ve světě exkluzivních výrobků Amway a podnikatelské příležitosti Amway!

Společnost Amway nabízí vysoce kvalitní výrobky pro Vaše potřeby v oblasti krásy a péče o tělo, výživy a péče o domácnost, a také možnost, jak si vybudovat vlastní podnikání.

Zde najdete širokou nabídku výrobků Amway a dozvíte se více o tom, jak řídit podnikání Amway.

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte mne prosím.

Moje novinky

21-09-2017XS - balíček sportovní výživy
Tento exkluzivní balíček obsahuje XS™ Pre-Workout Drink, XS™ Electrolyte Drink, XS™ Hydrolyzed WheyProtein Powder a XS™ Magnesium sticks. Před intenzivní fyzickou aktivitou, během ní či po ní Vám cílené nutrienty dopomohou k větším zážitkům. XS Pre-Workout Drink použijte před intenzivní fyzickou aktivitou pro nastartování organismu..XS Electrolyte Drink Vám poskytne osvěžení, až ho budete potřebovat..XS HydrolyzedWhey Protein Powder a XS Magnesium Sticks tělu pomáhají regenerovat.
09-09-2017XS - Pre-Workout s příchutí citronu a limetky
Tento moderní sportovní doplněk stravy obsahuje speciální kombinaci tří zdrojů energie a pomáhá Vám cvičení využít na maximum.  Větvené aminokyseliny (BCAA) dodávají svalům energii při samotném cvičení, zatímco kreatin svaly podporuje krátkodobými a intenzivními dávkami energie. Kromě toho klíčové vitaminy skupiny B poskytují energii a oddalují únavu, čímž Vám pomáhají dosáhnout lepších výsledků. S výrobky XS Sports se každá aktivita stává neuvěřitelným zážitkem!
09-09-2017XS - elektrolyte Drink s pomerančovou příchutí
Hledáte moderní způsob osvěžení na nepoznané úrovni, který posune Váš trénink o krok dál? S nápojem XS™ Electrolyte Drink získáte z fyzického cvičení vždy maximum! Tento účinný moderní sportovní nápoj překračuje hranice pouhého osvěžení, neboť základní palivo pro Váš organismus kombinuje s dalšími účinnými látkami. Sacharidy dodávají při fyzické aktivitě energii, elektrolyty zvyšují vstřebávání vody, čímž brání dehydrataci. nebo hydrataci, který pracuje tak tvrdě jako Vy.
09-09-2017XS - práškový nápoj s kakaovo-čokolád. příchutí
Výrobek XS ™ Hydrolyzed Whey Protein Powder byl navržen speciálně na podporu tvorby svalové hmoty po fyzickém výkonu. Konzumujte po cvičení, chcete-li svůj organismus účinně povzbudit bohatou dávkou moderního hydrolyzovaného syrovátkového proteinu. Hydrolyzovaný protein se do organismu vstřebává a začíná působit mnohem rychleji než obyčejný protein, přičemž kombinace vitaminů C a E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
09-09-2017XS - proteinové tyčinky s příchutí čokolády, karamelu a vanilky
Nové XS Proteinové tyčinky podporují růst svalové hmoty po cvičení a dodávají se v praktické formě, která je vhodná i na cesty. Každá proteinová tyčinka obsahuje cílenou směs bílkovin, která zajišťuje stabilní přísun rychleji a pomaleji se uvolňujících proteinů a tím po delší dobu podporuje syntézu bílkovin. Tyto nové proteinové tyčinky jsou obohaceny o selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem, a můžete je mít vždy po ruce, když potřebujete podpořit svůj výkon.
04-07-2017Tekuté mýdlo bez sulfátů - G&H
Po použití tohoto mýdla budou vaše ruce hydratované, jemné a hebké. Je to vysoce koncentrované mýdlo - až 450 dávek v 250 ml lahvičce. K poměru na dávku je to velice výhodná koupě. Navíc - neob-
sahuje sulfáty, které vysušují a poškozují pokožku. Mohu po několika týdnech užívání říci, že mám z toho mýdla velmi dobrý pocit. Stačí pár kapek nanést na ruce a mám je čisté.
04-07-2017Šampon proti vypadávání vlasů
Tento šampon je ideální ke snížení lámavosti křehkých, jemných nebo řídnoucích vlasů. Obsahuje tzv.
komplex ENERJUVE, který obnovuje přirozený, zdravý vzhled vlasů. Obsahuje ženšen, výtažky z listů
moruše a rostliny eclipta alba. Za měsíc zachrání až 1 800 vlasových vláken. Nejlepších výsledků dosáhnete, když ho použijete se šamponem proti vypadávání vlasů.
04-07-2017Kondicioner proti vypadávání vlasů
Tento kondicionér je ideální ke snížení lámavosti křehkých, jemných nebo řídnoucích vlasů. Obsahuje tzv.komplex ENERJUVE, který obnovuje přirozený, zdravý vzhled vlasů. Obsahuje ženšen, výtažky z listůmoruše a rostliny eclipta alba. Za měsíc zachrání až 1 800 vlasových vláken. Je třeba ho používat se šamponem proti vypadávání vlasů.
1-8 z8 Položky
Položek na stránce:
 

Zahajme společně Vaše podnikání

Kontaktujte mě

E-mail:
Telefon:
+420 607 835953

Navštivte můj internetový profil

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat

Návštěvníci

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.