PETR HLISNIKOVSKÝ

Vlastník podnikání Amway #570476

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/petan119911
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 


Dobrý den!
Doslechli jste se o skvělých výrobcích firmy Amway nebo o jedinečné podnikatelské příležitosti,
kterou Vám tato společnost nabízí?
Pokud ano a máte zájem dozvědět se něco víc, vyzkoušet některý z výrobků nebo hledáte svého spolehlivého dodavatele, kontaktujte mě!
Společnost Amway, se kterou už víc jak rok spolupracuji, dnes nabízí spoustu nových výrobků a mnoho možností, které mohou i Vám zpříjemnit a zjednodušit Váš život. Nejde o žádné zázračné přípravky, které fungují pouze v reklamních spotech, ale o jednoduše funkční výrobky, které Vám pomohou ušetřit spoustu času, a ze kterých budete stejně jako já naprosto nadšení!
Spolu se 100% garancí kvality a 3 měsíci záruky jednoduše stojí za to je vyzkoušet.

Podnikatelská příležitost Amway.
Stejně jako miliony lidí po celém světě i já se rozhodl připojit se k úžasné skupině lidí - Vlastníků Podnikání Amway. Společně se svými přáteli a zkušenými podnikateli z této oblasti pracujeme na svém vlastním podnikání ve spolupráci s firmou, jejíž výsledky mluví samy za sebe.
Pokud i Vy máte chuť začít něco nového, něco svého a hledáte tu správnou příležitost, rozhodně stojí za to dozvědět se o této možnosti něco víc.
Možná i pro Vás, stejně jako je pro mě, bude Amway podnikatelská příležitost možnost začít své vlastní podnikání, ve kterém ale nikdy nebudete sami!

Kontaktujte mě

E-mail:
Telefon:
+420 606 244171

Navštivte můj internetový profil

Návštěvníci

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat

Zahajme společně Vaše podnikání

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.