Navrženo pro bezpečnost

Nejjednodušší, nejrychlejší způsob, jak podepisovat dokumenty online.

Powered by Adobe

Co je to elektronický podpis?

Elektronický neboli digitální podpis může nahradit Váš podpis rukou. Výhodou v podnikání jsou rychlejší transakce, menší riziko, lepší přehled a transparentnost. Největší výhodou elektronického podpisu je možnost jednoduše a prakticky schvalovat dokumenty právoplatným způsobem.

Je to legální a bezpečné?

Elektronický podpis v rámci svých jurisdikcí uznávají téměř všechny vyspělé státy světa. Služby elektronického podpisu společnosti Adobe respektují nejmodernější zásady internetové bezpečnosti při každém kroku včetně aplikačního kódu, sítí a fyzických zařízení. Nahlédněte do globální právní příručky o elektronickém podpisu Adobe.

Proč bych měl elektronický podpis používat?

Z mnoha důvodů zde uvádíme ty podstatné.

Jak to funguje?

 

PRVNÍ KROK

Klikněte na tlačítko „Podepište formulář“

Přejděte k dokumentu a proces podepisování zahajte jedním kliknutím.

DRUHÝ KROK

Přečtěte si dokument

Přečtěte si formulář, poté klikněte na tlačítko „Click here to sign“.

TŘETÍ KROK

Podepište a máte hotovo!

Buďte zcela bez obav, Váš elektronický podpis je 100% bezpečný a platný.

Často kladené dotazy

  • Elektronický podpis celý proces zjednodušuje, neboť Vás dokumentem provede a přitom Vás informuje o jednotlivých krocích, které máte před sebou. Po zkontrolování dokumentu klikněte na pole pro podpis a jednoduše na počítači napište své jméno. Při vyplňování povinných polí se řiďte pokyny. Po vyplnění můžete dokument odeslat kliknutím na tlačítko „Click to sign“. Užitečný tip: Vždy si přečtete pokyny v záhlaví a v zápatí obrazovky!

  • Každý elektronicky podepsaný dokument je naprosto bezpečný a je chráněn proti změnám. Abychom předešli případným pochybnostem ohledně bezpečnosti, bude Vám okamžitě po odeslání dokumentu zaslána na e-mail jeho podepsaná kopie.

  • Je naprosto normální, že Váš elektronický podpis vypadá jinak než podpis vlastnoruční, protože je pořizován v digitálním prostředí. Přestože neodpovídá Vašemu vlastnoručnímu podpisu, je platný a ve shodě se zákonem.

  • Odkaz na dokument Vám přijde e-mailem, takže pokud jste jediná osob, která má k e-mailovému účtu přístup, nemáte se čeho obávat!