PAVEL PETRÁNEK a MAGDA PETRÁNKOVÁ

Vlastník podnikání Amway #6655349

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/petrankovi
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Dobrý den, přátelé.
Vítejte na našich rodinných stránkách.
Vize firmy Amway a jejich zakladatelů je prodávat lidem kvalitní výrobky a umožnit jim dosáhnout osobní svobody v některých oblastech života.
Zájemce se může zaregistrovat jako zákazník, nebo začít svoje podnikání.
Amway je dnes společnost, přes kterou se k lidem dostává řada výrobků několika firem a je takovým internetovým obchodním domem který se postupně rozrůstá.

Pavel a Magda

Moje novinky

04-04-2015Tomáš Baťa: Úvahy a projevy
Tomáš Baťa: Úvahy a projevy

Audioknihu namluvil Alfred Strejček a je zdarma ke stažení na:
http://www.tomasbata.com/audiobook.html?lang=cs
24-03-2015Steve Van Andel: Rozhovor pro časopis Forbes
2015.03.23 -

Ředitel společnosti Amway Steve Van Andel poskytnul v březnu rozhovor časopisu Forbes. Popisuje v něm například důvody pro akvizici značky XS, výsledky každoroční studie o podnikání (Amway Global Entrepreneurship Report), ale také svůj vlastní příběh spojený s Amway, kterou založil spolu s Richardem DeVosem jeho otec Jay Van Andel.
09-03-2015Porovnání světových firem a Amway
Amway vyrostla z nuly. Na počátku byla vize několika nadšených lidí, ale žádné prostředky. Víra ve vizi (a také Boha, který může pomoci vizi naplnit) a systematického úsilí nakonec firmu přivedla na přední místo mezi světovými obchodními společnostmi.
25-01-2015Amway a manipulace - ano či ne? Osobní zkušenosti.
Položím podobnou otázku. Je ve výrobních firmách manipulace? Je v postoji majitelů obchodů manipulace? .. Ano i ne. Vždy to závisí na lidech a jejich postojích. My jsme se dostali do prostředí, kde manipulace není. Proto jsme v Amway zůstali. Využíváme to, co je pro nás užitečné.
28-12-2014Katalog výrobků
si můžete stáhnout zde:
http://uloz.to/xGkK6GuP/katalog-vyrobku-amway-2014-2015-pdf
08-12-2014Není to pyramida?
Dnes je ve společnosti dost manipulace a podvodů. A lidé, když slyší o Amway či jiném MLM, oprávně se ptají: "Není to pyramida?"
Když se podíváme na strukturu státních organizací či soukromých firem, vidíme "pyramidu" prakticky všude. Stačí základní škola. Ředitel - ten má největší výplatu, pak zástupce a učitelé. Následuje pan školník, kuchařky a uklízečka - ti mají malou výplatu. A stojí to na žácích. Ti nemají žádnou výplatu. U Amway může mít poslední více než první.
08-12-2014Předstvavení společnosti Amway
Amway - videonahrávka
Toto je Amway.
1-10 z10 Položky
Položek na stránce:
 

Rozšiřte s námi své podnikání

Kontaktujte nás

E-mail:
Telefon:
+420 775 209217

Návštěvníci

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.