Množství:

  Množství:

   Nutrilite™ Vitamin C Plus je vysoce účinný doplněk stravy, který zajišťuje pomalé a rovnoměrné uvolňování vitaminu C po celý den, což přispívá k normální funkci Vašeho imunitního systému. 

   Proč se Vám bude líbit…

   Udržování kondice a zdraví je pro většinu z nás prioritou, ale zachovat si odolný imunitní systém může být náročné. Znečištění životního prostředí, choroboplodné zárodky a nemoci mohou naši obranyschopnost oslabit. Na Vaší imunitě se mohou neblaze podepsat i stres, vyčerpání a nevyvážená strava.

   Řešení? Svůj imunitní systém podpoříte pohodlně a bez námahy pomocí doplňku stravy Nutrilite™ Vitamin C Plus. Vitamin C je esenciální živina, která podporuje imunitní systém. Kromě toho, že poskytuje takovou neocenitelnou podporu Vašemu imunitnímu systému, přispívá vitamin C k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci pokožky a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (díky svým antioxidačním vlastnostem).

   Výrobek je vyroben ze dvou zdrojů vitaminu C – přírodních třešní acerola pěstovaných na naší farmě Nutrilite a kyseliny askorbové – každá praktická tableta s denní dávkou obsahuje ve směsi s vláknitou přísadou 240 mg vitaminu C. Tato směs zpomaluje vstřebávání a umožňuje jeho postupné uvolňování do těla v průběhu osmi hodin. Jediná 240mg tableta s postupným uvolňováním poskytuje tělu přes den více využitelného vitaminu C než 600mg verze s okamžitým uvolňováním.

    

   Užitečné tipy…

   • Nutrilite™ Vitamin C Plus je doplněk stravy obsahující koncentrované bioflavonoidy z celých citrusů, včetně citronu, mandarinky, pomeranče a grapefruitu, které přispívají k normální funkci imunitního systému a k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.
   • Receptura s postupným uvolňováním zajišťuje pomalé a rovnoměrné uvolňování živin do těla, a maximalizuje tak jejich vstřebávaní bez plýtvání, ke kterému dochází u velkých dávek nebo u tablet s okamžitým uvolňováním.
   • Tento doplněk stravy obsahuje vitamin C z třešní acerola. Tento bohatý zdroj pěstujeme na vlastních farmách Nutrilite, kde používáme pouze udržitelné zemědělské postupy.
   • Tento doplněk stravy neobsahuje umělá barviva, aromata ani přidané konzervační látky.
   • Výrobek neobsahuje složky živočišného původu.
    
   PRŮMĚRNÝ OBSAH V 1 TABLETĚ % RVH*
   Vitamin C 240 mg 300%

   * Referenční výživová hodnota

   • Každý, kdo pravidelně nekonzumuje (nebo nemá čas a chuť konzumovat) dostatek přírodních potravin obsahujících vitamin C, např. citrusové plody, brokolici a růžičkovou kapustu.
   • Každý, kdo chce zlepšit svou antioxidační ochranu proti volným radikálům, například lidé žijící ve stresu nebo v oblastech s vysokým znečištěním.
   • Každý, kdo chce doplnit svou každodenní stravu, ale bez umělých aromat, barviv a konzervačních látek.

   Doporučené dávkování

   1 tableta denně.

   Upozornění

   Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Výrobek není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Láhev pevně zavírejte. Uchovávejte na chladném a suchém místě. Hlavní význam má pestrá a vyvážená strava a zdravý životní styl.