Kč 1 950,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Množství:

   Nutrilite DOUBLE X je doplněk stravy, který poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů a 10 esenciálních minerálních látek. Je obohacen o PhytoBlend™, speciální kombinaci 22 rostlinných složek z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává.

    

   Nutrilite DOUBLE X Vaší stravě dodává rozmanitost díky rostlinným složkám ze všech pěti barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené i fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny. Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem Nutrilite™ nebo NutriCert™, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

   V období stresu nebo při změně ročních období poskytuje Nutrilite DOUBLE X základní živiny, které podporují celkovou fyzickou a duševní pohodu.

   Double X je světovou jedničkou v prodeji multivitaminů a multiminerálů s fytonutrienty z pěti barevných skupin fytonutrientů.1

   1Zdroj: Zdroj: Euromonitor International Limited; maloobchodní tržby; všechny prodejní kanály, 2017.

   Jak Vám pomůže

   Nutrilite DOUBLE X je určen k tomu, aby Vám pomohl doplnit veškeré možné nedostatky ve výživě a příjmu fytonutrientů. Díky tomu získáte zpět svou vnitřní rovnováhu, a zvýšíte tak svůj přirozený potenciál.

   Výrazně podporuje Váš organismus mnoha různými způsoby:

   • Fungování mozku: Jód podporuje správné kognitivní funkce. Vitamin B12 přispívá k normálnímu fungování psychologických funkcí.
   • Nervová soustava: Měď přispívá k normálnímu fungování nervové soustavy.
   • Imunitní systém: Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému.
   • Energetický metabolismus: Niacin podporuje správné fungování energetického metabolismu.
   • Regulace zánětlivých reakcí: Kurkumin pomáhá organismu regulovat zánětlivé reakce.
   • Trávicí ústrojí a játra: Vápník podporuje správné fungování trávicích enzymů. Rozmarýn a kurkumin napomáhají správnému fungování jater.
   • Buňky: Vápník sehrává svoji roli v procesu buněčného dělení a buněčné specializace.
   • Oxidační stres: Vitamin E přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
   • Fungování srdce: Vitamin B6 podporuje správný metabolismus homocysteinu a thiamin přispívá ke správnému fungování srdce.
   • Dobrý stav kostí: Vitamin D napomáhá k udržování dobrého stavu kostí.
   • Fungování svalstva: Hořčík přispívá ke správnému fungování svalstva.
   • Dobrý stav očí/zraku: Vitamin A podporuje udržení normálního zraku.
   • Pokožka, vlasy a nehty: Biotin přispívá k udržení pokožky a vlasů v dobrém stavu. Vitamin C podporuje správnou tvorbu kolagenu, který je důležitý pro správné fungování pokožky. Selen a zinek přispívají k udržení normálního stavu nehtů.
   • Hormonální rovnováha: Vitamin B6 podporuje regulaci činnosti hormonů a kyselina pantotenová přispívá k normální syntéze a metabolismu steroidních hormonů, vitaminu D a některých neurotransmiterů.

   Dále má hlavní význam pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.

   Vhodné pro vegetariány.

   Čím by Vás mohl zaujmout

   Lidský organismus je ekosystém, který se neustále snaží udržet vnitřní rovnováhu, aby fungoval optimálním způsobem.

   Nejdůležitější roli hraje správná výživa. Vyvážená a rozmanitá strava je klíčem nejen k Vaší aktuální duševní a fyzické kondici, ale také k Vašemu celkovému zdravotnímu stavu do dalších let.

   Tři ze čtyř dospělých celosvětově nejedí denní minimální dávku pěti porcí ovoce a zeleniny dle doporučení Světové zdravotnické organizace (WHO)1. A proto i Vy možná potřebujete doplnit svou stravu o živiny a druhotné rostlinné sloučeniny známé jako fytonutrienty.

   DOUBLE X obsahuje rostlinné složky a fytonutrienty ze všech pěti barevných skupin:zelené, bílé, žluté, červené i fialové.

   Nutrilite DOUBLE X Vám může pomoci vyřešit potenciální nedostatek vitaminů, minerálních látek a fytonutrientů ve stravě, a tak zajistit, že organismus získá zpět svou vnitřní rovnováhu a umožní Vám zvýšit Váš přirozený potenciál.

