ARTISTRY™ Creme LuXury Collection

 • ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekce
 • Pokročilé technologie a složky
 • ARTISTRY™ Creme LuXury
 • ARTISTRY™ Creme LuXury Oční krém

ARTISTRY™ Creme LuXury Kolekce

Luxus transformace.

ARTISTRY™ Creme LuXury Collection je navržena pro ženy, které očekávají pokročilé vědecké poznatky i jedinečný luxus. Tuto kolekci tvoří dva vynikající výrobky: Creme LuXury, hydratační krém na obličej, a Creme LuXury Oční krém, který nabízí 360stupňovou regeneraci okolí očí.

Díky Creme LuXury Collection máte na dosah ruky sílu mládí, která Vaší pleti pomůže chovat se, jako by byla až o 15 let mladší. Bojuje s viditelnými účinky stárnutí pleti, pomáhá vyhrát bitvu o návrat její mladistvé krásy. Vychutnejte si obnovenou pružnost, vyšší odolnost a dramatické snížení výskytu jemných vrásek s ARTISTRY™ Creme LuXury Collection . Těšte se z pleti, která se chová, jako by byla až o 15 let mladší, pleti, která vypadá a cítí se nabita energií jako znovuzrozená.

Pokročilé technologie a složky

Krása založená na vědě.

Při hledání tajemství hladší a mladistvěji vyhlížející pleti naši vědci objevili kardiolipin. Jedná se o klíčovou složku naší jedinečné technologie CellEffect, základní kámen neuvěřitelné účinnosti výrobků ARTISTRY™ Creme LuXury Collection.

Cardiolipin stimuluje energii kožních buněk, a pomáhá tak obnovit „životní energii” – pulzující atribut mládí a zdraví, kterého časem ubývá. S touto koncepcí přišla před mnoha tisíci let východní medicína a posloužila jako inspirace nedávnému průlomu v oboru dermatologie. Naši vědci zjistili, že stejně jako jakákoli jiná živá věc i buňky potřebují k efektivnímu fungování energii. Se stárnutím organismu ovšem pramen buněčné energie vysychá. Při aplikaci na pokožku kardiolipin stimuluje energii v kožních buňkách a působí jako brána k mládí.

K vytvoření průlomového složení byl cardiolipin dále zkombinován se třemi dalšími důležitými složkami – liposomy Roxisomes™, NUTRILITE™ výtažkem ze špenátu a NUTRILITE L-karnosinem, čímž vznikla ARTISTRY™ Creme LuXury Collection a jedinečný omlazující zážitek.

Klinické testy prokázaly, že výrobky ARTISTRY™ Creme LuXury Collection přispívají k tomu, že se pleť chová, jako by byla až o 15 let mladší.

ARTISTRY™ Creme LuXury

Creme LuXury je luxusní lehký krém na obličej s výjimečnou účinností a výsledky, díky němuž je pleť hydratovaná, mimořádně pevná, měkká a hebká. Klinické testy prokázaly, že přípravek pomáhá pleti vypadat až o 15 let mladší.

Díky bohatému a přesto lehkému složení se pohodlně snáší s make-upem a dalšími výrobky, nezanechává mastný povlak. Při výrobě se používá proces mikrostrukturalizace o 87 krocích, v jehož rámci vznikají nejmenší částečky krému, které jsme kdy vyrobili, ale také ty nejluxusnější.

Exkluzivní vůně, kterou lze popsat jako květinovou symfonii , vytváříharmonický soulad mezi vůní a strukturou krému.

Výsledky jsou fantastické.

Již po 12 týdnech používání ARTISTRY™ Creme LuXury:

 • 98 % uživatelek potvrdilo, že je jejich pleť jemnější
 • 98 % si povšimlo vyšší hydratace
 • 97 % mělo pocit, že tento výrobek se hodí k jedinečnému typu jejich pleti
 • 93 % potvrdilo větší hebkost pleti.

ARTISTRY™ Creme LuXury nanášejte dvakrát denně (ráno a večer), po čištění a tonizaci v rámci Vaší stávající každodenní péče o pleť. Poté pomocí špachtličky, která je součástí výrobku, naneste ARTISTRY™ Creme LuXury o velikosti hrášku na čelo, tváře, bradu a dekolt. Kruhovými pohyby krém jemně vmasírujte do pokožky obličeje a krku, postupujte zezdola nahoru.

