Zaregistrujte se nyní jako zákazník a získejte 12% cenové zvýhodnění na všechny výrobky a ušetřete 125 Kč za svou první objednávku*!
*Cenové zvýhodnění ve výši 125 Kč se vztahuje na první objednávku nových Registrovaných zákazníků, pokud bude vyšší než 1299 Kč vč. DPH a pokud bude zadána do 5 dnů od registrace. Toto cenové zvýhodnění platí od 1. prosince 2021 do 31. ledna 2022.

Krása

Společnost Amway neustále sleduje nejnovější trendy a vytváří vysoce kvalitní moderní kosmetické výrobky, které nabízejí personalizovaná řešení.

Myslíme si, že jedinečná krása každé ženy je uměleckým dílem. Značka Artistry™ si klade za cíl umožnit každé ženě objevit, uchopit a odhalit její jedinečnou krásu.

Myslíme si, že v oblasti krásy neexistuje jedno řešení pro všechny – vždy by mělo být uzpůsobeno Vašim potřebám a životnímu stylu. Neprodáváme tedy jen výrobky, ale pomáháme Vám také porozumět potřebám Vaší pokožky a doporučujeme kosmetické přípravky, které Vám budou nejlépe vyhovovat, abychom Vám poskytli péči šitou na míru. V tomto smyslu také školíme naše konzultanty.