   1Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

   Informace pro Vás

   Velká většina dospělých (58-88%) celosvětově udává, že denně zkonzumují méně než pět porcí ovoce a zeleniny doporučovaných Světovou zdravotnickou organizací (WHO)2.

   Ovoce a zelenina jsou bohatými zdroji vitaminů, minerálních látek a druhotných rostlinných složek známých také jako fytonutrienty.

   Protože si zasloužíte tu nejlepší výživu, máme pod kontrolou celý proces od semínka až po doplněk stravy, čímž zajišťujeme vysoce kvalitní výrobky:

   • Vše začíná speciálně zvolenými osivy, která na našich udržitelných farmách vyséváme do správné půdy a do vhodné hloubky. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.
   • Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem NutriliteTM nebo NutriCertTM, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy.
   • Rostliny sklízíme ve vrcholné formě, přičemž používáme tu část rostliny, která má z hlediska fytonutrientů nejlepší profil. Rostliny jsou za pomoci nejmodernějšího vybavení zpracovány v řádu hodin od sklizně.
   • Naši vědečtí pracovníci neustále hledají nové způsoby zkvalitnění našich přírodních surovin kombinováním esenciálních vitaminů a minerálních látek s rostlinnými fytonutrienty.
   • Pro zajištění bezpečnosti přípravku DOUBLE X provádíme obsáhlé testování. Než se k Vám DOUBLE X dostane, provedeme na každou výrobní jednotku 2 000 testů – počínaje rostlinným materiálem.

   V období stresu nebo při změně ročních období můžete potřebovat pomoc, abyste znovu získali svou vnitřní rovnováhu a umožnili svému organismu i mysli dobře fungovat.

   2Zdroj: „Global assessment of select phytonutrient intakes by level of fruit and vegetable  consumption“; Mary M. Murphy, Leila M. Barraj a Judith H. Spungen; British Journal of Nutrition (2014), 112, 1004-1018.

   Složení

   TABLETA S OBSAHEM VITAMINŮ: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulosa, agar, vápenaté soli mastných kyselin), oxid hořečnatý, L-askorbová kyselina, protispékavé látky (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), maltodextrin, nikotinamid, D-alpha-tokoferyl sukcinát, D-panthotenát vápenatý, sacharóza, emulgátor (alginát sodný), hrachový škrob, modifikovaný kukuřičný škrob, kukuřičný škrob, oxid zinečnatý, palmový olej, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin mononitrát, beta karoten, estery luteinu, antioxidanty (askorbylpalminát, askorban sodný, alfa-tokoferol, extrakt s vysokým obsahem tokoferolů), izolát sojové bílkoviny, zvlhčující látka (glycerol), lykopen (z rajčat, Lycopersicon esculantum), retinyl-acetát, glukosový sirup, kyselina pteroylmonoglutamová, lešticí látka (karnaubský vosk), D-biotin, seleničitan sodný, kyanokobalamin.

   TABLETA S OBSAHEM MINERÁLNÍCH LÁTEK: uhličitan vápenatý, stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, arabská guma, hydroxypropylmethylcelulosa, pektin), oxid hořečnatý, fumarát železnatý, maltodextrin, protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt z máty 0,9% (Mentol x piperita), oxid zinečnatý, koncentrát z petržele 0,6% (Petroselinum crispum), koncentrát ze špenátu 0,6% (Spinacia oleracea), glukonan měďnatý, vláknina z cukrové třtiny, koncentrát z řeřichy 0,3% (Nasturtium officinale), síran manganatý, kukuřičný škrob, koncentrát z vojtěšky 0,2% (Medicago sativa), zvlhčující látka (glycerol), chlorid chromitý, molybdenan sodný, lešticí látka (karnaubský vosk), seleničitan sodný.

