Pomoc obětem zemětřesení v Nepálu

 

Vážení obchodní přátelé,

v sobotu 25. dubna 2015 zasáhlo Nepál ničivé zemětřesení, které zanechalo tisíce obětí. UNICEF ČR vyhlásil humanitární sbírku s cílem pomoci zejména dětem, které jsou krizí ohroženy nejvíce.

Protože v Nepálu UNICEF působí trvale, distribuci základní humanitární pomoci z místních skladů zahájil již v prvních hodinách po katastrofě. Právě teď 154 pracovníků UNICEF v postižených místech neúnavně usiluje o co nejrychlejší zajištění základních léků, terapeutické výživy, dodávek pitné vody a hygienických potřeb. UNICEF v postižených oblastech postupně zřizuje provizorní stany a přístřeší pro celé rodiny a podporuje krizová centra, kde bude o děti postaráno v době, kdy budou rodiče opravovat své domovy.

Rádi bychom oslovili obchodní partnery Amway s prosbou o příspěvek na pomoc obětem. Přispět lze na účet UNICEF ČR č. 11771177/0300, variabilní symbol 814. Můžete také zaslat DMS UNICEF na číslo 87777.

 

Zde uvádíme příklady finančních částek na nejpotřebnější vybavení:

137 Kč

Přikrývka z teplé kvalitní vlny pro zahřátí dětí v situacích katastrof.

679 Kč

Souprava první pomoci, vhodná pro základní zdravotní péči ve zdravotnickém centru i pro terénní zdravotníky v průběhu naléhavých krizových situací.

1 264 Kč

10 000 tablet na čištění vody, 1 tableta stačí k vyčištění 4 – 5 litrů vody.

32 693 Kč

Rozměrný víceúčelový stan o rozloze 42 m2, který v krizových situacích slouží jako mobilní nemocnice, zdravotní či výživové středisko nebo jako dočasná škola. 

Děkujeme Vám předem za spolupráci.

Amway ČR

 


V Bratislavě se běžel NUTRILITE Minimarathon, zvítězil Lukáš Olejníček

 

Společnost Amway byla již počtvrté hlavním partnerem série běžeckých závodů Bratislava Marathon. Součástí celé akce byl rovněž NUTRILITE Minimarathon s délkou 4,2 kilometru. Letos se tohoto běhu zúčastnilo 1550 běžců. Již počtvrté zvítězil člen Teamu NUTRILITE Lukáš Olejníček, trasu zaběhnul za 14:07. K tomuto skvělému výkonu přidal poté ještě vítězství v běhu na 10 kilometrů, který byl rovněž součástí víkendové série závodů v Bratislavě.

Gratulujeme a děkujeme všem běžcům a běžkyním, kteří se zúčastnili!

 

 

 


Společnost Amway oslavila deset let kampaně pro děti One by One

 

Společnost Amway oslavila 20. listopadu 2013 desáté výročí dobročinné kampaně pro děti One by One. Tento den tak byl nejen Dnem dětí OSN, ale také prvním Dnem dobrovolnictví Amway.

Miliony Vlastníků podnikání Amway (VPA) a zaměstnanců společnosti na celém světě se zapojily do této oslavy formou dobrovolného příspěvku dětem, které potřebují naši pomoc.

Během října 2013 měli VPA možnost nakoupit za zvýhodněných podmínek dva různé balíčky, které obsahovaly dva, respektive tři výrobky Amway.

V České republice jsme takto shromáždili celkem 601 výrobků (GLISTER™ Všestranně účinná fluoridová zubní pasta, GLISTER™ Kartáček na zuby, BODY SERIES™ Osvěžující sprchový gel, L.O.C.™ Víceúčelový čistící prostředek a SA8™ Jemný tekutý prací prostředek).

 

Rádi bychom tímto poděkovali všem, kteří přispěli.

Tyto výrobky budou darovány organizaci Charita Česká republika, která je použije na humanitární účely.

Během kampaně One by One v uplynulých deseti let jsme pomohli deseti milionům dětí na celém světě, kterým jsme věnovali 191 milionů dolarů a 2,7 milionů hodin dobrovolné práce.

Formy pomoci jsou různé – od finanční podpory konkrétních projektů společností Amway až po finanční příspěvky VPA z každého nakoupeného výrobku.

Den dobrovolnictví Amway u příležitosti 10. výročí kampaně One by One byl skutečně celosvětovou záležiostí. Podívejte se na naši fotomapu, co se dělo ve světě.

Na fotografie z ČR se podívejte na našem profilu na Facebooku.

Chcete se rovněž zapojit do One by One? Můžete přispět nákupem AMWAY™ One by One Hrnku k 10. výročí kampaně.

 

 

 


 


Amway je partnerem prvního Globálního týdne podnikání v ČR

 

Největší světová událost věnovaná podpoře podnikání se letos poprvé uskuteční také v České republice. Jedním z partnerů je také společnost Amway.

 

Global Entrepreneurship Week (GEW) se koná od 18. do 24. listopadu 2013 v Praze, Brně, Ostravě a dalších českých městech. Celý týden vyvrcholí závěrečnou konferencí za účasti zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu, Ministerstva školství a zástupců organizací a asociací podporujících podnikání v České republice.

Global Entrepreneurship Week (GEW) je největší celosvětovou událostí věnovanou podpoře podnikání. Aktivity GEW podporuje celá řada významných osobností. Jmenujme například Baracka Obamau, Billa a Hillary Clinton, podnikatele a osobností businessu jako je Richard Branson (zakladatel Virgin Group) i celebrity jako je Bono Vox. V roce 2012 GEW proběhnul ve 131 zemích světa, podpořilo jej 20 prezidentů a premiérů.

