image/jpeg;;;3.jpg

 

Komunita Amway

Vynalézaví a aktivní lidé mohou mnohého dosáhnout i sami, ale společně toho dovedou mnohem více. Když se stanete Vlastníkem podnikání Amway, stáváte se součástí globální komunity, která podporuje Vaše úsilí a oceňuje Vaše úspěchy.

  • image/jpeg;;;1.jpgJak to funguje
  • image/jpeg;;;2.jpgPříjmy na východoevroských trzích
  • image/jpeg;;;4.jpgZaregistrujte se

Jak to funguje** Výkonnostní odměnu (a jakýkoli příjem z prodeje) na základěcelkového objemu prodaných výrobků zákazníkům, kterou může Vlastník podnikání Amway dosáhnout pouze pokud je zaregistrovanou fyzickou/právnickou osobou na příslušných úřadech a jehož Přihlášku Amway společnost Amway přijala.

Jak to funguje

S Amway máte vždy prostor k růstu: od jednoduchého prodeje výrobků a příjmu na základě maloobchodního rozpětí ve výši přibližně 30 %, přes vedení skupiny dalších Vlastníků podnikání Amway a získání až 21% odměny, až po exkluzivní cesty do báječných destinací. S růstem Vašeho podnikání rostou i Vaše odměny.

Příjmy na východoevroských trzích

image/png;;;foto2.png

Příjmy na východoevropských trzích

Níže uvedené informace o příjmech ukazují, jak skvěle se podnikatelská příležitost Amway může vyplatit. Uvedené informace pomáhají potenciálním i současným Vlastníkům podnikání Amway posoudit význam této podnikatelské příležitosti.

Vlastníci podnikání Amway (VPA) se rekrutují ze všech oblastí života. Mnoho z nich jen hledá drobný vedlejší příjem, zatímco u jiných může jít o příjmy řádově vyšší.

Zaregistrujte se