Navrženo pro bezpečnost

Nejjednodušší, nejrychlejší způsob, jak podepisovat dokumenty online.

Nejjednodušší, nejrychlejší způsob, jak podepisovat dokumenty online.

Co je to elektronický podpis?

Elektronický neboli digitální podpis může nahradit Váš vlastnoruční podpis. Výhodou v podnikání jsou rychlejší transakce, menší riziko, lepší přehled a transparentnost. Největší výhodou elektronického podpisu je možnost jednoduše a prakticky schvalovat dokumenty právoplatným způsobem.

Je to legální a bezpečné?

Elektronický podpis v rámci svých jurisdikcí uznávají téměř všechny vyspělé státy světa. Služby elektronického podpisu společnosti Adobe respektují nejmodernější zásady internetové bezpečnosti při každém kroku včetně aplikačního kódu, sítí a fyzických zařízení. Podívejte se do globální právní příručky o elektronickém podpisu Adobe.

Proč bych měl elektronický podpis používat?

Z mnoha důvodů zde uvádíme ty podstatné.

Rychlost a úspora nákladů

Bezpečnost a legálnost

Ekologičnost

Jak to funguje?

PRVNÍ KROK

Klikněte na tlačítko „Podepište formulář“

Přejděte k dokumentu a proces podepisování zahajte jedním kliknutím.

DRUHÝ KROK

Přečtěte si dokument

Přečtěte si formulář, poté klikněte na tlačítko „Click here to sign“.

TŘETÍ KROK

Podepište a máte hotovo!

Buďte zcela bez obav, Váš elektronický podpis je 100% bezpečný a platný.

Často kladené otázky

Jak podepisování dokumentu funguje?

Elektronický podpis celý proces zjednodušuje, neboť Vás dokumentem provede a přitom Vás informuje o jednotlivých krocích, které máte před sebou. Po zkontrolování dokumentu klikněte na pole pro podpis a jednoduše na počítači napište své jméno. Při vyplňování povinných polí se řiďte pokyny. Po vyplnění můžete dokument odeslat kliknutím na tlačítko „Click to sign“. Užitečný tip: Vždy si přečtete pokyny v záhlaví a v zápatí obrazovky!

Může někdo mnou podepsaný dokument změnit?

Každý elektronicky podepsaný dokument je naprosto bezpečný a je chráněn proti změnám. Abychom předešli případným pochybnostem ohledně bezpečnosti, bude Vám okamžitě po odeslání dokumentu zaslána na e-mail jeho podepsaná kopie.

Můj skutečný podpis vypadá úplně jinak. Jak může takový podpis platit?

Je naprosto normální, že Váš elektronický podpis vypadá jinak než podpis vlastnoruční, protože je pořizován v digitálním prostředí. Přestože neodpovídá Vašemu vlastnoručnímu podpisu, je platný a ve shodě se zákonem.

Takže se za mne může podepsat kdokoli?

Odkaz na dokument Vám přijde e-mailem, takže pokud jste jediná osoba, která má k e-mailovému účtu přístup, nemáte se čeho obávat!