Podnikatelská příležitost

Seznamte se s výhodami podnikání Amway

1,3 mil.
dětí
získalo v letech 2011 až 2023 výživu
$7.7
mld. USD
v tržbách za rok 2023
Více než 800
vědců, inženýrů a technických odborníků
zabývajících se vývojem výrobků

Skuteční lidé usilující o skutečný úspěch

Odpovědi na Vaše dotazy

Co je Amway za podnikání?

Amway nabízí exkluzivní sortiment výrobků z řady domácnost, osobní péče, krása a výživa a životní styl, které pečují o blaho našich zákazníků. Namísto prodeje našich výrobků čistě jen v obchodech podporujeme síť vlastníků podnikání, kteří výrobky Amway propagují po celém světě.

Proč bych si měl/a vybrat Amway?

Amway je globální, rodinná, finančně stabilní společnost, která se opírá o obchodní model, který se na trhu osvědčuje již více než půlstoletí. Dnes patříme mezi přední společnosti přímého prodeje na světě.
Našim vlastníkům podnikání nabízíme bezplatné obchodní školení a podporu mentora. S naší podporou a Vaší usilovnou prací můžete rozvíjet vlastní podnikání.

Co přesně Vlastník podnikání Amway dělá?

Každé podnikání Amway obsahuje tři složky:
1) Nabízení výrobků novým zákazníkům
2) Obsluhování stávajících zákazníků
3) A pokud chcete, pomáháte ostatním začít s vlastním podnikáním Amway a rozvíjet jej.
Co se týče plánování dne, můžete si stanovit svůj vlastní harmonogram, který Vám bude vyhovovat.

Kolik času to zabere?
To je na Vás. Záleží na tom, kolik času budete chtít svému podnikání věnovat. Samozřejmě, že čím více času mu věnujete, tím více z toho budete potenciálně mít. Je to Vaše podnikání, a tak můžete být flexibilní a pracovat, kdy Vám to vyhovuje. Mnozí začínají s částečným úvazkem a postupně, jak se jejich podnikání rozšiřuje, se mu začínají věnovat naplno.

Kolik stojí zahájení podnikání? Mohu si to rozmyslet?

Zahájení podnikání s Amway vyžaduje jen malé náklady a představuje nízké riziko. Jedinou investicí, kterou založení podnikání Amway vyžaduje, je registrační poplatek – na ten se vztahuje 100% záruka vrácení peněz během prvních 180 dní.
Nemáme žádné skryté poplatky ani nepožadujeme investici do výrobků. Po přihlášení se sami rozhodnete, kolik peněz (pokud vůbec nějaké) chcete do svého podnikání do budoucna vložit.

Jak se naučím podnikat? Pomůže mi někdo?

Amway odměňuje vlastníky podnikání za prodávání výrobků a za pomoc ostatním při tomto prodeji. Nejsou nastaveny žádné měsíční cíle, které musíte splnit, jen ty, které si sami stanovíte. Čím více však prodáte, tím více si vyděláte.
Amway poskytuje mentoring, nástroje a podporu, které Vám pomohou dosáhnout Vašich osobních cílů. Poskytujeme úroveň podpory, která je Vám šita na míru, a to bez ohledu na úroveň Vašich zkušeností. Od osobního mentora a řady online školení až po Kontaktní centrum a informace o výrobcích – jsme tu pro Vás na každém Vašem kroku.