   TABLETA S FYTONUTRIENTY: stabilizátory (mikrokrystalická celulosa, zesíťovaná sodná sůl karboxymethylcelulosy, hydroxypropylmethylcelulosa, arabská guma, síran vápenatý, vápenaté soli mastných kyselin), uhličitan vápenatý, extrakt z rozmarýnu 12% (Rosmarinus officinalis), kvercetin, oxid hořečnatý, koncentrát z aceroly 6% (Malpighia glabra), maltodextrin, L-askorbová kyselina, extrakt z kurkumy 3% (Curcuma longa), prášek z mořských řas 2% (Ascophyllum nodosum and Laminaria digitata), protispékavá látka (oxid křemičitý, hořečnaté soli mastných kyselin), extrakt z hroznů 1% (Vitis vinifera), extrakt z pomeranče 1% (Citrus sinensis), vláknina z cukrové třtiny, amla koncentrát 0,6% (Phyllanthus emblica), extrakt z černého rybízu 0,4% (Ribes nigrum), koncentrát z grapefruitu 0,3% (Citrus paradisi), extrakt z cibule 0,3% (Allium cepa), koncentrát z borůvek 0,2% (Vaccinium corymbosum), extrakt z bezinky 0,2% (Sambucus nigra), sacharóza, zvlhčující látka (glycerol), koncentrát z citronu 0,1% (Citrus limon), koncentrát z mandarinky 0,1% (Citrus reticulata), hrachový škrob, kukuřičný škrob, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem, lešticí látka (karnaubský vosk), jodid draselný, cholekalciferol, antioxidant (alfa-tokoferol).

   PRŮMĚRNÝ OBSAH 6 tablet denně (2 tablety s vitaminy, 2 tablety s minerály, 2 tablety s fytonutrienty % RHP*
   Beta karoten 2,4 mg  -
   Vitamin A 800 μg RE 100 %
   Vitamin D3 7,5 μg 150 %
   Vitamin E 12 mg TE 100 %
   Vitamin C 160 mg 200 %
   Vitamin B1 2,2 mg 200 %
   Vitamin B2 2,8 mg 200 %
   Vitamin B3 (Niacin) 16 mg NE 100 %
   Vitamin B6 2,8 mg 200 %
   Kyselina listová 200 μg 100 %
   Vitamin B12 2,5 μg 100 %
   Biotin 100 μg 200 %
   Kyselina pantothenová 12 mg 200 %
   Vápník 680 mg 85 %
   Hořčík 245 mg 65 %
   Železo 7 mg 50 %
   Zinek 10 mg 100 %
   Měď 0,95 mg 95 %
   Mangan 1 mg 50 %
   Selen 50 μg 91 %
   Chrom 36 μg 90 %
   Molybden 45 μg 90 %
   Jód (z prášku z mořských řas a jodidu draselného) 130 μg 87 %
   Kurkuminoidy 31 mg -
   Lutein 1 mg -
   Lykopen 1 mg -
   Kvercetin 100 mg -
   Kyselina rozmarýnová 10 mg -
   Celkové antokyany 3 mg -

   % Referenční hodnota příjmu

   Klíčové vlastnosti

   Poskytuje vyváženou kombinaci 12 esenciálních vitaminů, 10 esenciálních minerálních látek a 22 rostlin, které jsou zdrojem širokého a prospěšného spektra fytonutrientů.

   Nutrilite DOUBLE X je obohacen komplexem PhytoBlendTM – jedná se o jedinečný komplex z ovoce, zeleniny a bylin, kterých se Vám mnohdy v každodenní stravě nedostává. Poskytuje látky rostlinného původu a druhotné rostlinné sloučeniny známé jako fytonutrienty ze všech 5 barevných skupin: zelené, bílé, žluté, červené a fialové. Každá skupina barev poskytuje cenné živiny.

   Všechny rostlinné složky pocházejí z udržitelných farem NutriliteTM nebo NutriCertTM, které nepoužívají žádné jedovaté chemikálie ani pesticidy. Má se za to, že udržitelné zemědělství přináší silnější, dynamičtější rostliny s vyšší výživovou hodnotou.

   Bez přídavku umělých sladidel, barviv, aromat a konzervačních látek.

   Použití

   DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ:

   Pro dospělé – jedna tableta s vitaminy, jedna tableta s minerálními látkami a jedna tableta s fytonutrienty dvakrát denně s jídlem.

   Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

   Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy.

   Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neužívejte, pokud je poškozený ochranný obal. K udržení čerstvosti uchovávejte tablety ve fóliových obalech. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.