Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky a ušetřete 125 Kč za svou první objednávku*!
*Cenové zvýhodnění ve výši 125 Kč se vztahuje na první objednávku nových Registrovaných zákazníků, pokud bude vyšší než 1299 Kč vč. DPH a pokud bude zadána do 5 dnů od registrace. Toto cenové zvýhodnění platí od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022.

Cenová zvýhodnění prvních objednávek

* Nabídka cenového zvýhodnění Rychlý start! platí pouze během prvních 10 dnů od data registrace Vašeho podnikání. Cenové zvýhodnění nezahrnuje: literaturu, probíhající speciální nabídky a sady.
* V rámci nabídky Rychlý start! můžete získat: bezplatnou registraci při první objednávce ve výši alespoň 100 B.h. nebo bezplatnou registraci a 15% cenové zvýhodnění, pokud zadáte objednávku ve výši 200 až 300 B.h. (max. 300 B.h.).


Záruka spokojenosti

* Pokud nejste naprosto spokojeni, můžete vrátit výrobek a získat náhradu bez jakýchkoli poplatků, získat plný kredit na nákup jiného výrobku Amway nebo si nechat vrátit peníze v plné výši ceny nákupu. Tato záruka se nevztahuje na výrobky Amway: (i) které byly při běžném domácím používání použity za jiným než stanoveným účelem; (ii) které byly záměrně poškozeny nebo nesprávně používány; (iii) výrobky distribuované společností Amway, u kterých je stanovena konkrétní lhůta pro vrácení; příp. (iv) výrobky, na něž se nevztahuje výslovná písemná záruka.


Značky Amway

*Zdroj: společnost Euromonitor International Limited; Vitaminy a doplňky stravy, GBN, globální maloobchodní prodej, 2019
*Zdroj: společnost Euromonitor International Limited; Krása a osobní péče 2020, Kategorie a podkategorie prémiových kosmetických výrobků a výrobků osobní péče a prémiových výrobků péče o pleť; globální maloobchodní tržby 2019.


Doporučování výrobků

* Na odměny a jakékoli příjmy odvozené z komisionářského obchodu nebo zprostředkování prodeje výrobků mají nárok pouze ti Vlastníci podnikání Amway, kteří mají u místních státních a daňových úřadů řádně zaregistrovánu živnostenskou činnost. Pokud jde o prodej výrobků Registrovaným zákazníkům, mají M+ nárok pouze na cenové zvýhodnění za doporučení.