image/png;;;foundation_2.png

Základní kámen podnikání

Důkazem úspěchu je skutečnost, že dnes, více než půl století po založení, se společnost Amway rozrostla na více než 3 miliony Vlastníků podnikání Amway po celém světě a společnost nikdy neměla silnější pozici.

  • image/jpeg;;;3.2.jpgVztahy
  • image/jpeg;;;2.jpgSpolečenská odpovědnost
  • image/jpeg;;;3.jpgPodnikatelská příležitost
  • image/jpeg;;;4.jpgNaše značky

Vztahy

image/jpeg;;;3.1.jpg

Vztahy

Společnost Amway je založena na vztazích, přičemž vše vychází z partnerství našich zakladatelů. Vztahy, které existují mezi rodinami zakladatelů, zaměstnanci a Vlastníky podnikání Amway tvoří základy společnosti. Silné a spolehlivé vztahy jsou také klíčovým prvkem podnikatelského modelu Amway, protože pro naše zákazníky představují výhodu: velká míra pohodlí a nejlepší možné služby zákazníkům na základě osobních rozhovorů. Díky důkladné znalosti výrobků a potřeb zákazníků se naši Vlastníci podnikání Amway o každého starají individuálně, ať už se to týká výrobků nebo zahájení podnikání Amway.

Společenská odpovědnost

image/jpeg;;;www_7.jpg

Společenská odpovědnost

V každém jedinci si vážíme osobního přínosu. Společnost Amway tak přebírá společenskou odpovědnost. Věříme, že naší odpovědností je být dobrými občany v komunitách, kde žijeme a pracujeme. O to usilují naši zaměstnanci a obchodní partneři po celém světě a tím přispívají k pozitivní změně.
Kampaň společnosti AMWAY ONE BY ONE™ pro děti vznikla v roce 2003 a v rámci ní již děti získaly více než 166 milionů USD. V Evropě je společnost Amway partnerem organizace UNICEF již od roku 2001. Zaměstnanci a obchodní partneři společnosti Amway pomohli na podporu projektů UNICEF získat cca 6 milionů EUR.

Podnikatelská příležitost

image/png;;;CZ.png

Podnikatelská příležitost

Společnost Amway je zastánce svobody a svobodného podnikání. Podnikatelská příležitost Amway nabízí každému příležitost vybudovat si svoji nezávislou pracovní existenci a na základě svých vlastních ambicí dosáhnout úspěchu. Společnost Amway podporuje Vlastníky podnikání prostřednictvím spravedlivého odměňování a silné rodiny vysoce kvalitních výrobkových řad. Amway Academy nabízí online školení, internetové prezentace a osobní školení. V roce 2010 Amway Academy v rámci celé Evropy distribuovala více než 3 000 certifikátů.

Klikněte a zaregistrujte se jako Vlastník podnikání Amway

Naše značky

image/jpeg;;;logos.jpg

Naše značky

Výživa a životní styl, krása a péče o domácnost - to je naše portfolio vysoce kvalitních výrobků. Značky jako NUTRILITE™, ARTISTRY™, beautycycle™ nebo AMWAY HOME™ přispívají k duševní a fyzické pohodě a požitku zákazníků a právě na nich Vlastníci podnikání Amway budují svá podnikání.

Více informací o značkách získáte zde