Artistry je světová prémiová značka č. 1 v přímém prodeji kosmetiky.

 

S ARTISTRY™ Dekorativní kosmetikou může každá žena docílit kompletního, sofistikovaného líčení podle svého přání. Tato řada obsahuje úplnou škálu líčení na obličej, oči, tváře a rty, nabízíme odstíny pro všechny tóny pleti, které lichotí ženám všech věkových kategorií.

TVÁŘ

 

 

ARTISTRY Průvodce podkladovýni make-upy

   

OČI

 

RTY

 

Nakupujte nyní
ARTISTRY SIGNATURE COLOR™

   

NEHTY

 

TYPY

LÍČENÍ

   
   

TERESA PALMER

Teresa Palmer je celosvětovou tváří značky ARTISTRY™ Péče o pleť a Dekorativní kosmetiky. „Značku ARTISTRY mám nesmírně ráda, především její výrobky. Jsou skutečně luxusní, sofistikované a moderní a opravdu jim věřím,“ říká Teresa. Teresa je nejen krásná žena v tradičním slova smyslu, ale také dynamická mladá, talentovaná herečka, která velmi dobře ztělesňuje podstatu značky ARTISTRY.

 

RICK DICECCA

Díky lásce k umění a citu pro barvy zahájil globální umělecký maskér značky ARTISTRY Rick DiCecca svou kariéru v oblasti kosmetiky. „Když najdete ty správné výrobky, které Vám sednou, posílí to Vaši sebedůvěru, a na ženě je právě sebedůvěra to nejpřitažlivější“ říká Rick.

 

Nezmeškejte tuto příležitost oslnit! Podívejte se na naše speciálně navržené a časově omezené ARTISTRY Limitované kolekce Dekorativní kosmetiky.

 

LIMITOVANÉ KOLEKCE DEKORATIVNÍ KOSMETIKY

 

* "Zdroj Euromonitor International Limited. Kosmetika a osobní péče 2016, kategorie prémiová kosmetika a osobní péče, maloobchodní tržby, UBN, data za 2015."