Seznamte se s výhodami podnikání Amway

S podporou Amway můžete budovat podnikání, které bude vyhovovat Vašemu životnímu stylu. Pracujte, kde chcete, kdy chcete, jak hodně chcete – podnikání si můžete formovat ke svému obrazu.
S podporou Amway můžete budovat podnikání, které bude vyhovovat Vašemu životnímu stylu. Pracujte, kde chcete, kdy chcete, jak hodně chcete – podnikání si můžete formovat ke svému obrazu.

Podnikatelská příležitost Amway

Zahájení podnikání je u Amway opravdu snadné

Koncepce podnikání Amway je jednoduchá. Jako nezávislý vlastník podnikání budete ve svém životě používat vysoce kvalitní výrobky Amway, budete je propagovat a budete s lidmi navazovat vztahy, abyste jim pomohli začít podnikat. 

Vydělávat peníze a získávat odměny můžete třemi způsoby:

Maloobchodní marže

Za každý nákup Vašeho registrovaného zákazníka získáte maloobchodní marži.
Odkázáním na zákazníky můžete získat slevu za doporučení.

Motivační odměny

Čím lépe se Vašemu podnikání bude dařit, tím více odměn získáte. Nabízíme motivační odměny za klíčové úspěchy, např. mimořádný růst nebo pomoc ostatním k úspěchu. Mezi tyto odměny patří exkluzivní obchodní cesty po celém světě či jednorázové peněžní odměny.

Výkonnostní odměny

Získejte výkonnostní body za výrobky, které jste zakoupili Vy a Vaši Registrovaní zákazníci, a jak Vaše podnikání roste, získejte body za výrobky, které nakoupili jiní vlastníci podnikání, které sponzorujete.


Vyzkoušená a prověřená příležitost

Připojíte-li se k jedné z největších organizací v oblasti přímého prodeje na světě, přinese Vám to spoustu výhod

Začít s podnikáním může být nelehký úkol. Nové podnikání vyžaduje v mnoha případech významnou investici peněz i času. U Amway to však neplatí. Přidáte se ke třem milionům dalších lidí, kteří k obchodnímu úspěchu využívají podnikatelskou příležitost s malými náklady a nízkým rizikem. Naše výsledky mluví samy za sebe. Jen v roce 2019 jsme v celosvětovém měřítku vykázali tržby ve výši 8,4 mld. USD. Od roku 1959 vyplatila společnost Amway svým vlastníkům podnikání po celém světě odměny ve výši přesahující 63 mld. USD.

Všem Vlastníkům podnikání Amway nabízíme tytéž výhody:

Nízké riziko

Když začínáte podnikat s Amway, jednoduše zaplatíte nízký počáteční registrační poplatek. Pokud se během prvních 180 dnů rozhodnete, že nechcete pokračovat, registrační poplatek Vám proplatíme a peníze vrátíme. 


Nízké náklady

Chcete-li začít podnikat, nemusíte vynakládat žádné velké investice. Objednávky výrobků máte ve svých rukou, takže sami rozhodujete o tom, kdy a kolik nakoupíte.

Exkluzivní prémiové výrobky

Amway nabízí více než 400 exkluzivních výrobků ve čtyřech klíčových oblastech každodenní potřeby – domácnost, osobní péče, krása a výživa a životní styl. Naše podnikání je založeno na kvalitě výrobků, a proto významně investujeme do výzkumu a vývoje. V uplynulých čtyřech letech jsme do nových výrobních a výzkumných závodů investovali více než 315 mil. EUR. Za kvalitou svých výrobků si stojíme a nabízíme záruku spokojenosti.*
* Pro zobrazení záručních podmínek klikněte sem

Podnikání pro každého

Bez ohledu na pracovní a životní zkušenosti či vzdělání můžete i Vy díky nadšení a usilovné práci provozovat své vlastní úspěšné podnikání Amway. 

Úspěch budujeme krok za krokem

Jako Vlastníci podnikání Amway nejste nikdy sami. Podporujeme Vás na každém kroku a nabízíme podporu, která je pro Vás ta správná. 

Vše začíná osobním mentorem a sponzorem: osobou, která Vás k podnikání přivedla. Poskytne Vám rady a tipy, jak podnikání dál rozvíjet. 

Stanete se také součástí sítě zkušených profesionálů. S více než třemi miliony vlastníků podnikání po celém světě nabízí naše síť širokou škálu odborných znalostí a podpory. 

Školení

Amway Academy nabízí online školicí materiály a kurzy. Školení můžete absolvovat z pohodlí svého domova nebo na cestách na svém mobilním zařízení. Můžete se také účastnit plánovaných online školení se školitelem naživo.

Marketing

Budete mít přístup k nejrůznějším marketingovým materiálům, které Vám pomohou nabízet výrobky Amway Vašim zákazníkům. Mezi materiály patří Katalog výrobků, prezentace, videa, aplikace a digitální nástroje.

Kontrola nad podnikáním

Vyvinuli jsme řadu nástrojů a aplikací, které Vám s podnikáním pomohou

Správa Vašeho podnikání v Moji kanceláři je snadná – prostě se přihlaste pro sledování a správu svých objednávek. Dokonce si můžete spočítat svůj stávající a očekávaný příjem. Pokud cestujete, naše mobilní aplikace Vám umožňuje pracovat a řídit podnikání odkudkoli.

Staňte se součástí jedné z předních společností přímého prodeje na světě

Vyplňte online registrační formulář a staňte se svým vlastním pánem.

Další informace

Jsme zde, abychom Vám zodpověděli dotazy ohledně zahájení Vašeho podnikání s Amway.