Krok 1
Krok 2
Krok 3
Krok 4

ARTISTRY™ Creme LuXury Oční krém

Creme LuXury Oční krém je vysoce koncentrovaný a nejmodernější krém na oči proti stárnutí, který zajišťuje 360 stupňovou regeneraci okolí očí.

Má luxusní a bohaté složení bez parfemace a při jeho výrobě se uplatnil proces mikrostrukturalizace o 87 krocích. Výsledkem je ultraluxusní zážitek, který povznáší péči proti stárnutí pleti na novou úroveň.

Srovnání a odlišnosti ARTISTRY Očního krému

Výrobek

Příznaky stárnutí

Cílová skupina

Účinky po jednom použití

Použití na oční víčka

Klíčové složky

Creme LuXury Oční krém

Všechny způsobené vnitřním i vnějším stárnutím

Ženy, které hledají luxusní, pokročilé a inovativní přípravky proti stárnutí

Oblast očí je hebčí, hladší, jasnější, hydratovaná, svěžejší, pevnější, vypadá živěji a mladistvěji

Ano

Patentovaná technologie CellEffect

TIME DEFIANCE™ Oční krém s liftingovým účinkem

Regeneruje jemné linky, tmavé kruhy, suchou pleť, vrásky, otoky

Praktická uživatelka výrobků péče o stárnoucí pleť

Žádné

Ne

Derma I, II a III

Essentials Regenerační oční krém

Otoky, tmavé kruhy pod očima

Běžná uživatelka výrobků péče o pleť, méně příznaků stárnutí

Žádné

Ne

Citrusové bioflavonoidy NUTRILITE™, třapatka, lněné semeno, lékořice

Stejně jako u Creme LuXury přispívá Creme LuXury Oční krém podle klinických testů k tomu, že se pleť chová, jako by byla až o 15 let mladší.

Představujeme další krok v péči o pleť.

ARTISTRY™ Creme LuXury Oční krém byl vytvořen speciálně k péči o jemnější a křehčí pleť v okolí očí. I vy zažijete větší pevnost, pružnost a lepší poddajnost pleti v okolí očí, které budou působit vitálněji a nabité energií. ARTISTRY™ Creme LuXury Oční krém rovněž redukuje otoky, výskyt tmavých kruhů a přispívá k vyhlazení jemných linek a vrásek.

Jak dosáhnout nejlepších výsledků.

Ženy, které vyzkoušely ARTISTRY Creme LuXury Oční krém pocítily účinky okamžitě:

 • 90 % uživatelek mělo pocit lepší hydratace okolí očí
 • 88 % mělo pocit, že je jejich pleť jemnější
 • 83 % mělo již po prvním použití dojem vyhlazené pleti v oblasti očí

Za pouhých 12 týdnů používání Creme LuXury Očního krému:

100 % uživatelek uvedlo, že má v okolí očí vyhlazenější pleť

 • 98 % zaznamenalo větší vypnutí okolí očí
 • 97 % mělo méně jemných vrásek
 • 94 % mělo pocit, že je jejich pleť jemnější
 • 89 % potvrdilo, že jejich pleť v okolí očí vypadá zdravěji
 • 87 % vykázalo zlepšení co do výskytu tmavých kruhů
Před: Po:

 

ARTISTRY™ Creme LuXury Oční krém nanášejte prsteníčkem na celé okolí očí. Jemným poklepáváním nanášejte krém kolem oka, postupujte přitom od vnitřního koutku oka k vnějšímu.

“Oči patří odjakživa mezi oblasti,ve kterých se účinky stárnutí projevují nejdříve, takže je to přirozeně právě ta oblast, která mě znepokojuje nejvíc. Mnoho let používám výrobky určené k ochraně citlivé pleti v oblasti očí, ale ARTISTRY Creme LuXury Oční krém je naprosto bezkonkurenční. Moje oči jsou prozářené a oční makeup na nich ještě více vynikne. Bez jakýchkoli pochyb mohu upřímně říct, že moje pleť v okolí očí vypadá o mnoho let mladší!” 

Michelle D‘Allaird, Hlavní trenérka v oblasti péče o zdraví pleti pro značku ARTISTRY


"Obal výrobku ARTISTRY Creme LuXury je stejně luxusní jako jeho účinky na pleť. Cílem značky ARTISTRY je poskytnout každé ženě výsadu luxusu. A myslím, že jsme tohoto cíle dosáhli."

Olivier Van Doorne, světově proslulý Creative Director