PAVLÍNA ČERVINKOVÁ

Vlastník podnikání Amway #6696659

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/pnavratilova
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Vítám Vás na mých stránkách, kde můžete získat informace o exkluzivních výrobkách a podnikatelské příležitosti ve spolupráci s firmou Amway.
Ráda vás provedu světem podnikatelské příležitosti a kvalitních výrobků, které vám budou dobře sloužit a ulehčí řadu každodenních starostí. Kontaktovat mě můžete telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře, který najdete vpravo.

S přáním pěkných dnů

Pavlína Navrátilová

Moje novinky

17-11-2014Nádech Paříže
Zachyťte ducha večírků, již brzy bude k dostání nová vůně pro ženy ANCESTRY in Paris Eau de Parfum obj. č. 118640 - ideální pro výjimečné večery. Nová květinová variace parfému Vás přenese přímo do tajemné pařížské noci. Smyslnost, sofistikovanost, pronikavost a vřelost. Do své sbírky parfémů budete moct již brzy přidat nový přírůstek.
17-11-2014Jednoduché a bez fosfátu
Všechny čistící prostředky AMWAY HOME, ať už na nádobí, plochy v domácnosti či prádlo, neobsahují vůbec žádné fosfáty. Složení výrobků je založené na citrátech, produktech přirozené fermentace zrn a na uhličitanu sodném získávaném z nerostů. Výrobky jsou ohleduplné k Vám, Vaší rodině i k životnímu prostředí.
17-11-2014Fantastická inspirace pro nákup dárků
Inspirace 1: "Třpyt ve spreji" jako dárek zkombinujte SATINIQUE Sprej pro konečnou úravu účesu obj. č. 110672 a Sprej pro leské vlasy obj. č. 110685. Obdarovaná bude hvězdou vánočních a novoročních večírků či plesů.
Insprirace 2: "Sylová po celý rok" vytvořit, vytvarovat a zafixovat účes je teď mnohem jednodušší a s větším efektem. Pomůže SATINIQUE Tvarovací krém obj. č. 114954 a Tvarovací vosk na vlasy s matným efektem obj. č. 110675.
1-3 z3 Položky
Položek na stránce:
 

Kontaktujte mě

E-mail:
Telefon:
+420 733 383831

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat

Nakupujme online společně

1. Objednávejte výrobky prostřednictvím našich internetových stránek Amway a my Vám objednávku zašleme rovnou domů.
2. Využijte osobní poradenství o výrobcích od svého VPA.
3. Získejte doporučení o výrobcích
4. Ke svým objednávkám získejte osobní doplňkové služby.

Zahajme společně Vaše podnikání

Návštěvníci

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.