TOMÁŠ VELENSKÝ

Vlastník podnikání Amway #2542460

Jste návštěvníkem stránky VPA: http://www.amway.cz/user/tomasvelensky
Jste návštěvnikem stránky Vlastníka Podnikání Amway. Všechny informace na této stránce zpřístupnil tento VPA. Jestli chcete vidět veřejnou stránku Amway, klikněte výše
 
Vítejte v mém internetovém obchodě!
V obchodě s celosvětovým renomé, exkluzivními výrobky a vlastní podnikatelskou příležitostí!

Kvalitu výrobků mám prověřenou několikaletým využíváním, ještě mnohem dříve před svou registrací, když jsem si opatrně oťukával jednotlivé produkty. Pak ale nastal zlom ve vnímání toho, proč vlastně živíme různé obchodní řetězce? Pomáháme jim v jejich miliardových obratech, mnohdy navíc s pochybnou kvalitou toho, co nám nabízejí! Uvědomil jsem si, že je praktičtější mít vlastní online obchod, kde vím, co kupuji a navíc ušetřím tam, kde by si tento zisk vzali obchodníci.

V jednoduchosti je krása a toto je velice jednoduchá myšlenka. Výrobky na této stránce jsou prověřeny několik desetiletí čítající historií svých zákazníků. Přináší každodenní užitek v oblasti krásy a péče o tělo, výživy a věcí do domácnosti. To vše s vysokou šetrností k přírodě.

Zároveň dává i Vám možnost se zaregistrovat a vybudovat si svůj vlastní online obchod, své vlastní podnikání. Proč? Protože Vaše domácnost je zlatý důl.
Podívejte se také na krátké video k tématu o obchodním modelu firmy.
Pokud máte nějaké dotazy, kontaktujte mne prostřednictvím formuláře vpravo. Budu se těšit.

Zahajme společně Vaše podnikání

Požádejte o schůzku

Kontaktujte mě, jestli potřebujete poradit, chcete si prohlédnout Katalog výrobků v tištěné verzi

Chyba ověření formuláře

Jméno:
Telefon:
E-mail:
Komentář:
Odeslat

Kontaktujte mě

Telefon:
+420 774 237845

Návštěvníci

Ajax chyba

Problém v komunikaci se serverem. Ztratili jste připojení k síti z nějakého důvodu? Prosím, zkuste stránku načíst znovu.