image/jpeg;;;ps.jpg

ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém

Již po týdenním používání Power Systému, který obsahuje sérum, denní péči, noční péči a péči o okolí očí, si povšimnete prvních známek mladistvěji vyhlížející pleti.

"81 % testovaných žen souhlasilo s tvrzením, že ARTISTRY YOUTH XTEND Power Systém přinesl již po jediném týdnu používání mladistvější vzhled pleti."

ARTISTRY YOUTH XTEND Kolekce
 

 

Technologie
 

  • image/jpeg;;;tab1a.jpg.
  • image/jpeg;;;tab2a.jpg.
  • image/jpeg;;;tab3a.jpg.

.

image/jpeg;;;tab-1-img.jpg

LifeSirt, výtažek z myrty, což je původně středomořský keř, prokazatelně zvyšuje přirozenou produkci bílkovin o celých 280 % (na základě in vitro výzkumu genové exprese).

.

image/jpeg;;;tab-2-img.jpg

Micro-X6 peptid, který je exkluzivní pro značku ARTISTRY, obsahuje šest aminokyselin, které prokazatelně stimulují produkci kolagenu v pleti. Zvýšená produkce kolagenu přispívá k menší viditelnosti jemných linek a vrásek.

 

.

image/jpeg;;;tab-3-img.jpg

Plody afrického baobabu, který bývá v Africe nazýván „stromem života“, jsou bohaté na antioxidanty a hydratující složky. Výtažek z plodů afrického baobabu vyživuje, hydratuje a zklidňuje, čímž přispívá k zachování a ochraně Vašeho mladistvého vhledu.       

 

image/jpeg;;;fragrance.jpg

 

Vůně

 

Klasická vůně přípravků péče o pleť v moderním pojetí

Tato lehká a čistá exkluzivní vůně kombinuje hebké magnólie, jemné růže a ojíněný jasmín se zeleným čajem a stálicemi jako jsou citrusy a cedrové dřevo. Osobitá a suverénní, přírodní a přesto moderní – vůně ARTISTRY YOUTH XTEND je dokonalým ztělesněním hodnot žen, které používají kosmetiku ARTISTRY.

Značky ARTISTRY™, ARTISTRY™ CREME LUXURY, ARTISTRY™ ESSENTIALS, ARTISTRY SIGNATURE EYES™, ARTISTRY INTENZIVNÍ PÉČE O PLEŤ™, ARTISTRY YOUTH XTEND™ a ARTISTRY KRÁSE VSTŘÍC™ jsou ochrannými známkami společnosti Amway.