Jak začít podnikat s Amway?

Zahájení podnikání s Amway vyžaduje jen malé náklady a představuje nízké riziko. Ušetřete na registračním poplatku a zjistěte více informací o výhodách a odměnách pro nové Vlastníky podnikání Amway.

Zahájení podnikání s Amway vyžaduje jen malé náklady a představuje nízké riziko. Ušetřete na registračním poplatku a zjistěte více informací o výhodách a odměnách pro nové Vlastníky podnikání Amway.

Jak to funguje

Je jednoduché začít a my Vás budeme na každém kroku této cesty doprovázet. Začněte propagovat naše výrobky a s každým nákupem svých Registrovaných zákazníků získávejte peníze. Když své podnikání rozšíříte a budete sponzorovat další vlastníky podnikání, aby dělali totéž, budete získávat další odměny a ocenění.


Zaregistrujte se jako Vlastník podnikání Amway

Zahájení podnikání s Amway vyžaduje jen malé náklady a představuje nízké riziko:
 

Registrační poplatek je pouze 739 Kč.

Nabízíme záruku vrácení peněz během prvních 180 dnů.

Nejsou zde žádné skryté poplatky! Po registraci se sami rozhodnete, kolik peněz (pokud vůbec nějaké) chcete do svého podnikání vložit. 
Po registraci můžete začít okamžitě nakupovat naše vysoce kvalitní výrobky. Nezmeškejte cenové zvýhodnění při první objednávce!

Cenové zvýhodnění při první objednávce

Abychom zajistili, že se start Vašeho podnikání s Amway vydaří, chceme Vám nabídnout skvělé cenové zvýhodnění na naše výrobky, a přivítat Vás tak v rodině Amway.


Jak to funguje:

Zadejte svou první objednávku. Její výše je zcela na Vás. Objednáte-li si výrobky minimálně za 100 B.h. (Bodová hodnota) během prvních 10 dnů od registrace, získáte následující výhody:

  • Bezplatná registrace (v hodnotě 739 Kč), pokud je Vaše první objednávka v rozmezí 100–199,99 B.h.
  • Bezplatná registrace + 15% cenové zvýhodnění na Vaši první objednávku v minimální hodnotě 200 B.h. vypočtenou z prodejní ceny až do maximální výše 300 B.h. – a to i když zakoupíte výrobky za vyšší B.h.

100–199 B.h. – cenové zvýhodnění při první objednávce

Bezplatná registrace (739 Kč)

Minimálně 200 B.h. (max. 300 B.h.)

Bezplatná registrace (739 Kč) + 15% cenové zvýhodnění
Dárkové kupony (od 100 os. B.h.) Jeden dárkový kupon ve výši 125 Kč za každých 100 os. B.h.

*Všichni noví VPA, kteří se kvalifikují během prvních 90 dnů, obdrží dárkový kupon s prodlouženou 90denní platností.