Kč 22 605,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Nerezové nádobí iCook™ vypadá skvěle a vydrží celý život. Využívá metodu VITALOK pro vaření při nízké vlhkosti a bylo vyvinuto s cílem uchovat chuť, obsah živin, barvu a čerstvý vzhled potravin. Nejen že uchová o třetinu více vitamínů a minerálních látek než tradiční nádobí, ale lze ho snadno kombinovat, takže můžete vařit pro dva, nebo připravit úplnou hostinu. Nádobí lze naskládat do sebe, což šetří energii a prostor, snadno se myje i uchovává. iCook nerezové nádobí je skvělým pomocníkem do všech kuchyní.

  • 2litrový hrnec s pokličkou Oceníte jej při vaření zeleniny, ovoce a předpřipravených polévek.
  • 3litrový hrnec s pokličkou Nejvhodnější je na rýži a větší zeleninu, jako například brokolici a květák.
  • 8litrový holandský hrnec s pokličkou Určen pro přípravu velkého počtu porcí rýže, polévek, guláše, vývaru, masa nebo těstovin.
  • Hrnec na těstoviny Používejte jej společně s 8litrovým holandským hrncem při přípravě těstovin, mořských plodů a tempury. Díky této pomůcce jídlo rychle uvaříte a snadno zněj scedíte vodu.
  • Větší zvýšená poklička Použijete-li ji společně s 8litrovým holandským hrncem, můžete v něm připravovat velké a objemné kusy jídel, jako například celá kuřata. Poklička je zároveň vhodnou základnou pro pyramidové vaření a můžete ji využít i jako podložku. Na obrácené pokličce lze servírovat pokrmy.
  • Pařák kombinovaný se struhadlem Lze na něm strouhat na větší i menší kousky, na kolečka, ale také na něm můžete připravovat jídla v páře. Pařák můžete využít i při pyramidovém vaření společně s Větší pánvičkou a 8litrovým holandským hrncem.