PETR HRNČÍŘ

Vlastník podnikání Amway #6691742

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/phrncir
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Vítejte ve světě exkluzivních výrobků Amway a podnikatelské příležitosti Amway!
Ve spolupráci se společnost Amway nabízím vysoce kvalitní výrobky pro Vaše potřeby v oblasti krásy a péče o tělo, výživy a péče o domácnost, a také možnost, jak si vybudovat vlastní podnikání.

Zde najdete širokou nabídku výrobků Amway a dozvíte se více o tom, jak řídit podnikání Amway.

Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte mne prosím.

Moje novinky

23-05-2016XS Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast
S radostí představujeme novou příchuť XS, na kterou jsme dlouho čekali: XS Juiced Power Drink Dragon Fruit Blast – příchuť dračího ovoce!!! Je to jednoznačně vaše skvělá „ranní energie“ v plechovce. Tajným receptem pro to, abyste se cítili dobře, je dávka kofeinu, která vás „nakopne“, plus vitamin C, vitaminy B a superšťavnatá chuť.
13-03-2016Proč kupovat Amway výrobky?
Amway = koncentrace a kvalita

Proč je koncentrace výrobku důležitá?
Koncentrovaný výrobek obsahuje více aktivních složek, což znamená, že ze stejné velikosti balení výrobku pořídíte podstatně více dávek.

Např. L.O.C. 1 litr koncentrátu = 20 půllitrových lahví (doporučený poměr ředění 1:9). Při ceně 240 Kč/litr koncentrátu, pak půl litru výsledného čistícího roztoku vychází na 12 Kč.
11-03-2016NUTRILITE™ Proteinová tyčinka
NUTRILITE™ Proteinová tyčinka

Představuje zdroj bílkovin, které jsou životně důležité k udržení a růstu svalové hmoty. Obsahuje vitaminy skupiny B, které napomáhají ke snížení únavy a vyčerpání, také podporují normální energetický metabolismus. Obsahuje 15 g vlákniny v jedné tyčince, to pokryje 50 % doporučené denní dávky.
10-03-2016iCook Limitovaná edice
iCook™ Malá domácí sada
Nádobí v prémiové kvalitě v nové kompaktní sadě je určeno zejména pro menší domácnosti. iCook Malá domácí sada* obsahuje dva hrnce z exkluzivní kolekce iCook, dále odpovídající poklice a další doplňky.

10-03-2016!AKCE! Souprava BODYKEY s 10% slevou
Mimořádná Akce
Objednáte-li si bodykey Soupravu v období od 18. ledna do 18. března 2016, získáte 10% cenové zvýhodnění!
10-03-2016Truvivity (Nutrikosmetika)
TRUVIVITY BY NUTRILITE™

ARTISTRY™ a NUTRILITE™, přední značky* v oblasti péče o pleť a výživy dosáhly společně průlomu v kategorii péče o pleť, kterým je nová, inovativní značka v kategorii nutrikosmetiky: TRUVIVITY BY NUTRILITE™.

Nutrikosmetika, to jsou doplňky stravy, které podporují fungování a strukturu pleti. Působí zevnitř, aby zlepšily vnější vzhled pleti.
1-8 z8 Položky
Položek na stránce:
 

Kontaktujte mě

E-mail:
Telefon:
+420 725 891437

Zahajme společně Vaše podnikání

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat

Návštěvníci

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.