Kč 1 080,00
(Zobrazit vše)
Množství:

  Množství:

   Nutrilite™ Omega 3 Complex je doplněk stravy obsahující vysoce kvalitní omega-3 mastné kyseliny, které přispívají k normální činnosti srdce*.

   Proč se Vám bude líbit…

   Omega-3 mastné kyseliny fungují podobně jako naolejovaný řetěz na kole – přispívají k normální činnosti srdce. Označují se také za „esenciální“, protože je naše tělo nemůže přirozeně produkovat; musí je získat ze stravy. Ideální je vyvážená strava zahrnující jednu nebo dvě porce ryb týdně, ale chápeme, že to není vždy možné.

   Přestože si je nedokážeme syntetizovat sami, jsou omega-3 esenciální mastné kyseliny nesmírně důležité pro normální činnost srdce a pomáhají nás také udržovat v celkově dobrém zdravotním stavu. Nutrilite™ Omega 3 Complex je doplněk stravy obsahující omega-3 mastné kyseliny EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). Společně dodávají mastné kyseliny, které Vám mohou ve stravě chybět.

    

   Co musíte vědět…

   • Nutrilite™ Omega 3 Complex obsahuje směs omega-3 mastných kyselin od našich ověřených dodavatelů s certifikací Nutricert™. Tyto kyseliny pocházejí např. z lososů z čistých vod Norska nebo z ančoviček, makrel a sardinek z Atlantického a Tichého oceánu.
   • Ančovičky, makrely a sardinky jsou v potravinovém řetězci na nižším stupni, a proto mají vyšší koncentraci omega-3 mastných kyselin.
   • Jedna kapsle obsahuje přibližně stejné množství omega-3 mastných kyselin jako 28 g lososa, tuňáka či sardinek.
   • Omega-3 Complex složený z EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová)* přispívá k normální činnosti srdce.
   • Omega mastné kyseliny jsou kombinovány s vitaminem E a do 72 hodin od extrakce jsou zpracovány do kapslí, aby se zajistila jejich kvalita.
   • Každá šarže rybího oleje je testována, aby se zajistila jeho kvalita a čistota.
   • Neobsahuje umělá barviva, aromata ani přidané konzervační látky.

   * Pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.

    

   Použití:

   Užívejte jednu kapsli denně s jídlem.

   • Dvě aktivní složky výrobku Omega-3 Complex jsou EPA (kyselina eikosapentaenová) a DHA (kyselina dokosahexaenová). EPA a DHA přispívají ke správnému fungování srdce. Tohoto pozitivního účinku lze dosáhnout při denním příjmu 250 mg EPA a DHA.
   • Pomáhá doplnit mastné kyseliny, které mohou ve stravě chybět.
   • Jedna kapsle zajistí přibližně stejné množství omega-3 mastných kyselin (DHA a EPA) jako 28 g lososa, tuňáka či sardinek.
   • Bez přídavku umělých barviv, aromat a konzervačních látek.
   • Výrobek není vhodný pro vegany/vegetariány. 
    
   PRŮMĚRNÝ OBSAH   V 1 KAPSLI   %RVH* 
   Tuky, z čehož / 1 g -
   Omega-3 mastné kyseliny 380 mg -
   EPA (kyselina eikosapentaenová) 180 mg -
   DHA (kyselina dokosahexaenová)   120 mg -
   Vitamin E   5 mg 42

   * Referenční výživová hodnota

   • Každý, jehož strava není bohatá na omega-3 mastné kyseliny, které se nacházejí ve většině ryb, v mořských plodech, listové zelenině, řepkovém oleji, sójových bobech a vlašských ořeších.
   • Každý, koho zaujmou prospěšné vlastnosti omega-3 mastných kyselin jako např. podpora správné činnosti srdce.

   Doporučené dávkování

   1 kapsle denně, při jídle.

   Upozornění

   Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Těhotné a kojící ženy a osoby, které užívají léky na zředění krve, by se měly před užitím tohoto výrobku nejprve poradit s lékařem. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.