V roce 2013 bude do iniciativ GEW poprvé v historii zapojena také Česká republika. Cílem GEW zde je zvýšit celospolečenskou podporu podnikání, představit podnikání jako životní styl a propagovat méně známe nadějné české startupy a firmy. Týden podnikání GEW ČR se koná pod záštitou ministrů MPO a MŠMT.

Hostitelskou organizací GEW v České republice se stal European Leadership & Academic Institute (ELAI), pořádající klíčové aktivity v Praze, Brně, Ostravě a koordinující aktivity pořádané partnerskými organizacemi podporujícími startupy a podnikání. Hlavním partnerem GEW v České republice je společnost KPMG, dalšími partnery jsou Amway, Seznam.cz, 3M a Confidence Digital.

Společnost Amway je partnerem závěrečné konference, která se uskuteční v pátek 22. listopadu.

 

 

 


Společnost Amway získala ocenění pro nejlepší společnost přímého prodeje

 

Evropská Asociace přímého prodeje (SELDIA) ocenila společnost Amway jako nejlepší společnost přímého prodeje pro rok 2013. Cenu převzal Managing Director pro region Evropy a Jižní Afriky Peter Strydom.

SELDIA je na evropské úrovni nejvýznamnějším sdružením společností přímého prodeje. V České republice sdružuje společnosti přímého prodeje Asociace osobního prodeje (AOP).

Cenu předal Peteru Strydomovi prezident americké Asociace přímého prodeje Joe Mariano. Ten zdůraznil především roli Amway v šíření příležitosti pro každého, kdo chce pracovat na vlastním podnikání.


 

 


Společnost Amway pomohla postiženým povodněmiNičivé záplavy postihly v červnu 2013 r. Praze i pražskou čtvrť Troja, kde mimo jiné sídlí společnost Amway. Po dohodě s místním krizovým štábem jsme poskytli pomoc místním rodinám, jejichž domácnosti byly nejsilněji zasaženy. Dvacet rodin tak od Amway dostalo balíčky s čistícími prostředky, které jim pomohou při úklidu po povodni. Společnost Amway dále monitoruje, do jaké míry a kde se do pomoci po povodních může zapojit.

 

 


Amway Česká republika – Spolehlivá firma

 

Amway ČR obdržela od nezávislého informačního portálu www.zivefirmy.cz certifikát „Spolehlivá firma“.

Na tomto informačním portálu jsou uváděny firmy, které působí na českém trhu více než 10 let. Certifikát je důkazem, že příslušná společnost je veřejností chápána jako spolehlivá.

Portál umožňuje přímý přístup na veřejné internetové stránky Amway ČR a zasílání dotazů.

 

 
 

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR

Vážení obchodní partneři, přátelé,

s velkou radostí Vás informujeme, že dne 08. 02. 2014 byl zahájen prodej vstupenek na ojedinělou oslavu 20. narozenin společnosti AMWAY ČR spol. s r.o.

Společnost Amway Česká republika s.r.o. tento rok slaví 20. výročí na našem trhu a je hrdá na to, že Vás může pozvat dne 17. 05. 2014 do 02 Arény od 19 hod. na skvělý několikahodinový hudební zážitek v podání předních česko-slovenských kapel a interpretů a energií nabitou XS party!

Součástí tohoto významného dne bude rovněž prezentace výrobků Amway "EXPO 2014", která bude pro Vás připravena od 11:00 do 15:30 hod.
Tato akce bude také probíhat v prostorách 02 Arény
 (VSTUP SEVER, vchody od Metra Českomoravská, ul. Ocelářská).

V rámci "EXPO 2014" bude pro Vás, Vaše blízké, zákazníky a partnery připravena kompletní výstava výrobkových řad Amway včetně praktických ukázek výrobků, odborných rad a zkušeností našich školitelů, tombola o atraktivní ceny a další zajímavosti. Pro nejmenší bude také připraven v rámci "EXPO 2014" dětský koutek se zábavou.

VSTUPENKY NA "EXPO 2014" BUDOU ZDARMA A OBDRŽÍTE JE V DEN AKCE V POKLADNÁCH 02 ARÉNY U VCHODU ZE SEVERNÍ ČASTI ARÉNY.

PRO VSTUPENKY NA HLAVNÍ VEČERNÍ PROGRAM OD 19 HOD. SE PROSÍM OBRAŤTE NA SVOU SPONZORSKOU LINII.

V rámci 8-hodinového večerního programu se Vám představí skupina Chinaski, která stejně jako společnost Amway oslavila letos své 20. výročí. Dále Kapela No Name patřící dlouhodobě mezi špičku nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Rapper a zpěvák Rytmus, kterého si celý tým Amway velmi oblíbil na svojí poslední party. Během večera se můžete těšit i na jeho duet se slovenskou zpěvačkou Tinou, která se proslavila i jako skvělá moderátorka. Tím celý večer zdaleka nekončí a můžete se těšit i na další hudební překvapení. Celou akcí bude provázet moderátor Libor Bouček. Spolu s ním se na podiu vystřídá řada významných osobností, se kterými firma Amway během 20 let svého působení spolupracovala. Celý večer zakončí již tradiční XS Party, která bude stejně jako XS Power Drink nabitá energií! XS Party zahájí krásnáLayDee Jane, která si získala významnou pozici v ryze mužském prostředí. Vrcholem večera bude nejlepší český DJ, Michael Burian.

PŘIJĎTE OSLAVIT 20. VÝROČÍ AMWAY ČESKÁ REPUBLIKA, 17. KVĚTEN 2014 BUDE NÁŠ VELKÝ DEN, TĚŠÍME SE NA VÁS!

TÝM AMWAY ČR