image/png;;;first-order-953.png

Cenové zvýhodnění a dárkové kupóny v rámci první objednávky
* Nabídka cenového zvýhodnění Rychlý start! platí pouze během prvních 10 dnů od data registrace Vašeho podnikání. Cenové zvýhodnění nezahrnuje: literaturu, probíhající speciální nabídky a sady.
* V rámci nabídky Rychlý start! můžete získat 10% cenové zvýhodnění při první objednávce ve výší 100 až 199,99 B.h. a 20% cenové zvýhodnění při první objednávce ve výši 200 B.h. a více, kdy cenové zvýhodnění je poskytnuto pouze z hodnoty 200 B.h..
* Pokud je Vaše první objednávka ve výši 100 B.h. a více, získáte Váš první dárkový kupon bez ohledu na to, zda se jedná o objednávku online nebo offline. Od této chvíle Vám každá objednávka ve výši 100 B.h. a více, kterou zadáte přes internetové stránky Amway v průběhu měsíce, přinese další dárkový kupon. Získejte dárkový kupon v hodnotě až 500,00 Kč za objednávku a využijte jej v příštím měsíci na objednávku online ve výši 50 B.h. a více.

image/jpeg;;;satisfaction-952.png.jpg

Záruka spokojenosti
* Pokud nejste naprosto spokojeni, můžete vrátit výrobek a získat náhradu bez jakýchkoli poplatků, získat plný kredit na nákup jiného výrobku Amway nebo si nechat vrátit peníze v plné výši ceny nákupu. Tato záruka se nevztahuje na výrobky Amway: (i) které byly při běžném domácím používání použity za jiným než stanoveným účelem; (ii) které byly záměrně poškozeny nebo nesprávně používány; (iii) výrobky distribuované společností Amway, u kterých je stanovena konkrétní lhůta pro vrácení; příp. (iv) výrobky, na něž se nevztahuje výslovná písemná záruka.

image/png;;;brands-952.png

Značky Amway
*Zdroj: společnost Euromonitor International Limited; Vitaminy a doplňky stravy, GBN, globální maloobchodní prodej, 2019
*Zdroj: společnost Euromonitor International Limited; Krása a osobní péče 2020, Kategorie a podkategorie prémiových kosmetických výrobků a výrobků osobní péče a prémiových výrobků péče o pleť; globální maloobchodní tržby 2019.

image/png;;;products-95.png

Prodej výrobků
* K příjmům odvozeným z prodeje jsou oprávněni pouze ti Vlastníci podnikání Amway, kteří mají u příslušných státních a finančních úřadů řádně zaregistrovanou podnikatelskou činnost.